Czytaj więcej:
Emmanuelle okładka

Średnia Ocena:Emmanuelle

Cudowna i młoda Emmanuelle, małżonka francuskiego dyplomaty, przybywa do Bangkoku, gdzie w przeciwieństwie do mieszczańskiej Francji panuje niebywała swoboda obyczajowa. Początkowo jest onieśmielona, jednak prowadzona przez własną przyjaciółkę Ariane, kobietę o gorącym i niepohamowanym temperamencie, rzuca się w wir zmysłowej i ekscytującej przygody. Wdaje się w romans z włoskim arystokratą, który jest nie tylko doświadczonym kochankiem, lecz również idealnym nauczycielem. Emmanuelle okazuje się bardzo pojętną uczennicą. Dynamicznie pojmuje zasady gry i korzystając z nowej moralności oddaje się uciechom cielesnym...

Szczegóły
Tytuł Emmanuelle
Autor: Arsan Emmanuelle
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Erotica
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Emmanuelle pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Emmanuelle Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Emmanuelle PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • agnieszka

  Emocje. Czyta się przyjemnie i przyjemnie! Książka ebook wciąga i to bardzo :))

 • Magdalena Gwiazdowska

  Książka ebook co do której mam bardzo mieszane uczucia. Omawia ona dzieje młodziutkiej Emmanuelle, która przyjeżdża za swoim mężem do Bangkoku. A kraj ten i ludzie w nim mieszkający wydają się kwintesencją erotyki. Opisane sytuacje są wyjątkowo erotyczne i pobudzające wyobraźnię. Zalecam osobom, które szukają prawdziwej erotyki w powieściach.

 • Milkin

  Liczyłam na więcej zmysłowości. Początek baaaaardzo słaby... byłam tak rozczarowana, że chciałam odłożyć na zawsze te książkę na półkę (albo oddać do biblioteki). Na szczęście pod koniec jest kilka niezłych kawałków (sposób patrzenia na świat jednego z bohaterów) dla których warto dokończyć tę pozycję.

 • Mejsinia

  Kojarzę tylko film, ponieważ prawdopodobnie niemal każdy o nim słyszał. Lecz ksiązka mnie bardzo zaskoczyła. I tak szczerze powiem, że książka ebook podobała mi się duzo bardziej niz film. Jest w niej wiele więcej namiętności i napięcia, które możemy sobie wyobrażać i przeżywać. A opisy erotyczne są naprawde bardzo dobre i rozpalaja zmysły. Zalecam mówiąc krótko.

 • Dżindżer

  Muszę przyznać, że to była bardzo pociągająca lektura. Wcześniej widziałam elementy filmu - tylko elementy ponieważ szczerze mówiąc film mnie trochę nudził - więc do lektury podeszłam z pewna rezerwą. Jednak już po paru kartkach widzeiałam, że autorka kupiła mnie całkowicie! Opowieść ma ciekawą fabułę, wiele inetresujących faktów o kulturze Bangkoku a także fragmenty filozoficznych rozmyślań ponad życiem, a to wszystko okraszone całkiem sporą dawką smacznej erotyki w najlepszym wydaniu. Interesujące są również pewne analogie pomiędzy fabułą książki, a realnym życiem autorki. Autorka nadała własnej bohaterce własne imię i "wydała ją" za francuskiego dyplomatę (którego sama miała za męża) - kto wie, czy książka ebook nie zawiera pewnych fragmentów autobiograficznych  - a to bardzo pociągająca myśl, że te historie mogły się wydarzyć naprawdę :)

 • Serafina

  Prawdopodobnie każdy słyszał o Emmanuelle, choć pewnie większości ta postać kojarzy się z filmem erotycznym o tym samym tytule, który jest ekranizacją powieści. Mnie - o ile film raczej nie przypadl do gustu - książka ebook wciągnęła i zafascynowała jak mało która opowieść erotyczna. Jest napisana w bardzo smaczny i nie wulgarny sposób. Trochę w klimacie baśni tysiąca i jednej nocy.  Wraz z bohaterką poznajemy fascynujący świat erotyki i swobody obyczajowej, lecz także poznajemy odmienną kulturę zupełnie inną niż ta, w której żyjemy na co dzień. Książka ebook nie nudzi i czyta się ją jednym tchem. Według mnie to właśnie zasługa tego, ze twórca zrównoważył opisy erotyczne z opisami tego dalekiego, egzotycznego  świata i mentalności tamtejszych ludzi.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!