Czytaj więcej:
Dziecko księżyca okładka

Średnia Ocena:Dziecko księżyca

SERIA WAMPIR DO WYNAJĘCIAKim jest Luna? Matką, żoną, prywatnym detektywem – a także wampirem. Przed sześcioma laty Samantha Moon, pracownica federalnego urzędu, była zwykłą kobietą, mieszkała na przedmieściu i woziła dzieci na treningi. Niespodziewanie jedno niespodziewane, nieprawdopodobne zdarzenie – atak wampira – zmieniło jej życie na zawsze. A „zawsze” to bardzo długo dla kogoś, kto nie może umrzeć… Samantha Moon zostaje postawiona przed kolejnym wyborem i podejmuje decyzję, jak się okaże, brzemienną w skutki i szczególnie dramatyczną dla kobiety, która jest matką. Nieoczekiwany zwrot akcji zmusza ją do przeciwstawienia własnej nadprzyrodzonej mocy innemu wampirowi. Samantha staje do potyczki na śmierć i życie z potężnym przeciwnikiem, który nie cofnie się przed niczym, żeby zdobyć to, czego pragnie najbardziej.

Szczegóły
Tytuł Dziecko księżyca
Autor: Rain J.R.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dziecko księżyca pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dziecko księżyca Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dziecko księżyca PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • EternalGirl

  Na początku wydawało mi się, że nie będzie to niezła książka. Czytałam wszystkie trzy poprzednie części i miałam wrażenie, że czwarta jest najgorsza. Dynamicznie jednak zmieniłam zdanie. Akcja rozkręciła się i wciągnęła mnie na dobre. Zalecam wszystkim, którzy lubią dobre powieści z mocnym fragmentem wampirystycznym.

 • mrmoon

  Matka, która poświęci wszytko dla niezła własnego dziecka. Musi użyć jedynego koła ratunkowego, żeby uratować syna. Ta decyzja zmieni jego całe życie. Anthony choruje, a jego życie niedługo ma się skończyć. Samantha, jego matka decyduje się przeważyć szalę życia, oszukać śmierć. Skutkuje to zamianą w wampira i wieczne życie. Ale nie chce, żeby jej dzidziuś było skazane na wieczną samotność. W jej posiadaniu jest amulet, który ma moc odmieniania. Pani Moon musi za wszelką cenę dowiedzieć się jak to uczynić. Dzidziuś Księżyca to czwarta element serii Wampiry do wynajęcia. Autorem jest J.R. Rain pochodzi ze Stanów. Pracował jako prywatny detektyw. Teraz z zawodu jest powieściopisarzem. Mieszka w małym domu, na małej wyspie wraz z swoim pupilem psem Sadie.Książkę czytałem 3 godziny. Przez większość powieści nudziłem się, dopiero pod koniec zaczęło coś się dziać, lecz nie było to dużym zaskoczeniem. Za wiele nie można powiedzieć o fabule, jest krótka, przewidywalna i prosta. Książkę dynamicznie się czyta, lecz wydarzenia nie wciągają. Główna bohaterka była po prostu nudna. Nie prezentowała jakichkolwiek ciekawych zdarzeń. W pewnych momentach jest za wiele wszystkiego. Najtragiczniejsze jest to, że przez nad dwieście czterdzieści stron nic się nie dzieje. Dopiero pod koniec jest mała potyczka i pogłębienie tematu, który pojawił się na początku. Czytając nie poczułem więzi pomiędzy czytelnikiem, a główną bohaterką, która jest narratorem. Daję taką ocenę, gdyż spodobało mi się opisanie charakteru młodej matki, która dba o własną pociechę. A także, że była chodź trochę tajemniczość, lecz wad dużo.

 • mala5317

  To czwarta element serii "Wampir do wynajęcia". I niestety najgorsza. O ile w trójce coś się działo, o tyle w tej wieje nudą. Cała ta seria nie jest dużych lotów, lecz w tej nie znalazłam zupełnie nic ciekawego. Na prawdę odradzam.

 • Magdalena Senderowicz

  Nie mogę powiedzieć, że książka ebook jest oryginalna i niepowtarzalna, bo historii jej podobnych jest na rynku sporo, lecz to samo powiedziałabym o każdej innej serii urban fantasy. Nie ukrywam, że seria chowa się przy tych wszystkich słynnych seriach, które naprawdę mają własny urok. Seria „Wampir do wynajęcia” jest taką, którą czytamy, gdy po trudnym dniu potrzebujemy czegoś, co pomoże nam się zrelaksować, przy czym nie musimy się skupiać, a po prostu mamy ochotę poczytać coś lekkiego. Nie pomyślcie tylko, że ją neguję, ma plusy, ma minusy, lecz jest całkiem przyjemnym cyklem, który przypadł mi do gustu. Właśnie takich ebooków potrzebuję, gdy mam te gorsze dni, wówczas doskonale wpasowuje się w moje gusta.

 • xrayofbooks

  Na fali popularności Zmierzchu i Pamiętników Wampirów powstało mnóstwo serii, które nazwano romansem paranormalnym, słusznie zresztą, gdyż z horrorem nie mają one nic wspólnego. Dzidziuś Księżyca nie jest przedstawicielem tego gatunku, ponieważ tak naprawdę na szczęście nie o kwestię romansu tutaj chodzi. Mamy dynamikę, zagadkę, pewną dozę dramaturgii. Komu zatem poleciłabym tę serię? Przede wszystkim tym, którzy nie wczuwają się w romanse paranormalne, gdyż czasy liceum mają już za sobą. A także mamom, być może one obdarzą główną bohaterkę serii większą sympatią, niż ja.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!