Czytaj więcej:
Koalicja szpiegów. Tom 2. Baza G-8 okładka

Średnia Ocena:Koalicja szpiegów. Tom 2. Baza G-8

W pierwszym tomie trylogii Robert znajduje dziwaczny list, w którym ktoś sugeruje, iż ktoś maczał palce w wypadku rodziców sprzed pół roku nie był. W trakcie dochodzenia, z pomocą przyjaciółki Ramony, trafia na ślad tajemniczego Luminariusza a także Koalicji Szpiegów. Poznaje również inne dzieci – Harriet i Davida – które tak samo jak on, straciły rodziców w zagadkowych okolicznościach. Wszystko utrudnia się, kiedy okazuje się, że Luminariusz jest podwójnym szpiegiem i więzy babcię Roberta.W drugim tomie Robert, Ramona i David trafiają pod skrzydła Klubu Ogrodnika – który jest przykrywką dla grupy emerytowanych agentów. Wytrawni agenci biorą nowicjuszy pod własną opiekę – będą ich szkolić na agentów. Jak Robert i pozostali poradzą sobie z świeżym wyzwaniem? I czy nowe umiejętności wystarczą, żeby uwolnić babcię Roberta, dotrzeć do Dywersantów, umknąć ludziom Żukowa i ocalić wszechświat przed zachłannymi mackami Koalicji Szpiegów?

Szczegóły
Tytuł Koalicja szpiegów. Tom 2. Baza G-8
Autor: Stelmaszyk Agnieszka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Koalicja szpiegów. Tom 2. Baza G-8 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Koalicja szpiegów. Tom 2. Baza G-8 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Koalicja szpiegów. Tom 2. Baza G-8 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Triskel

    "Koalicja szpiegów. Baza G-8" to drugi tom idealnej serii "Koalicja szpiegów", którą można nazwać "Jamesem Bondem dla nastolatków". Zabiera nas w sieć przygód, tajemnic i spisków od, których aż kręci się w głowie. Agnieszka Stelmaszyk, autorka słynnych i lubianych "Kronik Archeo", po raz następny przyprawia swym piórem o mocniejsze bicie serca. Tym razem Robert, Ramona i David trafiają do Klubu Ogrodnika, który staje się kamuflażem dla emerytowanych agentów. Gdzie wyszkoleni agenci ćwiczą nieopierzonych nowicjuszy w ciężkim fachu. Robert wraz z przyjaciółmi musi sprostać nowym, trudnymzadaniom i uwolnić własną babcię. Wręcz niemożliwym zadaniem jest dotrzeć do Dywersantów, nie dać się schwytać ludziom Żukowa no i oczywiście ocalić świat przed okrutną Koalicją Szpiegów. Jednak nasi bohaterowie nie spoczną puki ich misja nie zakończy się sukcesem. Choć nie będzie to łatwe.Agnieszka Stelmaszyk kontynuuje wątki zakończone w pierwszym tomie. Nieustanne zapytania i dynamiczna akcja sprawiają, że lekturę wręcz się pochłania. Motywy szpiegowskie są tu idealnie widoczne dzięki czemu czytanie wciąga. Wraz z upływem lektury czytelnik podróżuje pomiędzy Wyspami Brytyjskimi, Saharą, Włochami, a nawet Polską. Co jeszcze dodaje tempa książce, "Koalicja szpiegów. Baza G-8" to idealna kontynuacja, serwująca czytelnikom najwięcej wrażeń i interesujących rozwiązań fabularnych. Przygody Roberta i jego przyjaciół, śledzi się z wypiekami na twarzy. Autorka spisała się doskonale, czas spędzony z książką zaliczam do jak najbardziej udanego. Jeżeli ktoś z was nie jest wielbicielem tajnych agentów to zalecam ten cykl a może się do nich przekona. Jak najbardziej polecam.

  • lew

    Idealna książka ebook dla nastolatków. Mój syn przeczytał obie części tzw. jednym tchem. Czeka niecierpliwie na trzecią. Wielbicielom " Kronik archeo" z pewnością będzie się bardzo podobać.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!