Czytaj więcej:
Nowoczesny haft dla absolutnie początkujących okładka

Średnia Ocena:Nowoczesny haft dla absolutnie początkujących

Rozpocznij przygodę z igłą i muliną. Haftowanie to wyjątkowo wciągające zajęcie. Pozwala oderwać się od rzeczywistości, zwolnić tempo, wyciszyć się i skupić na konkretnej czynności, a wynikiem jest piękny, własnoręcznie wykonany przedmiot. Nie wymaga wielu przygotowań ani kosztownych materiałów. Haft możesz powiesić na tamborku na ścianie lub ozdobić nim serwetę, torbę czy ubranie. Zaproponowane w książce pdf wzory są nowoczesne, niosą ze sobą pozytywne przesłanie i podkreślają więź z naturą. Wyszywając, możesz celebrować urok otaczającego świata, korzystać z terapeutycznych właściwości prac artystycznych i cieszyć się procesem twórczym. W poradniku znajdziesz: 12 nowoczesnych projektów inspirowanych światem przyrody ułożonych według stopnia trudności – od najprostszych po nieco bardziej wymagające, szczegółowe instrukcje wykonania projektów krok po kroku, zdjęcia ilustrujące każdy etap haftowania, informacje o ściegach a także kolorach nici wykorzystanych przy każdym projekcie, praktyczne porady ułatwiające pracę, bibliotekę ściegów hafciarskich wraz z opisem i schematem ich wykonania, zapiski z dziennika hafciarskiego, które przybliżają naturę każdego projektu, zawierają cytaty, przemyślenia a także tematy do refleksji, wzory wszystkich projektów w skali 1:1, gotowe do przeniesienia na tkaninę. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Nowoczesny haft dla absolutnie początkujących
Autor: Johnston Celeste
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Publicat
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nowoczesny haft dla absolutnie początkujących pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nowoczesny haft dla absolutnie początkujących Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nowoczesny haft dla absolutnie początkujących PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Aleksandra Skrzypczyk

    Wpadła mi w ręce ostatnio książka ebook „Nowoczesny haft dla absolutnie początkujących”, autorką jest Celeste Johnston (prowadzi również blog i Instagram pod nazwą „Lemon Made Shop”). Ponieważ, jak sam tytuł wskazuje, książka ebook skierowana jest do osób początkujących w hafcie, na początku autorka wprowadza nas w niezbędne hafciarskie tajniki, a następnie przechodzimy do projektów. Projektów mamy dwanaście i królują w nich motywy roślinne. Jest to bardzo słynny trend, jeśli chodzi o haft nowoczesny, więc książka ebook idealnie wpisuje się w modę i współczesną kulturę (zresztą kwiaty były obecne w hafcie od zawsze). Każda #plantlady odnajdzie tu dla siebie miły wzorek do wyhaftowania. Same projekty: co należy przygotować, w jaki sposób zabrać się do haftu a także jak wykonywać ściegi, są bardzo dokładnie opisane. Merytorycznie wszystko jest prawidłowo i mając tak wiele porad i zdjęć ilustrujących każdy ścieg, z pewnością osoby początkujące poradzą sobie z każdym projektem. Jedyna rzecz, która bardzo rzuca się w oczy i uważam, że powinna być poprawiona, to niefortunne tłumaczenie: „pęczek muliny” - mulinę mamy w motkach, i nie rozdzielamy jej na „włókna” lecz na nitki. Warto zauważyć, że książka ebook posiada też wartości dodane. W mojej opinii jest to „dziennik hafciarski” czyli jedna strona na zakończenie każdego projektu przeznaczona na zapiski, refleksje. Dziennik jest przyozdobiony każdorazowo ciekawym cytatem a także poradami dotyczącymi pielęgnacji roślin domowych! Biorąc pod uwagę ilość podanej w książce pdf wiedzy, tematykę wzorów a także szatę graficzną książki (zastosowana kolorystyka i przejrzystość tekstu), sądzę że warto po nią sięgnąć i zabrać się za haft!

 • aga

  "Nowoczesny haft " Celeste Johnston. Kochani dziś witam się z Wami recenzja książki, która spowoduje , że odpoczniemy od trudów dnia codziennego i zajmiemy się rekodziełem. Pamiętam, jak chodziłam do podstawówki, to moja mama wieczorami sobie haftowała, robiła obrazy czy poszewki na podusie i tym zajęciem zaraziła i mnie. Teraz, gdy sama mam córkę, to usiłuje ją również zarazić taką pasją i nawet mi się to udało. Książka ebook jest bardzo ładnie wydana, na samym początku jest wywiad z autorką, która sama miłuje haftować a na kolejnych stronach książki przekonuje nas do własnej pasji krok po kroku. Od wyboru tkaniny do dziergania, nici niezbędnych do tego, po narzędzia, które są nam przydatne, nanoszenie wzoru, aż w końcu po samo haftowanie. I tu zaczyna się zabawa. Prezentuje nam różnorakie techniki, różnorakie ścięgi a na końcu książki znajdują się wzory do kopiowania. Naprawdę łatwo pokazane jak krok po kroku przy użyciu nici, igły i niezłych chęci i pasji można stworzyć dzieło sztuki, które przyozdobi naszą przestrzeń i bardzo miło zagospodaruje nasz czas. Gorąco zalecam zarówno początkującym jak i pasjonatom.

 • Anonim

  Książka ebook przeznaczona jest dla wszystkich osób, które marzą, żeby zacząć przygodę z haftem. Jest to prawdziwy przewodnik wprowadzający w świat haftu płaskiego. Chodź myślę, że doświadczone hafciarki znajdują w niej wiele wiedzy i inspiracji także dla siebie. W książce pdf mamy zebrane niezbędne informacje, wszystko przekazane jest prostym językiem, opisywane krok po kroku i poparte licznymi ilustracjami. Dzięki cennym wskazówkom unikniesz błędów, które popełniają osoby początkujące. W książce pdf przedstawione jest 12 wzorów wraz z instrukcjami ich wykonania. Wszystkie wzory są bardzo „przyjemne dla oka” i przygotowane w taki sposób, że dzięki wskazówkom zawartym w książce pdf poradzą sobie z nimi osoby rozpoczynające przygodę z haftem a także dają możliwość opanowania aż 15 ściegów używanych w hafcie. Jeśli pragniesz nauczyć się haftować albo uzupełnić własną wiedzę w tej dziedzinie, to ta książka ebook jest dla Ciebie.

 • Anonim

  Kiedy trzy lata temu rozpoczynałam własną przygodę z haftem moim źródełem informacji był głównie YouTube, a na nim niewielka ilość filmów instruktażowych. Gdybym wtedy miała dostęp do książki "Nowoczesny haft dla absolutnie początkujących" autorstwa Celeste Johnston - życie byłoby zdecydowanie prostsze, a nauka zapewne przyjemniejsza. Książka ebook ta (notabene prześlicznie wydana) dostarcza przydatnych informacji dla osób, które chciałaby nauczyć się haftu. Począwszy od wyboru tkaniny, tamborka i mulin, przez objaśnienie sposobu przenoszenia wzoru na materiał, a skończywszy na higienie pracy ( w tym zawsze byłam słaba - przepraszam cię kręgosłupie 🙈). Prócz tego w książce pdf znajdziecie 15 ściegów (w tym mój ukochany supełek francuski), a także 12 gotowych wzorów do wyhaftowania wraz ze szczegółowym instruktażem ich wykonania..

 • Katarzyna

  Książka ebook dedykowana jest absolutnie początkującym i faktycznie mogę podpisać się pod tymi słowami. Zawiera zwięzłe, lecz konkretne info na temat narzędzi i przygotowania do haftu a także instrukcje wyszywania 12 projektów. Ściegi wykorzystane do haftowania nie są bardzo wymagające. Myślę że każdy da radę odtworzyć je samodzielnie, a różnorodność projektów pobudzi kreatywność i szukanie swojego stylu. Instrukcje wykonania projektów są bardzo dokładne i czytelne. Doceniam również idealną jakość zdjęć w instrukcjach. Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z tej książki i wierzę, że jeśli wybierzecie ją do nauki haftowania to przebiegnie ona z sukcesem. Cieszę się, że mamy nową hafciarską pozycję na rynku - na pewno warto dodać ją do własnej biblioteczki :)

 • Marcelina

  Tutorial jest przejrzysty i łatwy w odbiorze. Każda osoba zaczynająca własną przygodę z haftem z łatwością zrozumie każdą instrukcję wykonania danego ściegu czy projektu. A gotowych projektów tu nie brakuje - jest ich aż 12! I wszystkie opatrzone zdjęciem a także szczegółową instrukcją. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, w zależności od stopnia zaawansowania w haftowaniu. Rewelacyjną sprawą jest biblioteka ściegów hafciarskich! Doskonała dla początkujących, lecz również dla osób bardziej zaawansowanych w ramach małego przypomnienia i treningu. Kazdy epizod opatrzony jest dodatkowo na samym końcu stroną, na której można dokonać swoich zapisków, spostrzeżeń na temat danego wzoru albo również wykorzystać ją w inny sposób. Zalecam z całego serca!

 • anonymous

  Rękodzieło wszelakie nie jest mi obce. Plotę makramy, dziergam na szydełku i stale poszukuję czegoś co mogłoby zająć moje nadpobudliwe dłonie. Zaczęłam haftować, a wówczas wpadła mi w ręce książka ebook Celeste Johnston "Nowoczesny haft dla absolutnie początkujących" czyli doskonała lektura dla mnie. Książka ebook prócz informacji o potrzebnych do haftu materiałach takich jak tamborki, tkaniny, nici, zawiera coś co spodobało mi się najbardziej czyli gotowe projekty z instrukcją jak je wykonać krok po kroku. Dla niedoświadczonej hafciarki to olbrzymi plus. Z radością wykonałam już trzy z dwunastu zamieszczonych projektów i już cieszę się na następne. Gorąco zalecam książkę Celeste, a cuda które tworzy autorka można zobaczyć na Instagramie.

 • Anna

  Książka ebook zdecydowanie przyda się osobom rozpoczynającym przygodę z haftem. Znajdą one w niej 12 gotowych wzorów wraz ze szczegółową instrukcją ich wykonania. Prócz tego znajdziecie w niej krótki przewodnik po świecie haftu: rady dotyczące ściegów, wyboru tkanin, nici, narzędzi do wyszywania a także metody na przenoszenie wzoru na tkaniny. Książka ebook przyda się też osobom, które już trochę haftują, lecz nie mają pomysłu na to co haftować- tu z pomocą przychodzą roślinne wzory plus jeden napis i leniwiec :) I na koniec, książkę polecę też osobom takim jak jak, które lubią ładnie wydane pozycje dotyczące haftu i czerpią radość z oglądania zawartych w nich zdjęć .

 • Karina Lech

  Jest to książka, która zawiera wszystkie kluczowe info dotyczące haftu. Odnajdziesz tutaj: Opis i ciekawostki o autorce, Instrukcje krok po kroku, Miejsce na notatki, Darmowe wzory do haftu, I co najistotniejsze mnóstwo przydatnej wiedzy. Książka ebook jest idealnym upominkiem dla osób które pragną zacząć przygodę z haftem jak i dla tych które pragną poszerzyć własną wiedzę w tej technice. Darmowe wzory jak i instrukcje znajdujące się w książce pdf są łatwe i przyjemne w realizacji. Gwarantuje że każdy laik po przeczytaniu tej książki da sobie radę z wykonaniem wzorów i pokocha haft tak jak ja.

 • Anonim

  Bardzo fajna książka ebook i dla początkujących jak i dla tych którzy chcą poszerzyć własne hafciarskie umiejętności. Dowiesz się jakich narzędzi potrzebujesz, jaką wybrać tkaninę, jak ją założyć na tamborek i jak przenieść wzór na tkaninę. A później możesz wybrać gotowy projekt i wyhaftować go krok po kroku. Każdy krok jest cudownie ilustrowany, a na końcu książki jest biblioteka ściegów a także malunki gotowych projektów do przeniesienia na tkaninę. Książka ebook jest fajnie skonstruowana i przejrzysta, zrozumiałe opisy i cudowne fotografie pomagają w nauce haftowania. Bardzo zalecam !!!!!

 • Justyna

  Książkę mam już od paru dni i myślę, że jak za te pieniądze to jest to wręcz doskonała pozycja nie tylko dla początkujących, lecz i dla zaawansowanych. W tej książce pdf jest aż 12 wzorów, które można sobie skopiować na rozpuszczalną flizelinę i po prostu wyszyć. Jak dla mnie bomba. Do każdego wzoru jest również oddzielna instrukcja, co, jak i czym wyszyć. Na końcu jest ściąga ze ściegów jakie są użyte w książce. W ogóle warto sobie zajrzeć na IG autorki, ma przepiekne wzory. Ach, chodzi oczywiście o wzory haftu płaskiego. Nie jest to haft krzyżykowy.

 • Alza

  Dzięki tej książce pdf pokochałam haft! Szukałam nowego hobby, dzięki któremu mogłabym rozwinąć własne manualne zdolności i przy okazji móc podarowywać bliskim personalne prezenty. Jako kompletny laik zostałam przeprowadzona krok po kroku po tej sztuce i moje projekty stają się coraz bardziej zaawansowane i piękne. Haft pomaga mi się skupić, wyciszyć i zrelaksować. No i oczywiście jest idealnym manualnym ćwiczeniem dla rąk. Zalecam każdemu, żeby spróbował własnych sił!

 • Aleksandra

  Ta książka ebook jest super dla początkujących. Pozwala rzeczywiście zacząć od zera i stosunkowo dynamicznie osiągnąć fajne efekty. Podobają mi się pokazane w niej wzory: są nowoczesne i śmiało można sobie ej wyhaftować na przykład na dżinsach.

 • marty22

  doskonała książka ebook !

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!