Czytaj więcej:
Mobilny francuski. Pas de probleme!+. Komplet. Poziom podstawowy. Poziom średni. Poziom zaawansowany + CD okładka

Średnia Ocena:


Mobilny francuski. Pas de probleme!+. Komplet. Poziom podstawowy. Poziom średni. Poziom zaawansowany + CD

Komplet kursów multimedialnych do samodzielnej nauki języka francuskiego, na wszystkich poziomach zaawansowania. Kursy bazują na programie SuperMemo UX z wielokrotnie nagradzaną sposobem powtórek, której skuteczność potwierdzają efekty badań. Opis zestawu kursów: Kursy stanowią wyjątkowo atrakcyjną propozycję dla wszystkich, którzy oczekują wysokiej jakości wsparcia w kompleksowej nauce języka francuskiego. Oferują naukę od poziomu podstawowego (A1-A2), przez średni (B1) do zaawansowanego (B2-C1). Zakres materiału wszystkich kursów jest przygotowany zgodnie z wytycznymi Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego dla poziomu biegłości A1-A2, B1, B2-C1. Oznacza to, że po opanowaniu kompletu kursów można swobodnie porozumieć się po francusku i w stopniu zaawansowanym opanować reguły gramatyczne tego języka.Kursy bazują na niezwykłej metodzie powtórek SuperMemo, która efektywnie wspomaga systematyczna naukę. Opanowanie materiału kursów na trzech poziomach zaawansowania pozwala trwale zapamiętać słownictwo i rozwinąć umiejętności rozumienia tekstów i dialogów, poprawnej wymowy a także praktycznego zastosowania gramatyki. Szczególny nacisk położono na umożliwienie samodzielnego rozwijania wszystkich umiejętności językowych. Dzięki temu możliwe jest swobodne porozumiewanie się i płynne wypowiadanie się na dowolne tematy w języku francuskim. Zawartość zestawu: 3 płyty CD-ROM z kursami multimedialnymi 3 podręczniki 3 kody umożliwiające korzystanie z kursów na dowolnej kombinacji 2 z 3 platform: PC, smartfona i tabletu z systemem Android 3 zbiory nagrań w formacie MP3, wykonane przez profesjonalnych lektorów francuskich, umożliwiające słuchanie tekstów i powtarzanie słownictwa – nad 7 godzin nagrań 42 obszerne lekcje 8 700 różnorodnych ćwiczeń leksykalnych i gramatycznych objaśnienia gramatyczne, językowe i kulturowe trener wymowy, umożliwiający nagranie swojej wypowiedzi i porównanie jej z poprawną wymową pod kątem intonacji i akcentu słowniczki obejmujące słownictwo całego kursu Wymagania sprzętowe Kurs na PC:Komputer PC z systemem operacyjnym Windows® Vista PL, Windows® 7 PL albo Windows® 8 PL, procesor klasy Pentium 2 GHz albo szybszy, 1 GB RAM (2 GB dla Windows 7 i nowszych), Internet Explorer 7.0 albo nowszy, napęd CD-ROM/DVD-ROM, karta dźwiękowa, mikrofon, 860 MB wolnej przestrzeni dyskowej do instalacji.Kurs wymaga aktywacji, podczas której konieczne jest połączenie z Internetem. Kurs na Androida:Smartfon albo tablet z systemem operacyjnym Android w odsłony 2.1 albo nowszym.Kod zawarty w pudełku umożliwia jednoczesną instalację kursu na dwóch urządzeniach (PC i Android). Nagrania MP3:Dowolny odtwarzacz MP3.

Szczegóły
Tytuł Mobilny francuski. Pas de probleme!+. Komplet. Poziom podstawowy. Poziom średni. Poziom zaawansowany + CD
Autor: Pleciński Jacek, Plecińska Maria
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: SuperMemo
Rok wydania: 2015
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mobilny francuski. Pas de probleme!+. Komplet. Poziom podstawowy. Poziom średni. Poziom zaawansowany + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mobilny francuski. Pas de probleme!+. Komplet. Poziom podstawowy. Poziom średni. Poziom zaawansowany + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mobilny francuski. Pas de probleme!+. Komplet. Poziom podstawowy. Poziom średni. Poziom zaawansowany + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Daniel Czerwiec

    To jest to czego szukalem, swietny program do nauki. Zalecam

  • Daga

    Naprawde super kurs, zalecam kazdemu. Lecz uwazajcie, ponieważ maja rozne warjacje i koniecznie wybierzecie tez ktory posiada: ksiazke, mp3 i (co najwazniejsze) program do nauki, ktory instalujesz na np laptopie, ktory robi Ci powtorki itp. Niektore wersje ''no problem'' nie maja programy, tylko ksiazke i mp3 a to za malo, caly szkopul jest w tym programie.

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!