Czytaj więcej:
Marzenia i tajemnice okładka

Średnia Ocena:Marzenia i tajemnice

Była pierwsza dama po latach przerywa milczenie! "Marzenia i tajemnice" to bardzo osobista i szczera opowiadanie Danuty Wałęsy, małżonki byłego prezydenta, o życiu, miłości, rodzinie i przemianach politycznych. Ze wspomnień wyłania się portret dziewczyny mądrej i odważnej, dziewczyny która bardzo pragnęła miłości i rodzinnego szczęścia, odnalazła się w centrum rewolucyjnych wydarzeń w naszym kraju. Mimo ciągłego zmęczenia, spowodowanego prowadzeniem domu i opieką ponad sporą gromadką dzieci, Danuta była podporą własnego nierzadko nieobecnego męża, który w tamtych czasach tworzył ruch Solidarności.  Śmiała i otwarta na ludzi była prezydentowa, która spełniła się jako małżonka i matka, w końcu odnalazła czas dla siebie i napisała książkę. W „Marzeniach i tajemnicach” opowiedziała czytelnikom nie tylko własną wersję wielkiej historii Polski, lecz też historię swojej rodziny mieszkającej w gdańskim blokowisku.

Szczegóły
Tytuł Marzenia i tajemnice
Autor: Wałęsa Danuta
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Marzenia i tajemnice pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Marzenia i tajemnice Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Marzenia i tajemnice PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Małgorzata LIberadzka

    Za każdym dużym facetem stoi mądra, niezwykła kobieta. Sentencja ta oddaje całą treść książki. Zalecam

  • Grażyna Pula

    Pani Danuta to fascynująca kobieta, już wielokrotnie to udowodniła. Nawet tym, że napisała tak świetną, ciekawą książkę. Podziwiam ją, ponieważ w Marzeniach i tajemnicach odkryła znaczną element siebie, zrobiła to przy tym z wdziękiem, polotem i humorem, lecz może przede wszystkim z dystansem. Słucha się dobrze.

  • milko

    Książkę "Marzenia i tajemnice" dostałem w prezencie. Wiedziałem, że była głośnym bestsellerem, lecz odruchowo odłożyłem ją na półkę - chyba przed przeczytaniem zniechęciła mnie objętość. Międzyczasie pożyczyłem ją paru osobom, których odczucia były mieszane, raczej negatywne. Przeczytałem wtedy kilka elementów i tym bardziej zniechęciłem się przed lekturą całości. Mowa w książce pdf nie jest łatwy (co zawsze jest zaletą), lecz pokraczny. Dziwię się, że redaktor wydania a także korekta nie doprowadziła tekstu do poprawności stylistycznej, nie nadała mu ogłady. Poza tym, książka ebook moim zdaniem nie jest ciekawa, można odnieść wrażenie, że Danuta Wałęsa w kółko opowiada o tym samym i wszystko sprowadza do jednej konkluzji, powtarzanej w różnorakiej formie regularnie do znudzenia. Pomijam, że wciąż przyznaje, że czegoś nie pamięta, a "coś" wydarzyło się "w piątek, albo w sobotę, a może to było w niedzielę". Czuję sympatię do pani Danuty, lecz książka ebook zdecydowanie mnie nie zainteresowała i tym bardziej dziwi mnie jej uznanie, co jest w sumie nieco smutne ponieważ w jakimś stopniu odzwierciedla gusta literackie naszego społeczeństwa. Potem miałem okazję wysłuchać audiobooka - wysłuchałem do końca (długo to trwało) i upewniłem się co do wcześniejszych odczuć. Niestety, nie polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!