Czytaj więcej:
Myślenie obiektowe w programowaniu okładka

Średnia Ocena:Myślenie obiektowe w programowaniu

Obiektowe podejście do programowania pojawiło się w latach 60. ubiegłego wieku. Simula 67 był pierwszym językiem, w którym je zastosowano. Dzięki temu życie programistów stało się zdecydowanie prostsze, a odwzorowanie świata rzeczywistego — możliwe. Jednak aby skorzystać z plusów podejścia obiektowego, należy najpierw opanować świeży sposób myślenia. Kolejne wydanie tej docenionej przez profesjonalistów książki dynamicznie Ci w tym pomoże! W trakcie lektury poznasz podstawowe pojęcia a także założenia programowania obiektowego. Dowiesz się, co to hermetyzacja, polimorfizm a także dziedziczenie. Zobaczysz, jak obiekty powoływane są do życia a także jak komunikują się pomiędzy sobą. Ponadto nauczysz się korzystać z interfejsów, modelować klasy z wykorzystaniem diagramów UML a także utrwalać stan obiektów. To wydanie zostało uzupełnione o mnóstwo świeżych informacji, dotyczących pomiędzy innymi wykorzystania obiektów w usługach sieciowych a także aplikacjach mobilnych. Książka ebook ta jest obowiązkową lekturą dla każdego programisty chcącego w 100% wykorzystać potencjał programowania obiektowego. Sięgnij po tę książkę i: modeluj klasy przy użyciu UML swobodnie poruszaj się w świecie klas, interfejsów i obiektów utrwalaj stan własnych obiektów poprzez serializację korzystaj z obiektów w komunikacji sieciowej zostań ekspertem w zakresie programowania obiektowego Twoje kompendium wiedzy o programowaniu obiektowym!

Szczegóły
Tytuł Myślenie obiektowe w programowaniu
Autor: Weisfeld Matt
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Myślenie obiektowe w programowaniu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Myślenie obiektowe w programowaniu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Myślenie obiektowe w programowaniu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • thctung

    Zalecam ta książkę wszystkim którzy chcą na spokojnie poukładać w głowie OOP

  • Foto: M

    - Bardzo niezła książka, także jako podręcznik do nauki opanowania języka programowania dla początkującego; przesyłka jak zawsze dynamicznie i sprawnie. :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!