Czytaj więcej:
Dusiciel okładka

Średnia Ocena:Dusiciel

Kilka miesięcy po zabójstwie wśród kamiennych kręgów Rockcircle Alice Baltimore otrzymuje zawiadomienie o kolejnej zbrodni. W środku nocy ponad stawem grupka licealistów odnajduje zwłoki uduszonej kobiety. Zło skrywa się za rogiem i wypełza na powierzchnię w najmniej oczekiwanym momencie. Ile ofiar zbierze tym razem? Wszystkie dziewczyny zostają pozbawione życia w podobny sposób, co pozwala wysunąć wniosek, że w Darkwood pojawił się seryjny zabójca. Przeciwnik, z którym mierzy się Baltimore i jej zespół, zdaje się być odpowiednio przygotowany. Jednak czy zbrodnia idealna istnieje? Alice prowadzi najtrudniejsze śledztwo w karierze, równocześnie stawiając czoła paru osobistym problemom. Emocjonalny rollercoaster rusza z zawrotną prędkością. Wsiadasz?

Szczegóły
Tytuł Dusiciel
Autor: Sonia Nowalińska
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: E-bookowo
Rok wydania: 2024

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dusiciel pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dusiciel Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dusiciel PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • anonymous

    📚 Dusiciel ✒ Sonia Nowalińska 📓Wydawnictwo e-bookowo Współpraca barterowa "Agatha popełniła błąd i właśnie dlatego zasłużyła na śmierć. Gdyby podjęła inną decyzję, być może dzisiaj rzeczywistość wyglądałaby inaczej. Drąż dalej, poszlak Ci nie brakuje. A teraz śpij dobrze, ponieważ "(...) Nocą myśli mają nieprzyjemny zwyczaj zrywania się ze smyczy." ***** Kilka miesięcy po zabójstwie wśród kamiennych kręgów Rockcircle Alice Baltimore otrzymuje zawiadomienie o kolejnej zbrodni. W środku nocy ponad stawem grupka licealistów odnajduje zwłoki uduszonej kobiety. Zło skrywa się za rogiem i wypełza na powierzchnię w najmniej oczekiwanym momencie. Ile ofiar zbierze tym razem? Wszystkie dziewczyny zostają pozbawione życia w podobny sposób, co pozwala wysunąć wniosek, że w Darkwood pojawił się seryjny zabójca. Przeciwnik, z którym mierzy się Baltimore i jej zespół, zdaje się być odpowiednio przygotowany. Jednak czy zbrodnia idealna istnieje? Alice prowadzi najtrudniejsze śledztwo w karierze, równocześnie stawiając czoła paru osobistym problemom. Emocjonalny rollercoaster rusza z zawrotną prędkością. Wsiadasz? Ach, co to był za rollercoaster🔥🔥🔥 Sonia nie kłamała tworząc opis! Pierwsze co chcę Wam napisać, że pięknie czyta się książkę, gdzie widać jak twórca wskoczył na wyższy Level i jak olbrzymi postęp zrobił warsztat pisarski. 🔥 Postacie są energiczne, barwne. Uwielbiam Evę, ponieważ dużo przeszła i nieustanna się silną kobietą. 🔥 Akcja w zasadzie pędzi od pierwszych stron i co najlepsze w kryminałach nie zwalnia tempa ani na minutę. Nie zdążysz się odwrócić drogi czytelniku, a już leżą pod twoimi stopami kolejne tropy.! 🔥 Wątek romantyczno miłosny został bardzo dopracowany i mimo,że w Dziewczynie z bagażem nieco mnie irytował, tutaj jest idealnie nakreślony. Subtelnie. Brawo kochana! 🔥 Za co kocham tę książkę, to mądry zarys psychologiczny psychopatycznego umysłu. To jest absolutnie coś, co kocham w kryminałach. Analiza dlaczego i gdzie tkwi error... 🔥 Mnóstwo poszlak, tropów. Podejrzewałam raz tego bohatera, raz innego. Sonia bawi się nami i sami już nie wiemy w co wierzyć. 🔥To powieść, której nie da się odłożyć ani na chwilę. Dusiciel czeka na zdemaskowanie, czy potrafisz Go znaleźć? 🔥 Z całego serca zalecam wszystkim, którzy kochają kryminały z wątkiem obyczajowym. Mamy tu trudną relację Alice z matką i ojcem. Alkoholizm ojca, który wpędza kobietę w duży stres. 🔥Zachęcam do zapoznania się z pierwszym tomem przygód Alice, "Kobieta z bagażem." 🔥 A ja dzisiaj gratuluję Ci Kochana premiery i tak wspaniałego progresu Twojej twórczości. A także dziękuję, że oddałaś w moje ręce Dusiciela. Dziękuję. ♥️♥️♥️♥️

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!