Czytaj więcej:
Odkrywamy bezwzględny świat okładka

Średnia Ocena:Odkrywamy bezwzględny świat

Są wokół nas siły tak potężne, że nawet myślenie o nich może przyprawić o gęsią skórkę!Czy jesteś gotowy na chwile grozy?Ta książka ebook pokazuje, jak bezwzględny może być nasz świat – sama natura i w równym stopniu zamieszkujący ją ludzie. Niszczące siły czyhają na nas w miejscach, które tylko z pozoru wydają się być bezpieczne…Sześć porażających działów (potęga ziemi, mordercza przyroda, niebezpieczna nauka, maszyny nie do zdarcia, groźne okolice, krwawe bitwy), które zmrożą krew w żyłach nawet największym twardzielom.Jeśli jeszcze się nie boisz, to znaczy, że nie wiesz, co cię czeka…Odkryj z nami bezwzględny świat!Bezwzględność zjawisk i faktów zamieszczonych w książce pdf potwierdza Discovery Chanel.

Szczegóły
Tytuł Odkrywamy bezwzględny świat
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Jedność
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Odkrywamy bezwzględny świat pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Odkrywamy bezwzględny świat Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Odkrywamy bezwzględny świat PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • emik84

    Nasza planeta ma dwa oblicza. Jedno łagodne i piękne, drugie bezwzględne i niebezpieczne. Temu drugiemu właśnie poświęcona jest następna publikacja współtworzona przez Discovery Channel pt. „Odkrywamy bezwzględny świat”. Czytelnik poznaje dzięki niej niszczące siły przyrody a także zagrożenia, które sam sobie stworzył.Książka podzielona jest na sześć rozdziałów: Potęga ziemi, Mordercza przyroda, Niebezpieczna nauka, Maszyny nie do zdarcia, Groźne okolice a także Zaciekłe walki. Każdy z nich odkrywa przed czytelnikiem prawdziwy wizerunek naszej planety, realne zagrożenia i niebezpieczeństwa z jakimi możemy się spotkać żyjąc we współczesnym świecie.Pierwszy epizod przybliża nam potęgę ziemi, zjawiska, wobec których człowiek jest bezsilny, a które niszczą wszystko co stanie na ich drodze. Przeczytamy tu o erupcjach wulkanów, trzęsieniach ziemi, burzach czy tornadach. Wszystko to swą niezwykłą potęgą sieje na ziemi katastrofalne zniszczenia, jest nieprzewidywalne i niemożliwe do opanowania.W rozdziale Mordercza przyroda poznajemy zwierzęta, które umiejętności uśmiercania swych ofiar opanowały do perfekcji. Gatunki takie często stanowią również śmiertelne niebezpieczeństwo dla człowieka.W kolejnej części poświęconej Groźnej nauce będziemy mieć okazję zapoznania się z substancjami chemicznymi i innymi materiałami, w kontakcie z którymi człowiek nie ma najmniejszych szans.Natomiast epizod Maszyny nie do zdarcia poświęcony jest typowo męskiej pasji. W tym miejscu omówiono najpotężniejsze maszyny, od wielkich koparek poprzez dźwigi, roboty, pojazdy ratownicze aż po lodołamacze.Przedostatni epizod nosi zagadkowy tytuł Groźne okolice. Odnajdziemy w nim miejsca niezwykle nieprzyjazne ludziom a mimo to zamieszkałe przez człowieka. Język tu o bezkresnych sawannach, zboczach gór, wulkanów czy moczarach. Te niegościnne tereny stara się od pokoleń okiełznać człowiek i mimo, iż żyje się na nich ciężko coś sprawia, że nie rezygnuje właśnie z tego.Ostatni epizod Zaciekłe potyczki przybliża czytelnikowi najkrwawsze wojny jakie toczyły się na ziemi przez tysiące ostatnich lat. Ludzie walczyli ze sobą o wszystko. Zmieniał się tylko sposób walki. Krew jaką przy tym przelewano strumieniami zawsze była i jest czerwona.Książka otwiera oczy czytelnika na bezwzględny świat jaki otacza nas zewsząd. Czasem my sami jesteśmy dla siebie zagrożeniem innym razem niszcząca okazuje się przyroda. Każdy z omawianych tematów zaskakuje lecz również po części przeraża i mrozi krew w żyłach. Lektura swą fenomenalną szatą graficzną, stylem i przystępnością dociera do czytelnika wzmagając w nim rządzę wiedzy, rządzę odkrywania świata takim jakim jest w rzeczywistości. Całe mnóstwo faktów przeplata niezliczona liczba kolorowych ilustracji i fotografii będących dowodem na ich prawdziwość.Publikacja pochłonęła bez reszty całą moja rodzinę. Na pewno zajrzymy do niej jeszcze nie raz i nie tylko z konieczności. Przygoda z taką lekturą to prawdziwa przyjemność i ogromna satysfakcja.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!