Czytaj więcej:
Luna okładka

Średnia Ocena:Luna

Luna ma w sobie coś z żywiołu. Gdy się śmieje, świat śmieje się wraz z nią. A gdy kocha, to całym sercem. Latając, czuje się wolna. I choć stale ściga ją wspomnienie przeszłości, wierzy, że wypełniając własną misję w przestworzach, zagłuszy czarne myśli. Daniel musi być silny. W jego zawodzie chwila zawahania może oznaczać czyjąś śmierć. Zagadkowy samotnik nie wie, czym jest strach. Przy Lunie dowie się, czym jest miłość. Połączy ich gorący romans. Rozdzielą setki kilometrów i mężczyzna, który potrafi walczyć o swoje. Czy krótki, lecz bardzo intensywny związek przetrwa tak ciężką próbę? Szalona miłość, spontaniczne wybory i żar, który może zranić. Gabriela Gargaś dzielnie opowiada o emocjach silniejszych niż rozsądek. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Luna
Autor: Gargaś Gabriela
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Luna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Luna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Luna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Mari

  Wow! Co to za idealna książka! Jak zwykle u G.Gargaś śmiech przeplata się z łzami i dlatego nie można oderwać się od ksiązki , do końca wierząc w szczęśliwe zakończenie Niektóre książki przychodzą do nas w takim momencie, kiedy potrzebujemy wsparcia, rady, sugestii co zrobić dalej.

 • Justyna

  To książka ebook przede wszystkich o miłości, jej złożoności, nieoczywistości i o tym jak duży wpływ ma na życie każdego człowieka. Warunkuje przecież jego zachowanie, przyczynia się pośrednio do podejmowanych decyzji. Potrafi uskrzydlać i nadawać sens życiu, lecz również często tłamsi indywidualność, stawia wygórowane wymagania, a nawet prowadzi do destrukcji… Autorka z prawdziwą celnością kreśli w własnej książce pdf wiarygodne, lecz odmienne portrety bohaterów zaplątanych w miłości. Ksiazka, która naprawdę mną poruszyła. Opowiadanie o tym, że nie warto osądzać innych ludzi, a nic nie jest takie jak nam się na początku wydawało. Życie pisze różnorakie scenariusze, a my nie zawsze dokonujemy słusznych wyborów, jesteśmy tylko ludźmi...

 • Agula

  Ta książka ebook to słowa... Płynące do serca. Oplatające duszę. Wczoraj odebrałam z paczkomatu, dziś już po lekturze. Warto było zarwać noc. Dla burzliwej miłości. Dla chwil zastanowienia. Dla tych słów: " Niekiedy trzeba zaparzyć kubek malinowej herbaty, wgramolić się pod koc i oddać się rozmyślaniu. I nie, to nie strata czasu. To czas zyskany. Pomyśleć: O tym, co za nami… Ponoć nie należy rozpamiętywać przeszłości, lecz ja wiem, że warto wspominać ludzi, którzy z nami kiedyś byli. Wspominam Ciebie… Nas… To już tyle dni. Jak dla mnie za dużo. Wspominam ułamki chwil, uśmiech, słodkie słowa na dobrą noc. Myślę o tym, że zegar tyka… porady odliczają sekundy, te zmieniają się w minuty, minuty w godziny, godziny w dni, dni w tygodnie, tygodnie w miesiące, a miesiące w lata… A lata w moje czy Twoje życie. Życie: suma wdechów i wydechów, Przypadków, zrządzeń losu, wybuchy śmiechu, morze łez…

 • milka

  Opowieść przemyślana. Momentami mocna. O miłości wielkiej pasji i zdradzie. Miłość to zdecydowanie wartość, której brak w dzisiejszym świecie. Autorka idealnie wie, że miłością można otworzyć dużo drzwi. Gargaś ponownie rozbawia i łamie serca. Zmusza do głębszych refleksji. Przepiękna, nastrojowa. Momentami melancholijna. I te cudowne cytaty: Musisz wiedzieć, kochany… że czasami zdarzają się nieszczęścia, złe chwile, wywrotki. Zawsze o tym pamiętaj, lecz nie zapomnij też, że życie toczy się dalej. Człowiek po prostu dalej żyje. Przeciera oczy i spogląda na coś tak pięknego, że aż mu dech zapiera: na niebo, morze, zachodzące słońce… i – niech to wszystko diabli – rusza dalej… Kochany… człowiek rusza dalej!

 • Anna Grabka

  Najnudniejsza książka ebook Gabrieli Gargaś ( uwielbiam jej książki ) ,ale ta kompletnie nie przypadła mi do gustu . Pisana jak przez nastolatkę. Luna sama nie wie czego chce (Krystian ,Daniel , Igor) , zresztą jak większość bohaterów. Te opisy zbliżeń to porażka.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!