Czytaj więcej:
Lot widmo okładka

Średnia Ocena:Lot widmo

Pierwszy, zapierający dech w piersiach thriller Beara Gryllsa! Doskonałe połączenie "Tożsamości Bourne’a" z przygodami Indiany Jonesa. Matka z dzieckiem brutalnie porwani podczas śnieżnej zamieci... Żołnierz torturowany i stracony na odległych szkockich torfowiskach... Zagubiony myśliwiec znaleziony w sercu amazońskiej dżungli, skrywający tajemnica stale panującego na świecie zła... Desperacka potyczka o zniszczenie tajnej organizacji, której początki sięgają mrocznych dni panowania niemieckich faszystów... Co łączy te wszystkie wątki? Tylko jedna osoba może rozwikłać tę zagadkę. Will Jaeger. Łowca.

Szczegóły
Tytuł Lot widmo
Autor: Grylls Bear
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Lot widmo pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Lot widmo Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Lot widmo PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Ewa Mleczek

  Zalecam ksiazka interesujaca dla nastolatka dynamiczny czas dostawy

 • Łukasz Orecki

  bardzo interesująca i wciągająca książka!

 • Ósemkowy Klub Recenzenta

  Jeśli kiedykolwiek chciałeś przeżyć przygodę własnego życia, to uwierz mi, Bear Grylls twórca ksiązki "Lot widmo", zapewni Ci niewyobrażalna i niezapomnianą wyprawę, nawet bez wychodzenia z domu!Jestem pewna, że wielu z was kojarzy Bear'a Grylls'a z telewizji i jego programu "Szkoła przetrwania", gdzie mierzy się z różnorakimi niebezpieczeństwami, prezentując jak przetrwać w ekstremalnych warunkach. Facet to wzór boharera i prawdziwego, nieustraszonego poszukiwacza przygód. Służył on w brytyjskich siłach specjalnych jako żołnierz, a teraz usiłuje własne siły w nieco spokojniejszych dziedzinach i tworzy wyjątkowe dzieła."Lot Widmo" przykuł moją uwagę, nie tylko przez postać autora, lecz ponadto na stronie tytułowej widnieje zapowiedź: "Zostawili go na pewną śmierć. Teraz wraca, by się zemścić" - wprowadzenie, które zachęciło mnie do odkrycia skrywanej historii w tej książce. Łatwe i nieskomplikowane zdanie z góry nakreśliło mi wstępną syntezę utworu, bohater indywidualista, rządny odsieczy - będzie się działo. Natomiast po zapoznaniu się z fabułą utworu rozczarowałam się, a w dodatku zaskoczyłam. Moje odgórne oszacowanie utworu było błędne, książka ebook nie jest tak banalna i sztampowa jak mogłaby się wydawać.W samym środku nieznanej, nieokrzesanej dżungli znajduję się wrak samolotu, porzucony przed wielu laty, a jego zawartość i pochodzenie stanowią zagadkę dla ówczesnych i kolejnych pokoleń. Główny bohater - Will Jaeger - wraz z drużyną doświadczonych i nieustraszonych ludzi wybiera się do puszczy, groźnego labiryntu, zobowiązując się rozwiązać zagadkę i dotrzeć do samolotu. Nie jest on pierwszy, który podjął się tego wyzwania, jednak... znak po poprzednikach zaginął. Czeka go niebezpieczna wyprawa, w której będzie musiał wykazać się wyjątkowymi umiejętnościami i mądrością. Czy podoła zadaniu i poradzi sobie ze złem czekającym w ciemnościach? Nie wie czego sie spodziewać ani komu ufać. Musi kierować się instynktem i przewidywać możliwe zagrożenia. Misja, w której początkowo priorytetem było dotarcie do wraku, przekształca się w potyczką o przetrwanie. W okresie wyprawy okazuję się, że nie jest to tylko żądza odkrycia i wypełnienie deklaracji, lecz fundamenty potyczki odnoszą się do dawnej przeszłości, w której uczestniczył jego dziadek...Bear Grylls posługuję się współczesnym, a niekiedy potocznym językiem. Świat przedstawiony w utworze jest wyjątkowo dokładnie i realistycznie opisany, co można powiązać z doświadczeniami autora. Cechy głównego bohatera powieści można powiązać z Bear Grylls'em - odwaga, męstwo. Twórca skupia się na każdym detalu, co sprawia, że czytelnik ma możliwość przeniesienie się do innej rzeczywiści wraz z bohaterami. Treść czyta się bardzo płynnie i z zaciekawieniem. Mogę śmiało stwierdzić, że twórca wykonał wyjątkowo dobrą pracę i z czystym sumieniem zalecam każdemu tę powieść! Uważam, że każdy czytelnik zainteresowałby się i wciągnął w jej historie.xxx, lat 18źródło: osemkowyklubrecenzenta.blogspot.com

 • Jarr74

  Nie sądziłem że Bear Grylls, pośród licznych talentów, które możemy obserwować w kolejnych odsłonach jego telewizyjnych programów, posiada też taki talent literacki. A tu proszę… Jego powieść, będąca połączeniem solidnego thrillera i dobrej przygodowej opowieści, nie dość iż jest całkiem dobrze pomyślana i posiada ciekawą konstrukcję, to zapewnia czytelnikowi kilka godzin naprawdę trudnej rozrywki. Owszem, nie tchnie ona może zupełnym nowatorstwem i świeżością pomysłu (motyw powojennych ucieczek hitlerowskich dygnitarzy do państw Ameryki Południowej, dużych pieniężnych transferów i wyprzedzającej własne czasy technologii, dokonywanych przez nazistowskich prominentów a także prób odrodzenia IV Rzeszy, pojawia się dość nierzadko w wielu rozmaitych, mniej albo bardziej udanych, konfiguracjach i wariantach) jest za to sprawnie napisana, posiada charakterystyczny, unikalny klimat, interesująco zestawione wątki, zmieniająca się rytmikę wydarzeń a także sporą nutę historii w tle.Mamy wiec pilnie strzeżoną przez lata tajemnice, potężną sekretną organizacje, brutalne morderstwo, niewyjaśnione porwanie i szereg dramatycznych wydarzeń towarzyszących naszemu bohaterowi i jego najbliższym. Ponury i złowieszczy cień przeszłości, nawiązujący do zdarzeń końcowych lat II wojny światowej, zdaje się towarzyszyć Willowi Jaegerowi na każdym kroku. On sam, w typie Indiany Jonesa (tu wsparty elitarnym przeszkoleniem wojskowym i znacznym arsenałem broni) podejmuje się misji, której celem jest rozwiązanie zagadki zaginionego w amazońskiej dżungli samolotu. Misji, podczas której zmierzyć się będzie musiał z wieloma przeciwnościami losu, surową, niebezpieczną i nieprzewidywalną przyrodą, zdradą we swoich szeregach, tropiącymi ich, bezwzględnymi, najemnikami a także samym sobą.Oczywiście, w myśl typowego schematu motorem przewodnim powieści pozostaje rozwiązanie zagadki, lecz cieszy mnie fakt iż pisarz odnalazł też miejsce na rozbudowanie i pogłębienie postaci bohaterów, głównych i pobocznych (dotyczy to zwłaszcza ich przeszłości a także sfer psychologiczno- emocjonalnych) a także nakreślenie skomplikowanych relacji pomiędzy nimi. Jest to z pewnością jeden z tych elementów, który w sposób bardzo pozytywny wpływa na literacki odbiór tej lektury. Interesująca, zmienna, warstwa fabularna, zaskakująca, wpisana w sugestywnie oddaną południowoamerykańską scenerię, akcja, pobudza naszą fantacje i pozwala nam lepiej poznać i zrozumieć motywy kierujące naszymi bohaterami. To dynamiczna, brutalna (miejscami okrutna i mroczna), nieźle opowiedziana historia, gdzieś z pogranicza fikcji i rzeczywistości, podana bez niedrogiego patosu i owijania w bawełnę. Gotowy scenariusz na film czy komputerową grę akcji.

 • Agnieszka Kucharska

  Brawurowa akcja, brawurowy styl, idealna książka. Lot widmo to książka ebook w której nie brakuje interesujących wątków, tajemnicy i napięcia. Wszystko razem składa się na bardzo fajną, atrakcyjną powieść. Biorąc książkę po raz pierwszy do ręki zastanawiałam się, czy nie jest to bardziej męska lektura, jednak książka ebook momentalnie mnie wciągnęła.

 • Joanna T.

  Książka ebook bardzo w stylu Beara Gryllsa - jeśli ktoś jest wielbicielem jego programów, na pewno nie będzie zawiedziony. Wartka akcja, wyjątkowe przygody, egzotyka, a w tle- tajemnica, której korzenie sięgają czasów II wojny światowej. Wciągająca lektura.

 • erka

  Doskonałe połączenie Tożsamości Bourne’a z przygodami Indiany Jonesa.Matka z dzieckiem brutalnie porwani podczas śnieżnej zamieci...Żołnierz torturowany i stracony na odległych szkockich torfowiskach...Zagubiony myśliwiec znaleziony w sercu amazońskiej dżungli, skrywający tajemnica stale panującego na świecie zła...Desperacka potyczka o zniszczenie tajnej organizacji, której początki sięgają mrocznych dni panowania niemieckich faszystów...Co łączy te wszystkie wątki?Tylko jedna osoba może rozwikłać tę zagadkę.Tyle dowiadujemy się z okładki.Z mojej strony mogę dodać tyle, że owszem, książkę, napisaną prostym językiem, czyta się wyjątkowo szybko.Akcja jest, bohaterowie pełnokrwiści, pełni plusów i wad.Każdy z swoją tajemnicą, nie zawsze skory żeby wyjawić co wie, albo by nakłonić kogoś do pomocy.Zagmatwana w niektórych momentach ogromnie. Czasami musiałem czytać epizod od początku, żeby się połapać, co ten Bear ponownie wymyślił.Potencjał jest, lecz nie wierzcie reklamom.Nie jest to jakieś szczególnie udana powieść.Ot, czytadło na dwa wieczory.Harlan Coben pisze podobnie, czyli czyta się szybko, zapomina jeszcze szybciej.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!