Czytaj więcej:
Mój biblijny skarb okładka

Średnia Ocena:Mój biblijny skarb

"Mój biblijny skarb" to doskonałe wprowadzenie we idealny świat słowa Bożego. Do tej cudownie zilustrowanej książeczki wybrano dwadzieścia najbardziej ukochanych przez wszystkich opowieści biblijnych i ulubionych Jezusowych przypowieści. Przystępny, odpowiedni dla dzieci mowa a także pogodne i interesujące ilustracje gwarantują, że będzie to ulubiona książeczka każdego malucha. Dzięki uchwytowi książkę można wszędzie ze sobą zabrać, co daje dzieciakom wiele radości i zabawy.

Szczegóły
Tytuł Mój biblijny skarb
Autor: Juhl Karin T.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Święty Wojciech Dom Medialny
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mój biblijny skarb pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mój biblijny skarb Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mój biblijny skarb PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • emik84

    W maju, gdy zbliża się Pierwsza Komunia Święta, na rynku pojawiają się najróżniejsze wydania Biblii dla dzieci. Ja tym razem również opowiem o takiej publikacji jednakże skierowanej do dzieci młodszych, kilkulatków, które przecież równie chętnie wsłuchują się w opowieści biblijne. Oczywiście nie są one w stanie usiedzieć w skupieniu dłuższą chwilę dlatego doskonale sprawdzi się u nich „Mój biblijny skarb”. Książeczka przykuwa uwagę piękną, połyskującą i solidną oprawą z poręcznym uchwytem. W efekcie całość przypomina kolorową walizeczkę, którą można wszędzie zabrać. W środku natomiast jest równie interesująco. Dla mnie atutem są grube kartonowe karty pełne kolorów i prostych aczkolwiek bardzo sympatycznych ilustracji. Odzwierciedlają one niezbyt długi jednakże jakże wartościowy i pouczający tekst. W lekturze znalazłam 20 historii zaczerpniętych ze Starego i Nowego Testamentu a wśród nich te najbardziej popularne, ułożone w porządku chronologicznym, jak Adam i Ewa, Noe i arka, Mojżesz wyprowadza ludzi z Egiptu, Dawid i Goliat, Jonasz i wielka ryba, Jezus rodzi się w Betlejem, Jezus chodzi po wodzie, Jezus wjeżdża do Jerozolimy …Każda z opowieści to zaledwie kilka zdań lecz nawet to rozbudza w małym dzidziusiowi chęć poznawania Boga. Publikacja prześlicznie uczy maluchy fundamentalnych zasad moralnych a każda z historii jest niezwykła i niesamowita. Książeczka z powodzeniem może stać się ulubioną czytanką nie tylko do poduszki i tak właśnie stało się u nas. Zalecam ;)

  • jeke5

    W świat słowa Bożego warto wprowadzać dzieci jak najwcześniej i idealnie służyć temu może książeczka dla młodszych pt.,,Mój biblijny skarb". Zawiera ona dwadzieścia najbardziej słynnych opowieści biblijnych i przypowieści Jezusa. Ułożone są one chronologicznie i czytanie książeczki zaczynamy od stworzenia świata i pierwszych ludzi na ziemi Adama i Ewy. Dzieci dowiadują się, dlaczego Noe wybudował arkę i dał w niej schronienie zwierzętom. W jaki sposób Mojżesz wyprowadził lud z Egiptu i przeszedł przez morze. Jest także opowiadanie o supersilnym Samsonie, Dawidzie i Goliacie, Danielu, którego nie zjadły lwy, gdy został pojmany i wrzucony do ich klatki a także dużo innych równie ciekawych opowieściPrzypowieści związane z Jezusem zaczynają się od jego narodzenia w Betlejem, a kolejne powiązane są z zdarzeniami z jego życia m.in. spotkania z dziećmi, które szczególnie ukochał, uzdrowienia chorych, nakarmienie głodnych ludzi aż do Zmartwychwstania.Wybrane teksty są przystępne i zrozumiałe dla małych dzieci, pobudzają wyobraźnię i zadawanie pytań. Książeczka ma kolorowe ilustracje wykonane przez Nancy Munger. Kartki są grube, tekturowe i dzięki temu nie zostaną zniszczone przez małe rączki. Książeczka ma z boku rączkę, dzięki której maluszek może ją nosić ze sobą, gdzie tylko zechce.Polecam dla młodszych dzieci.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!