Czytaj więcej:
Kryzys tożsamości okładka

Średnia Ocena:Kryzys tożsamości

W ramach "DC Deluxe", nowej kolekcji "Klubu Świata Komiksu", przedstawiamy legendarny Kryzys tożsamości, którego zeszytowe wydanie osiągało w USA rekordowe nakłady. „Popularny twórca thrillerów prawniczych Brad Meltzer jako scenarzysta tego komiksu pokazał superbohaterstwo od zupełnie innej strony. Czy bohaterowie w kostiumach mają czego się bać? Czy ich najbliżsi są bezpieczni? Jak daleko można posunąć się w ich obronie? "Kryzys tożsamości" to wstrząsająca opowiadanie o cenie bycia bohaterem, o cierpieniu i niełatwych wyborach, w których każde możliwe wyjście jest złe. "To komiks w którym superbohaterowie płaczą, w którym zabita zostaje ciężarna kobieta, w którym Liga Sprawiedliwości okazuje się wcale nie taka sprawiedliwa, nawet względem swoich członków” – spisał w posłowiu do albumu Kamil Śmiałkowski.

Szczegóły
Tytuł Kryzys tożsamości
Autor: Meltzer Brad, Morales Rags
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kryzys tożsamości pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kryzys tożsamości Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kryzys tożsamości PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Łukasz Przystalski

  Jeden z najlepszych komiksów jakie czytałem. Nie przepadam za superbohaterami DC, zdecydowanie wolę Marvela, lecz ten komiks przeczytałem praktycznie w jeden wieczór. Bardzo ładne rysunki, historia bardzo interesujaca i wciagajaca. Interesujące spojrzenie na bohaterów z trochę innej perspektywy niż w większości komiksów, które do tej pory czytałem. Naprawdę jest to pozycja godna polecenia nie tylko fanom uniwersum DC.

 • Mikołaj Głowacki

  Krzyzys tożsamości zaliczam do lepszych i ciekawszych komiksów jakie czytałem. Idealnie zrobiony, już sama estetyka komiksu robi przyjemne wrażenie. Podobnie jest z zawartością, mądra fabuła i porywająca akcja, nawet przez chwilę nie odczułem znużenia, napięcie towarzyszyło mi niemal cały czas.

 • Piotr Wojnar

  Jako zreaktywowany po latach fan komiksu superbohaterskiego sięgnąłem z zaciekawieniem po następny tom nowej serii Egmontu. Muszę przyznać, iż z większością postaci nie spotkałem się wcześniej, bo nie mieliśmy w latach 90-tych serii komiksowej z grupą bohaterów Uniwersum DC. Mamy tutaj idealny komiks detektywistyczny, którego autorem jest Brad Meltzer, twórca wielu thrillerów. Przez cały komiks bohaterowie usiłują rozwiązać zagadkę, komiks kończy się zaskakującym finałem. Ciekawostką tutaj jest fakt, iż rysownik Rags Morales wykorzystał wizerunki wielu słynnych postaci rysując bohaterów komiksu, co sprawia, iż element z nich wygląda znajomo (np.Brad Pitt czy Johny Deep). Dla lubiących kryminały - lektura obowiązkowa!

 • veri

  Idealny komiks z nieźle dopracowanymi rysunkami, same historia wciągająca a wydanie bardzo nieźle wykonane

 • Artur 85

  Komiks idealny pod wobec fabuły i rysunków, lecz także jakość wydania które dostaliśmy jest bardzo dobra, Jedyną wadą którą może niektórych rozczarować jest obwoluta, która jest podatna na zniszczenia. pod obwolutą znajduje się czarna twarda okłada z wytłoczonym tytułem i nazwą DC DELUXE. Prawdziwy wielbiciel superbohaterów powinien mieć ten komiks na własnej półce, Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!