Czytaj więcej:
Nadzór okładka

Średnia Ocena:Nadzór

Granica pomiędzy światem normalnym a magicznym jest zaskakująco cienka, a strzeże jej jedynie pięcioro ludzi. Niegdyś Nadzór, tajny związek strażników, liczył setki mężnych dusz, dzisiaj można ich policzyć na palcach jednej dłoni. W mieście panoszą się okrutni mordercy, magiczne istoty żerują pod osłoną nocy, a wrogowie podchodzą coraz bliżej. Nadzór jest osłabiony i rozdarty. Pewnej nocy pod drzwiami jego siedziby zjawia się opryszek z workiem z niecodzienną zawartością. Wydaje się, że oto pojawiła się szansa na uzupełnienie sił. Jednak dużo wskazuje na to, że pozorne błogosławieństwo jest raczej zmyślną pułapką, która ma doprowadzić Nadzór do ostatecznego i całkowitego upadku. Mroczna, dickensowska historia opowiada o łowcach czarownic, magach, podróżnikach przechodzących przez lustra i najbardziej zaskakujących bohaterach wygrzebanych z czeluści brytyjskich legend. Poznajcie Nadzór i pamiętajcie - jeśli oni polegną, polegniemy wszyscy.

Szczegóły
Tytuł Nadzór
Autor: Fletcher Charlie
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nadzór pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nadzór Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nadzór PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Książka ebook Fletcher'a jest idealną powieścią dla wielbicieli fantastyki, którzy lubią czasami poczuć dreszcz na plecach. Nie jest ona łatwa do czytania, może dlatego, że każdy epizod jest pisany z punktu innego bohatera, dlatego również trzeba skupić się na lekturze. Po przeczytaniu pozostawia dużo nierozwiązanych wątków, dlatego również czekam na kolejne części. Jak najbardziej zalecam książkę wszystkim wielbicielom fantastyki i dramatu.

  • Bookendorfina Izabela Pycio

    "Nie ma lepszego narzędzia zniszczenia ponad szczerego człowieka, który z nikim nie ma zwady." Bardzo klimatyczna powieść, już od pierwszych stron przenosi w wiktoriański Londyn, w którym panuje mroczna, duszna i przymglona atmosfera, gdzie pomiędzy budynkami, tuż przy ulicach, w podziemnych korytarzach, kryje się magia, zaś czary oplatają przedmioty i ludzi. Świat istot śmiertelnych i nadnaturalnych, zazębiające się przestrzenie, liczne niebezpieczeństwa, próby strzeżenia praw i obyczajów, regulacje i rozwiązywanie sytuacji krytycznych. Intensyfikujące się moce zła i balansujące na granicy istnienia siły dobra. Wtajemniczeni walczą o władzę i wpływy, zaś niedopuszczeni do tajemnic nawet nie zdają sobie sprawy, jak dużo zawdzięczają tajnemu bractwu. Jestem pod wrażeniem stylu narracji, przemawia do fantazji czytelnika, zwraca uwagę na detale, lecz jednocześnie nie przytłacza opisami. Odpowiadało mi też prowadzenie tempa wielowątkowej fabuły, tam gdzie wymagany był wzmożony niepokój, stawało się szybsze, zaś kiedy trzeba było zapoznać się z nową perspektywą, wtedy przybierało spokojniejsze barwy. Warto podkreślić wyśmienitą oprawę graficzną książki, co w przypadku fantasy stanowi pożądany dodatkowy bonus czytelniczy. Nadzór, tajne bractwo, dbające o bezpieczeństwo i przestrzeganie interakcji pomiędzy śmiertelnymi i nadnaturalnymi, w wyniku Katastrofy zostaje mocno osłabione, dzisiaj żyją już tylko nieliczni jego przedstawiciele. Jednak duch obowiązku, odpowiedzialności i mądrości stale trwa mocno zakorzeniony w sercach strażników i w wyraża się w postawach i czynach. Komuś zależy, żeby stracili własne siły i całkowicie zniknęli, zastawia na nich przerażającą pułapkę, wydaje się, że w nią wpadną. Fascynujemy się intrygującymi dziejami różnorodnych bohaterów, mamy ulubieńców, lecz i zagorzałych wrogów, których spryt i przebiegłość trzeba uznać. Przykładowo, młoda Lucy, posiadająca moc przywoływania minionych zdarzeń poprzez dotykanie kamieni. Kruk, wyjątkowy ptak, żyjący od wieków, wszystko dostrzegający i dużo rozumiejący. Sara Falk, używająca niezwykłych mocy przekazanych przez potomków o dużych umysłach. Chroniący ją frapujący pan Sharp. Polujący na czarownice bracia bliźniacy, Templebane i Zebulon Issachar. I niezwykle tajemniczy wicehrabia Mountfellon, targany sprzecznościami i przeciwieństwami. Książka ebook zapewnia kilka godzin dobrego relaksu, wyczekiwać będę kolejnych tomów trylogii. bookendorfina.pl

  • Magdalena Kuzia-Grzesiak

    Idealnie napisana książka, w której opisy dawnego Londynu nie nudzą, a pobudzają wyobraźnie. Opis książki jest tak naprawdę opisem paru pierwszych epizodów - reszta to już zupełnie co innego. Na szczęście całość wciąga i czyta się lekko. Zakończenie jest tak naprawdę już rozpoczęciem kolejnej opowieści o przygodach (raczej problemach) Nadzoru. Książka ebook warta polecenia.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!