Czytaj więcej:
Jedz brudniej i czuj się lepiej okładka

Średnia Ocena:Jedz brudniej i czuj się lepiej

"Jedz brudniej" to szokujące zalecenie, szczególnie gdy pada z ust specjalisty medycznego. Okazuje się jednak, że dr Axe się nie przejęzyczył. Szczególnie jeśli dodamy: "Jedz brudniej, dbaj o jelito".Jeżeli nigdy nie słyszałeś o jelicie nieszczelnym, mogłeś poświęcić całe lata na tropienie poszczególnych objawów czy dolegliwości, szukając pomocy u alergologa, kardiologa, reumatologa, endokrynologa, neurologa, czy nawet psychologa. Czy wszystkie te objawy mają się brać z jednego źródła? Czy rozwiązanie może być aż tak proste? A skoro zapadalność na te choroby wzrasta tak dynamicznie i drastycznie, w jaki sposób możemy się chronić? Jelito nieszczelne jest przyczyną niezliczonych dolegliwości, w tym alergii, przewlekłych zapaleń, nietolerancji pokarmowych, zaburzeń tarczycy, zapalenia stawów, cukrzycy, a także niedostatku energii i obniżenia nastroju. Zabezpieczając nas, jelita wchodzą w symbiotyczną współpracę z trylionami mikroorganizmów zamieszkujących przewód pokarmowy. Jednak przesadna sterylność współczesnego, chemicznie odkażanego otoczenia niszczy ten wewnętrzny ekosystem i powoduje "rozszczelnienie" jelit. Przez ich błonę zaczynają przenikać drobiny, które zwyczajnie byłyby zatrzymywane, następnie zaś rozregulowują cały organizm. trzeba świadomie zapewnić sobie wielokrotne "mikroekspozycje" na brud, zawierający bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy, które mogą funkcjonować jak naturalne szczepionki wzmocnić i rozkrzewić użyteczne bakterie, które nasz organizm stracił w zmasowanym ataku produktów antybakteryjnych na środowisko bardziej świadomie podążać za rytmami przyrody i korzystać z uzdrawiającej mocy, która otacza nas na co dzień O ile skutki jelita nieszczelnego mogą być wyniszczające, o tyle rozwiązania problemu są proste, tanie i szeroko dostępne, absolutnie w zasięgu każdego, kto czyta te słowa. Dr Axe daje przejrzysty program postępowania, pozwalający odbudować integralność błony jelitowej a także odzyskać energię i zdrowie dzięki odpowiedniej diecie i stylowi życia – program, który sprawdził się w przypadku setek jego pacjentów.Musimy jeść brudniej...

Szczegóły
Tytuł Jedz brudniej i czuj się lepiej
Autor: Axe Josh
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Feeria
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jedz brudniej i czuj się lepiej pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jedz brudniej i czuj się lepiej Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jedz brudniej i czuj się lepiej PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Marta Głosek

  Książka ebook rewelacyjna, każdy, komu zależy na zdrowiu, chciałby żyć unikając chorób, powinien ją przeczytać

 • Edyta Jurewicz

  Idealna książka ebook napisana fachowo lecz zrozumiałym językiem. Przyda się każdemu, kto ma kłopot z jelitami albo po prostu komuś, kto chce dbać o własne zdrowie.

 • NITSCHKA

  Jeśli cierpisz na poważna chorobę, lektura tej pozycji wyjdzie Ci tylko na zdrowie. Jest to mima wszystko publikacja naukowa, bardzo bogata w treść, która została ukazana w bardzo przyjemny, przystępny i czytelny sposób.cała recenzja : http://tluszczunadchodze.blogspot.com/2016/11/premierowo-jedz-brudniej.html

 • Moja Osobistosc

  Książka ebook na pewno przyda się nie tylko osoba z dolegliwością nieszczelnego jelita lecz każdemu, kto interesuje się zdrowym stylem życia i zdrowym odżywianiem. To przejrzyście przedstawiony sposób na to w jaki sposób odbudować integralność naszej błony jelitowej a także poprawić naszą witalność i samopoczucie, a co za tym idzie i nasze ogólne zdrowie. Wszystko dzięki zastosowaniu nie tak bardzo skomplikowanej diety a także zmianie stylu życia, a potwierdzeniem na to ma być fakt, że program ten pomógł już setkom pacjentów powrócić do zdrowia. Myślę, ze warto sięgnąć po tą książkę bo kłopot omówiony jest w sposób zrozumiały, nawet dla osób które nie posiadają wiedzy medycznej. To doskonała książka ebook dla osób, które chcą żyć zdrowiej i czuć się lepiej. Jeśli chcecie poprawić jakość własnego życia koniecznie sięgnijcie po tą pozycję.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!