Czytaj więcej:
Kapitan Nauka. Litery. Piszę i zmazuję okładka

Średnia Ocena:Kapitan Nauka. Litery. Piszę i zmazuję

Niezwykły pakiet do nauki liter dla dzieci powyżej 4. roku życia, który gwarantuje wciągającą zabawę, a przy okazji rozwija umiejętności językowe i grafomotorykę, przygotowując do nauki w szkole. Pakiet "Litery. Piszę i zmazuję" zawiera nad 70 bogato ilustrowanych zabaw. W książeczce znajdują się łatwe łamigłówki, które uczą rozpoznawania liter, trenują koncentrację i myślenie logiczne, a także kolorowanki, labirynty i szyfry, które doskonalą precyzję, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową. Integralną częścią książeczki są dwustronne, zmywalne karty edukacyjne. Na każdej karcie znajduje się wzór litery a także strzałki, które podpowiedzą dziecku, jak prawidłowo ją napisać. Dodatkowo zamieszczono też zadania graficzne polegające na rysowaniu szlaczków i zapisywaniu prostych wyrazów po śladzie. Barwne ilustracje uatrakcyjniają zabawę i odnoszą poznawane zagadnienia do świata bezpośrednio słynnego dziecku. Dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu wszystkie zadania na kartach można wykonywać wielokrotnie. Dzięki urozmaiconym ćwiczeniom można oferować dzieciakom zadania o różnorakim stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań. Jeśli dzidziuś nie lubi rysować, warto rozpocząć naukę literek od zagadek i wymyślania słów na daną literę. "Litery. Piszę i zmazuję" to edukacyjny zestaw wspierający rozwój językowy przedszkolaków, który: uczy rozpoznawania i pisania liter, przygotowuje do nauki w szkole, doskonali myślenie logiczne, koncentrację i grafomotorykę. Zestaw zawiera: książkę, 31 dwustronnych, zmywalnych kart, flamaster.

Szczegóły
Tytuł Kapitan Nauka. Litery. Piszę i zmazuję
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kapitan Nauka. Litery. Piszę i zmazuję pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kapitan Nauka. Litery. Piszę i zmazuję Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kapitan Nauka. Litery. Piszę i zmazuję PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • tomdra

  Kapitan Nauka patrzy przez własną lunetę. Wypatruje wiedzy na horyzoncie i ten właśnie produkt jest doskonałym jej nośnikiem. Gra edukacyjna, a może bardziej zabawka naukowa? Nazewnictwo ma mniejsze znaczenie – ważne, że pomaga! W opakowaniu przypominającym torebkę kopertówkę znajdziemy książkę z zadaniami a także 31 wielkich kart, na których trenujemy pisanie liter, wydawca nie zapomniał nawet o ścieralnym flamastrze. Zbiór ma wspierać rozwój grafomotoryki a także doskonalić kompetencje językowe młodszych odbiorców. Produkt dedykowany jest dla dzieci od 4 roku życia. Karty są śliskie i bez problemu można zetrzeć wszelkie napisy pozostałe po wcześniejszych próbach. Dzielą się na karty liter, czyli cały alfabet a także 7 dodatkowych, bardziej rozrywkowych kart, przeznaczonych do trenowania manipulacji dłoni i palców: tworzenie rysunków po kropkach, znajdywanie, zakreślanie i łączenie liter. Wszystkie karty alfabetu są identycznie skonstruowane – wzorcowa litera a także strzałki ruchu pisaka, górna linijka na szlaczki, dolna na swoje litery, a na drugiej stronie malunek z napisem po kropkach i dwie linijki na kopie dziecka. Wszystko jest przemyślane i składa się na stopniowy proces zapoznawania przyszłego ucznia z literkami i wyrazami. http://mlodygiercownik.pl/2017/04/15/recenzja-gry-edukacyjnej-litery-pisze-i-zmazuje/

 • Katka

  Karty do ćwiczeń są naprawdę solidnie wykonane. Prosto można zetrzeć zrobione zadania i trenować na nowo. Nie pozostają smugi ani inne ślady. Córeczka jest nimi zachwycona. Bardzo chętnie sięga po ćwiczenia i z dumą pokazuje własne postępy :) Doskonałe na upominek albo do kupienia dla swoich dzieci. Pomagają trenować giętkość rączek a także staranne pisanie. Dzidziuś nie zniechęca się, ponieważ zawsze, gdy coś nie wyjdzie... można zetrzeć i spróbować jeszcze raz. Najlepsza jest forma nauki przez zabawę ;) Szczerze polecam.

 • Marta mama chłopców - Książeczki synka i córeczki

  Mam wrażenie, że dopiero co czegoś podobnego uczył się mój starszak dlatego również idealnie wiem jak przydaje się w takich zadaniach krótkie wprowadzenie, na przykład za pomocą szlaczków. Dla nas dorosłych zapisywanie liter i liczb to bułka z masłem, a dla takiego malucha robienie jakiś zawijasów to naprawdę nie lada wyzwanie. Nieźle jest rozruszać rękę i nauczyć się tej niełatwej sztuki przy odpowiednich szlaczkach ;) Moim zdaniem wszystko współgra ze sobą idealnie, zarówno na kartach z literami jak i tymi z liczbami. Dzidziuś zdecydowanie bardzo dużo nauczy się dzięki tym idealnym zestawom kart. Nauka alfabetu, zapisywanie liter, odczytywanie łatwych, krótkich słów, nauka liczb, zapisywanie ich i liczenie w zakresie do 10. Ćwiczenie nie tylko umysłu, lecz i rączki. A wszystko to na kartach wielokrotnego użytku, starczy bowiem je przetrzeć i już można wszystko uzupełniać od świeża ;) Na zakończenie muszę jeszcze powiedzieć Wam, że katy te mają także fajną, poręczna wielkość. Nie są ze sobą w żaden sposób połączone więc są wygodne w użytkowaniu, lecz są także ponumerowane więc prosto ułożyć je w kolejności w jakiej powinny się znajdować. Pozostaje mi jedynie napisać, że ogromnie je Wam polecam, moim zdaniem są one naprawdę wspaniałe!

 • tomdra

  Nauka pisania liter a także ich wykorzystanie w prostych wyrazach. W komplecie karty, flamaster a także książeczka z zadaniami. Moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę, klocki albo zabawkę kreatywną - zapraszam i zalecam ten produkt!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!