Czytaj więcej:
Odznaka honoru. Tom 6. Mordercy okładka

Średnia Ocena:Odznaka honoru. Tom 6. Mordercy

Ginie tajniak z wydziału antynarkotykowego, zastrzelony we swóim domu. Jakiś czas potem w trakcie napadu rabunkowego od strzałów giną małżonka i wspólnik właściciela baru. W jednej z rezydencji cudowna młoda dziewczyna umiera z powodu przedawkowania narkotyków. Początkowo te zdarzenia nie wydają się ze sobą powiązane. Jednak śmierć tych czterech osób łączy się ściśle ze światem filadelfijskich policjantów, mafii i korupcji, która sięga bardzo wysoko, w miarę prowadzonego śledztwa – coraz wyżej..."Griffin jak mało kto potrafi wciągnąć czytelnika w świat własnych bohaterów".Tom Clancy"Mocne, autentyczne powieści. Najlepsze policyjne dramaty wszechczasów. Czytelnik poczuje się jak członek zespołu, jeden z prowadzących dochodzenie śledczych, a opisani w wyjątkowo realistyczny sposób bohaterowie wkrótce staną się jego starymi przyjaciółmi. Idealna lektura".Dale Brown, twórca bestsellerowych powieści "Srebrna wieża", "Stalowe cienie" i "Młociarze"

Szczegóły
Tytuł Odznaka honoru. Tom 6. Mordercy
Autor: Griffin W.E.B.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Odznaka honoru. Tom 6. Mordercy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Odznaka honoru. Tom 6. Mordercy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Odznaka honoru. Tom 6. Mordercy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Tomasz Stempowski

    WEB Griffin to autor wśród twórców! Kto go nie poznał niech żałuje, a następna cześć opowieści policyjnej to potwierdza. Więcej chcę!

  • www.arabiasaudyjska-ksa.blogspot.com

    Szósty tom serii „Odznaka honoru”, w którym słynni z poprzednich części bohaterowie muszą zmierzyć się z świeżymi wyzwaniami, jakie stawia przed nimi życie policjantów w Mieście Braterskiej Miłości. Wydział Dochodzeń Specjalnych inspektora Petera Wohla prowadzi dochodzenie w sprawie skorumpowanych policjantów. Fakt, że robi to „prywatna policja burmistrza Carrluciego" nie wpływa zbyt nieźle na starszego inspektora Lowensteina, który uważa, że takie działania powinien prowadzić zespół spraw wewnętrznych i uznaje zmianę za votum nieufności względem siebie i własnych ludzi. Gra jednak toczy się o reelekcję burmistrza, a ten, nielubiany przez wydawcę „Ledgera”, poczytnej filadelfijskiej czasopisma musi mieć pewność, że wytropienie sprzedajnych funkcjonariuszy zakończy się dynamicznie i pełnym sukcesem. Dochodzi do zabójstwa policjanta z Piątej Brygady Antynarkotykowej w jego swóim domu. Zginęły z niego jakieś mało wartościowe przedmioty lecz też taśmy magnetofonowe, na których Jerry Kellog nagrywał rozmowy telefoniczne. Była żona, która rozeszła się z Kellogiem, podejrzewa o to morderstwo.... jego kolegów. Uważa, że wszyscy policjanci z tego oddziału są skorumpowani podobnie jak jeż były mąż. Dowodem na korupcje Jerrego jest zakup domu i łodzi za gotówkę, której w żaden sposób nie mógł zarobić legalnie. Kolejną sprawą, jaką muszą zająć się filadelfijscy stróże prawa jest zabójstwo dwóch osób w barze „Inferno”. Ranny podczas napadu mąż jednej z ofiar, w opinii detektywa Washingtona nie mówi prawdy, całej prawdy i tylko prawdy. A nikt przy zdrowych zmysłach w Wydziale Zabójstw nie lekceważy przeczuć Washingtona. Psują się relacje między Mattem Paynem a Penny Detweiler. Penny uważa, że Matt „bawi się w policjanta” zamiast robić karierę. Nie pomaga fakt, że bliski przyjaciel Matta, Chadwick Thomas Nesbitt IV słynny jako „Chad” jest już zastępcą wiceprezesa w rodzinnej firmie. To, jak potoczą się śledztwa, a także jak poukłada się dość skomplikowane życie naszych głównych bohaterów przeczytajcie sami http://niestatystycznypolak.blogspot.com

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!