Czytaj więcej:
Packet Tracer 6 dla kursów CISCO.Tom 4. Tworzenie plików PKA i praca w trybie Multiuser okładka

Średnia Ocena:Packet Tracer 6 dla kursów CISCO.Tom 4. Tworzenie plików PKA i praca w trybie Multiuser

Książka ebook Packet Tracer 6 dla kursów CISCO Tom 4 – Tworzenie plików PKA i praca w trybie Multiuser, napisana została z myślą o instruktorach programu Cisco Networking Academy, jako pomoc w tworzeniu interaktywnych zadań sprawdzających umiejętności uczestników kursów.Tom 4 nie skupia się na wiedzy związanej z projektowaniem sieci i konfiguracją sprzętu, ale prezentuje możliwości programu Packet Tracer przydatne osobom wykorzystującym ten symulator do kształcenia innych. Autorzy opisują w książce pdf możliwości pracy w trybie wielodostępowym a także opcje kreowania plików zadań PKA (Packet Tracer Activity).Opisano w nim szczegółowo jak tworzyć praktyczne zadania interaktywne. Zadania takie są niezastąpione w procesie kształcenia, bo dają możliwość sprawdzenia i utrwalenia wiedzy teoretycznej przekazanej słuchaczowi, nie kluczowe czy jest to uczeń kursu stacjonarnego czy zdalnego. Słuchacz może pracować samodzielnie albo w grupie wykorzystując zadania do pracy w trybie Multiuser.Autorzy prócz opisu jak technicznie przygotować takie zadania przedstawili kompletny zbiór ćwiczeń i scenariuszy do bezpośredniego wykorzystania na zajęciach. Wszystkie przygotowane przez twórców przykłady i ćwiczenia dostępne są w postaci plików do pobrania z witryny wydawnictwa.

Szczegóły
Tytuł Packet Tracer 6 dla kursów CISCO.Tom 4. Tworzenie plików PKA i praca w trybie Multiuser
Autor: Kluczewski Jerzy, Wszelaki Robert
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Itstart
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Packet Tracer 6 dla kursów CISCO.Tom 4. Tworzenie plików PKA i praca w trybie Multiuser pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Packet Tracer 6 dla kursów CISCO.Tom 4. Tworzenie plików PKA i praca w trybie Multiuser Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Packet Tracer 6 dla kursów CISCO.Tom 4. Tworzenie plików PKA i praca w trybie Multiuser PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Janusz Cebula

  Idealna pozycja dla każdego fascynata tworzenia plików PKA. Książka ebook przekazuje nam tajniki obsługi znakomitego programu firmy Cisco, dzięki czemu kolejne pokolenia uczniów mogą korzystać z tej unikatowej wiedzy.

 • Bolesław Korzeń

  W widocznej wyżej książce pdf jest wszystko czego potrzeba prostemu człowiekowi z podstawową wiedzą na temat jakze cudowmego programu cisco . Jestem osobście pod wrażeniem pana książką i jestem w stanie kupić ją dla wszystkich zanych mi osób w branż . dziękuje za ten dar w postaci paru stron . Pozdrawiam ;)

 • Janusz Cebula

  SUPER PODRECZNIK, KIEDYS NIE UMIALEM WLACZYC NAWET INTERNETU W KOMPUTERZE, A TERAZ ROBIE SOBIE DLA ROZRYWKI ROBIE SOBIE PROJEKTY SIECI. DZIEKUJE PAN KLUCZEWSKI!!!!!!!!!!

 • Ireneusz Kobczak

  Teraz, po skonczeniu przeze mnie tego podrecznika juz zadne zadanie w Cisco Packet Tracer nie jest dla mnie wyzwaniem!

 • Borys Wartała

  Marna książka, przeczytałem, zrobiłem ćwiczenia i dalej nic nie umiem... Szczerze szkoda pieniędzy

 • Jakub96

  Zalecam tą książkę! Jest świetna! Napisana mową zrozumiałym dla każdego! A ta fabuła! Po prostu finezja! Stawiam te arcydzieło na równi z takimi dziełami jak "Ferdydurke" i "Krzyżacy".

 • IglaTV

  Kiedyś robiłem tylko skany zadan, prosilem kolegow o gotowce, jednak po lekturze tej otworzyly mi sie oczy na swiat, dziś nie wychodze z domu bez zrobionego zadanka w PT.

 • Julisz Słowacki

  Kiedy rano wstaje, coś mi w majtkach dąb staje, coś zjem na śniadanie i na kloca mam branie, książka ebook ta czas mi umila, gdy sobie tyłek papierem smyram :)

 • Mikołaj Gałusa

  Miałem duże nadzieje lecz wyszło jak zawsze, nie zalecam ~Mikołaj Gałusa

 • Teodor Kloc

  Mickiewicz spisał Pana Tadeusza trzynastozgłoskowcem, co przy jego fabule i obszerności graniczyło z cudem, jednak to czego dokonał pan Kluczewski w swoim arcydziele nie można omówić słowami! Miałem okazję poznać pana Jerzego, kiedy jeszcze nie był tak popularny, ale był już wówczas krzewił w umysłach ludzi własne prawdy! Poznałem go jako zabawnego, inteligentnego i skromnego mówcę, więc i ja go dzisiaj skromnie opiszę - geniusz!

 • Marek Kurzajka

  Bardzo niezła pozycja! Wczoraj jadłem kanapkę z musztardą, dziś już tego robić nie będę. Pozdrawiam serdecznie, Marek.

 • Miniksum Parrot

  I wish the book has been translated into English. The novel includes solutions of many social problems of modern world. Storytelling is quite simple and amusing. I really enjoyed the final plot twist! I hadn't expected desicion that made the main character. Simple genius! I'm looking forward for more!

 • Edward Bazoń

  Zalecam książkę. Małżonka postanowiła zrezygnować z pracy na rzecz nauki o plikach pka i pracy w trybie multiuser. Uważam, że może zrobić olbrzymią karierę edukując się z tej cudownej książki. Mój czteroletni synek też był zachwycony, kiedy czytałem mu te zwariowane historie! :) Twórca pisze pięknym językiem, miód dla uszu.

 • Albert Herbert

  Byłem całkowitym nieudacznikiem, liczyłem się mniej na tym świecie niż switche. Małżonka mnie zostawiła, na obiad, śniadanie, kolacje jadłem chleb z masłem. Lecz po przeczytaniu tej książki przemieniłem się nie do poznania! Mam nową żonę, trójkę dzieci i wymarzoną pracę w firmie zajmująca się obsługą sieci, nie mogło być lepiej. Pozdrawiam autora, mądrala wśród geniuszu!

 • Mariusz Przyprawa

  To idealny materiał dla parafii poszukujących świeżych pomysłówi świeżego spojrzenia na przyprowadzanie wiernych bliżej Chrystusa w trzecim tysiącleciu.jest odpowiedzią na najistotniejsze wyzwanie, przed którym stojądzisiaj nasze parafie: jak tworzyć wspólnoty pełnych wiary apostołów, wezwanych donieustannego nawracania się i służby? Będąc pełną humoru, szczerości i przenikliwości,książka ta jest zarazem fascynującym i praktycznym przewodnikiem dla duchownychi świeckich, którzy Nową Ewangelizację biorą na poważnie.

 • Kaja Skorupska

  Dzięki tej książce pdf poznałam wszystkie potrzebne techniki, mąż jest zachwycony! Żałuję, że nigdy nie udało mi się osobiście poznać Pana Kluczewskiego. Żałuję jednak ze książka ebook z góry zakłada, że czytelnik jest mężczyzną, jest to jednak pewien przejaw nietolerancji.I faktycznie, zgadzam się z poprzednikiem, halucynacje trzymały mnie nad kilka godzin. Twórca świetny, książka ebook jeszcze lepsza! Zalecam wszystkim wielbicielom łączenia kabli!

 • Konrad Tyrlewski

  Pan Kluczewski zawstydzil nawet Mickiewicza swoim nietuzinkowym darem do pisania. Zalecam 5/5

 • remo

  Zalecam każdej uczącej się osobie. Nie ma nic lepszego na sen jak książka ebook Pana Kluczewskiego. UWAGA! Może powodować halucynacje, wiecie o co chodzi ?!

 • Jarosław Bolec

  Dzięki tej książce pdf nie potrzebuję snu. Odnalazłem głębszy sens żywotu i dowiedziałem się dużo interesujących rzeczy. Zalecam serdecznie.

 • Remixon Maciaszek

  Szampanska kompozycja, mila w czytaniu i łatwa do zrozumienia. WIECEJ TAKICH KSIAZEK. PAN KLUCZEWSKI NAPRAWDE SIE POSTARAL razem z Panem Wszelakim.10/10

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!