Czytaj więcej:
Littlest Pet Shop. Oko zniszczenia okładka

Średnia Ocena:Littlest Pet Shop. Oko zniszczenia

Pani Twombly rzuca się w wir sprzątania, a kiedy kończy się jej ulubiony środek do czyszczenia, rozpoczyna rozpaczliwe poszukiwania w całym mieście. W tym okresie Blythe opiekuje się sklepikiem i zwierzakami. Nagle jednak zjawia się Madame Pom – największa rywalka Zoe. To może skończyć się jedynie katastrofą… Przeczytaj opowiadanie o własnych ulubionych bohaterach, uzupełniając ją kolorowymi naklejkami. Dzięki dołączonej do teczki figurce Zoe odegrasz własne ulubione scenki albo wymyślisz dla niesfornych zwierzaków zupełnie nowe przygody!

Szczegóły
Tytuł Littlest Pet Shop. Oko zniszczenia
Autor: Zabrzewska Adrianna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Littlest Pet Shop. Oko zniszczenia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Littlest Pet Shop. Oko zniszczenia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Littlest Pet Shop. Oko zniszczenia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Wkp

    „Littlest Pet Shop” to następny wyjątkowo słynny serial dla dzieci, jaki wyszedł spod ręki autorów z Hasbro Studios, odpowiedzialnych za takie dzieła, jak „My Little Pony – Przyjaźń to magia” a także „Pound Puppies: Psia paczka”. W efekcie na wszystkie dzieci czeka bogate towarzystwo kolorowych zwierzątek i wiele zabawnych, słodkich przygód. Dokładnie to proponuje także niniejsza książeczka, do której dołączono naklejki a także prawdziwą figurkę Zoe!Bohaterką serialu jest dziewczynka nazwiskiem Blythe Baxter, która w nieodległym sklepie zoologicznym odkryła, że potrafi rozmawiać z jego mieszkańcami i tak odnalazła sobie wśród nich właśnie przyjaciół. Niniejsza książeczka natomiast skupia się na losach Zoe. Gdy sklepik przeżywa duże sprzątanie w wykonaniu pani Twombly, Blythe musi zatroszczyć się o całą kolorową menażerię. Niestety to dopiero początek kłopotów. I wcale nie są nimi poszukiwania spreju do czyszczenia. W sklepie zjawia się bowiem Madame Pom, z którą przed laty Zoe przegrała w rywalizacji modelek. Teraz musi znieść jej obecność i udowodnić przede wszystkim samej sobie swoją wartość…Jak to było w przypadku opisywanej niedawno przeze mnie książeczki z tej samej serii poświęconej „My Little Pony”, tak i tutaj na młodych czytelników czeka mnóstwo słodkiej, ślicznej zabawy z interaktywną nutą. Tą ostatnią stanowią natomiast dołączone do publikacji naklejki, które wraz z rozwojem fabuły czytelnik musi naklejać we właściwych miejscach, uzupełniając tym samym opowieść. Sama treść natomiast, jak zawsze w przypadku tego typu pozycji jest prosta, lekka, prosta w odbiorze i wzbogacona o puentę. Na dodatek całość ma ładną, bardzo kolorową szatę graficzną pełną ilustracji z bohaterami, a wydanie zostało przygotowane starannie.Najważniejszym dodatkiem do całości jest oczywiście śliczna plastikowa figurka głównej zwierzęcej bohaterki, Zoe. Edycja limitowana, brokatowa. Gadżet, który pokochają wielbiciele „Littlest Pet Shop”, w sam raz do postawienia na półce czy zabrania ze sobą do kieszeni.Podsumowując zalecam wszystkim wielbicielom tego serialu, jak też dzieciom, które lubią podobne opowieści – być może sięgając po tą publikację znajdą kolejną rzecz w swoim guście.

  • Recenzje Kiti

    Littlest PetShop miałam okazję poznać podczas gry demo na jednej z komórek, które posiadałam. Tak mi się wówczas ta gra spodobała, że gdy tylko zauważyłam książeczkę z tej serii, wiedziałam, że będę musiała ją mieć.Jak wiadomo, złość i zadawnione urazy nie prowadzą do niczego dobrego. Mogły przekonać się o tym Zoe i Madame Pom, psie modelki, które brały udział w jednym konkursie. Tylko jedna z nich mogła wygrać, w rezultacie czego żyły w ciągłym konflikcie. Czy miało się to zmienić?Książeczka została wydana w formie walizeczki, jednak strony w środku są pionowe. Na początku przedstawiono postaci, z którymi warto zapoznać się przed lekturą, gdyż w tekście są luki obrazkowe. Publikacja zawiera także dużo naklejek, jest w niej więcej tekstu, niż np. w ,,Tajnych agentkach".,,Oko zniszczenia" to książka, która pokazuje, że nie ma co pamiętać o zamierzchłych urazach, choć trudno pogodzić się z porażką. Dzięki historii dwóch bohaterek dzieci powinny zrozumieć, że trzeba nauczyć się także przegrywać. Do książeczki została także dołączona brokatowa brokatowa figurka Zoe.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!