Czytaj więcej:
Na haju do raju okładka

Średnia Ocena:Na haju do raju

Zabawna i bezpretensjonalna opowiadanie o poszukiwaniu raju na ziemi.J. Maarten Troost, twórca książki "Zagubiony w Chinach", po raz następny oparł się urokom stabilnego życia. Rzuca nieźle płatną posadę w Waszyngtonie, pakuje walizki i ucieka z żoną na koniec świata, kierując się ku dzikim archipelagom południowego Pacyfiku.Na skalistych wyspach Vanuatu - gdzie tubylcy stale są słynni ze "zjadania ludzi" - popada z jednego zabawnego nieszczęścia w drugie. Zmaga się z tajfunami, trzęsieniami ziemi, wielkimi stonogami, a mimo to stwierdza, że odpowiada mu niefrasobliwy styl życia wyspiarzy. Zwłaszcza, że zaczyna pałać miłością do kavy - lokalnego napoju o narkotycznym działaniu.Gdy jego małżonka zachodzi w ciążę, przenoszą się na nieco bardziej cywilizowane Fidżi. Tam, zamiast upragnionego spokoju, odkrywają ze zdumieniem kraj pełen prostytutek, zamachów politycznych i wodzów plemiennych, których najbardziej interesuje efekt ostatniego meczu rugby. Synek państwa Troost jest zachwycony życiem na dzikich wyspach, rodzice coraz mniej…

Szczegóły
Tytuł Na haju do raju
Autor: Troost Maarten J.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Na haju do raju pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Na haju do raju Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Na haju do raju PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Piotr

  Książka ebook napisana bardzo prostym językiem. Można się spotkać z nieudolnym tłumaczeniem i z niezbyt składnymi zdaniami, które trzeba przeczytać dwa razy aby zrozumieć co twórca miał na myśli. Błędy interpunkcyjne też nie ułatwiają.Poza tym książka ebook pozawala oderwać się od codzienności i przenieść na Vanuatu i o to prawdopodobnie chodziło :)

 • Małgorzata Drzewiecka

  Prześliczna i klimatyczna historia, wywołująca nieopisane wrażenie.

 • gerda

  "Na haju do raju" to niesamowicie wciągająca lektura, wielu z nas pewnie zastanawia się czy porzucenie stabilnego życia na rzecz ucieczki w pełne egzotyki miejsce to akt odwagi czy chęć zmiany czegoś w swoim życiu. Zawsze ciekawiły mnie realia i warunki codziennego życia w najbardziej dzikich zakątkach świata. Książka ebook Troosta jest doskonałą okazją by się tego dowiedzieć.

 • Pacior

  Do przeczytania tej książki zachęcił mnie oczywiście jej tytuł. Byłem bardzo ciekawyo czym ona jest, i dość mocno się zaskoczyłem gdy zacząłem ją czytać. Twórca bardzo fajnie omawia swoja podróż do odległych krajów i własne przygody tam. Lecz nawet w opisach zwykłego przeciętnego dnia ja znalazłem dużo fascynujących rzeczy. Idealnie się czyta szczególnie w zimne polskie wieczory. Bardzo fajna.

 • Ekspert Empiku

  To fenomenalna książka, która pokazuje, jak wyglądają nasze marzenia w zderzeniu z rzeczywistością. Twórca rzuca całe własne dotychczasowe życie i przeprowadza się wraz z żoną na dziką wyspę. Co ich tam spotka? Czy życie na słonecznej wyspie okaże się lepsze od tego w dużym mieście? "Na haju do raju" to książka ebook o odwadze, pokonywaniu trudności i potyczce o własne marzenia. Niezmiernie fascynująca i ciekawa. Gorąco polecam!Anna Adamczyk-Pasierbska, Empik Toruń

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!