Czytaj więcej:
Osioł w okularach okładka

Średnia Ocena:Osioł w okularach

Być może treść tej książki cię obrazi i mocno tobą wstrząśnie. Bardzo prawdopodobne, że twórca nazwie cię durniem. Zarzuci ci też przywiązanie do chorób i udowodni, że sam jesteś sobie winien. Pamiętaj jednak, że to wszystko po to, byś doprowadzony do ostateczności, zrzucił okulary i wyleczył wzrok!Autor – uznany naukowiec i terapeuta w sposób wyjątkowo kontrowersyjny, a zarazem w stu procentach skuteczny, uleczy twoje oczy. Wytknie ci on skrywane w tobie słabości i wskaże, jak wpływają one na stan zdrowia. Ty musisz jedynie przezwyciężyć wewnętrzne opory leżące u źródeł zaburzeń widzenia. Umożliwią ci to tajniki zaczerpnięte wprost z rosyjskiej filozofii zdrowia.Dzięki tej książce pdf każdy może pokonać choroby oczu, także i te uznawane przez medycynę konwencjonalną za nieuleczalne. Twórca znalazł niezawodny sposób na pozbycie się jaskry, daltonizmu, astygmatyzmu, katarakty, dystrofii, krótko- i dalekowzroczności. Dzięki tablicom wzroku opracowanym przez doktora Norbekova okulary i szkła kontaktowe już wkrótce staną się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem, a ty w pełni zapanujesz ponad swoim ciałem. Nie bądź osłem – wylecz oczy!

Szczegóły
Tytuł Osioł w okularach
Autor: Norbekov Mirsakarim
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Osioł w okularach pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Osioł w okularach Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Osioł w okularach PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • lianea

  Zawsze twierdziłam, że człowiek może się uleczyć jeśli tylko tego chce. Pozostaje mi tylko żałować, że takich ebooków nie było za czasów, kiedy byłam młoda. Lecz w końcu emerytka również może się stale uczyć. Jestem pewna, że dużo tradycyjnych sposobów leczniczych może podziałać i nie trzeba od razu brać sterty lekarstw. Więc powoli sobie stosuję, ponieważ wzrok mam już słaby i coraz słabszy. Wszystkie dobre porady w tym względzie mile widziane. A na pewno w takim dużym państwie jak Rosja leżą jeszcze miejsca, gdzie stale stosuje się starą mądrość, ukrytą w wiedzy znachorów i szeptuch. Na razie czytam i już sobie myślę, że będzie nieźle

 • MonikaPietrzak

  Gość nie przebiera w słowach, jedzie po okularnikach lecz sensu i samych ćwiczeń jest tylko kilka na końcu książki

 • Ela Skupnik

  Książka ebook dla bardzo zdeterminowanych i nie obrażalskich. Można uzyskać konkretne porady do ćwiczeń wzroku i "podbudowy" psychologicznej wskazującej potrzebę pozytywnego spojrzenia na siebie a także na świat.

 • alicjastiller

  Dzięki tej książce pdf zmienisz własne poglądy o treści zdrowia, medycyny ,leków. Bardzo pomocne ćwiczenia na różnorakie dolegliwości i choroby.

 • tadzik

  Od dzidziusia miałem astygmatyzm co skutecznie uniemożliwiało mi rozpoczęcie kariery w charakterze zawodowego kierowcy. Moja wada nie mogła być leczona w żaden sposób więc powoli godziłem się ze swoim losem. Aż pewnego dnia otrzymałem tę książkę i odmieniła ona moją przyszłość. Okazało się, że chorobę, której nie potrafi pokonać medycyna potrafię przezwyciężyć ja sam. Dzisiaj piszę tę recenzję na laptopie siedząc w tirze, którym zawodowo jeżdżę. Dziękuję dr Norbokowi nie tylko za wzrok, lecz i za przywrócenie marzeń.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!