Czytaj więcej:
Jednominutowy Mentor. Jak znaleźć mentora i pracować z nim i dlaczego warto nim zostać okładka

Średnia Ocena:Jednominutowy Mentor. Jak znaleźć mentora i pracować z nim i dlaczego warto nim zostać

Twórca wielu bestsellerów i legendarnej książki "Nowy Jednominutowy Menedżer" a także była menedżer Twittera przedstawiają przewodnik, który pozwoli zbudować silną relację mentorską.Mentoring to idealny sposób na rozwój kariery. Bez względu na to, czy uczysz się od doświadczonego profesjonalisty, czy przekazujesz własną wiedzę innym, mentoring ma do zaoferowania dużo korzyści – od poszerzenia wiedzy i zdobycia świeżych umiejętności po uzyskanie zastrzyku energii i głębokiej satysfakcji. Lecz w jaki sposób relacja mentorska zaczyna się i rozwija? Co zrobić, by trwała z korzyścią dla obydwu stron? Odpowiedzi na te zapytania odnajdziesz w tej oto inspirującej przypowieści biznesowej.Dwudziestosiedmioletni Josh Hartfield pracuje na tym samym stanowisku w dziale sprzedaży już od pięciu lat. Wypalił się, jego kariera uległa zahamowaniu i Josh nie jest już nawet pewien, czy stale chce pracować w handlu. Przypadkowo spotyka Diane Bertman, osiągającą doskonałe efekty kierowniczkę działu sprzedaży, tuż przed sześćdziesiątką. Nadmiar pracy sprawia, że dziewczyna zaczyna zastanawiać się ponad przejściem na emeryturę. Od pierwszego spotkania Josh i Diane wiedzą, że dużo mogą się od siebie nawzajem nauczyć. W miarę rozwoju ich relacji odkrywają siłę mentoringu, dzięki któremu Josh wchodzi na nową ścieżkę kariery, a Diane na nowo rozbudza w sobie pasję do pracy. "Jednominutowy Mentor" zawiera praktyczne narzędzia i wskazówki, które pomogą w budowaniu trwałych i korzystnych dla obydwu stron relacji mentoringowych. Jednominutowe Spostrzeżenia na końcu każdego rozdziału a także Model Mentor zamieszczony na końcu książki pozwolą czytelnikom krok po kroku utworzyć trwałe i skuteczne relacje mentoringowe. "Widziałem to na swoje oczy już niezliczoną ilość razy: nic nie jest w stanie bardziej przyspieszyć sukcesu niż odpowiednia relacja mentoringowa. Lecz od czego zacząć? W »Jednominutowym Mentorze« Ken Blanchard i Claire Diaz-Ortiz przedstawiają narzędzia i model mentoringu, który pozwoli każdemu osiągnąć sukces w życiu". Michael Hyatt, twórca Living Forward bestsellera "USA Today" "Blanchard i Diaz-Ortiz zajmują się podstawami relacji mentor–klient, dostarczając narzędzi umożliwiających budowę i pełne wykorzystanie tej relacji. Znaczenie książki »Jednominutowy Mentor« jest tym istotniejsze, iż przedstawia ona historię opowiedzianą na przykładzie życia dwóch osób, co znacznie ułatwia odbiór i zastosowanie zawartych tu porad w praktyce". Stedman Graham, twórca bestsellerów, mówca i przedsiębiorca "Każdy sukces, jaki odnosimy w życiu, ma ścisły związek z relacjami. Relacje kształtują nas i zmieniają, zachęcają do działania i tworzą nas takimi, jakimi jesteśmy. W »Jednominutowym Mentorze« Blanchard i Diaz-Ortiz oddają nam w ręce narzędzia budowy relacji, które są nam niezbędne, abyśmy mogli odnieść sukces w biznesie i w życiu". dr John Sowers, twórca i współzałożyciel "The Mentoring Project"

Szczegóły
Tytuł Jednominutowy Mentor. Jak znaleźć mentora i pracować z nim i dlaczego warto nim zostać
Autor: Blanchard Ken, Diaz-Ortiz Claire
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: MT Biznes
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jednominutowy Mentor. Jak znaleźć mentora i pracować z nim i dlaczego warto nim zostać pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jednominutowy Mentor. Jak znaleźć mentora i pracować z nim i dlaczego warto nim zostać Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jednominutowy Mentor. Jak znaleźć mentora i pracować z nim i dlaczego warto nim zostać PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Książkę czytało się jednym tchem. Bardzo prostym i przyjemnym mową napisana. Omawia historię młodego człowieka, który stracił chęć do wykonywania zawodu handlowca, poszukującego świeżych bodźców do działania i odpowiedzi na zapytanie czy obecnie wykonywana przez niego praca, jest tą którą naprawdę chce wykonywać. W poszukiwaniu odpowiedzi na zapytania pomaga mu wiele starsza kobieta, która staje się jego mentorką. Zalecam szczególnie tym, którzy mają podobne kłopoty co bohaterowie książki.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!