Czytaj więcej:
Paluszki czyli o dziesięciu takich co nigdy się nie nudzą okładka

Średnia Ocena:Paluszki czyli o dziesięciu takich co nigdy się nie nudzą

Jeden dzień z życia Marcinka, czyli co robi dziesięć paluszków przedszkolaka przez cały dzień. Poznając burzliwe przygody dziesięciu paluszków pewnego przedszkolaka, które interesujące świata, są w ciągłym ruchu, dowiadujemy się, jak dużo wyjątkowych wydarzeń spotyka go każdego dnia. Nawet zwykłe śniadanie, ustawianie wieży z klocków, trzymanie się ręki mamy czy odwijanie cukierków z papierka może być, z punktu widzenia paluszków, ciekawą przygodą. Niegrzeczne paluszki zaciskają się w piąstki, a czasem nawet dłubią w nosie. Grzeczne, wręczają mamie kwiatek, wyciągają biedronkę z kałuży i lubią się myć. Jedno jest pewne – nigdy się nie nudzą, ponieważ życie przedszkolaka jest przecież takie fascynujące! Przeczytacie o tym w mądrej, pogodnej i innej niż wszystkie książce pdf Renaty Piątkowskiej „Paluszki”.

Szczegóły
Tytuł Paluszki czyli o dziesięciu takich co nigdy się nie nudzą
Autor: Piątkowska Renata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo BIS
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Paluszki czyli o dziesięciu takich co nigdy się nie nudzą pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Paluszki czyli o dziesięciu takich co nigdy się nie nudzą Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Paluszki czyli o dziesięciu takich co nigdy się nie nudzą PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Bożena Wyczyńska

  ksiazka zostala mi polecona lecz nie przyciaga tak jak inne dostepne ksiazki

 • K-K Bello

  Jak bardzo realistyczna jest opowiadanie o dziecięcych paluszkach, niby nic specjalnego ot takie malutkie serdelki a jak dużego znaczenia mogą nabrać za pomocą paru słów i ilustracji. Pamiętamy bardzo nieźle jak całowaliśmy niemowlęce paluszki, z jaką radością uczyliśmy dotykania. Czy przeszło nam wówczas przez myśl gdzie wędrować mogą te ruchliwe rączki naszych pociech?Książeczka bardzo przyjemna i cudownie ilustrowana. Z ochotą sięgaliśmy nie raz po te słodkie paluszki, szczególnie wieczorem przed spaniem. Przejrzysty tekst, prosty do zapamiętania co szczególnie było widoczne, kiedy córka opowiadała z pamięci historię Marcinka. Jestem szczerze zdumiona jak w przystępny sposób można napisać opowieść o rzeczach banalnych, tak żeby nabrało się dystansu do samego siebie.

 • urwiskowo

  Bardzo pogodne opowiadanie, idealne jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na stronach książki towarzyszymy paluszkom Marcinka przez cały dzień. Najpierw zaspane powoli wygrzebują się spod kołdry, później jedzą śniadanko, następnie idą do przedszkola i tam idealnie się bawią, by w końcu wieczorem złapać smoka za ogon. Paluszki są strasznie zapracowane. Cały czas coś interesującego robią. Po lekturze zawsze pytam się Oliwiera, co robiły jego paluszki w przedszkolu i w domu. Synek chętnie opowiada i pokazuj. Na pewno dużym plusem, za który Oliwier polubił tę książkę, są wielkie litery. Może ją sobie czytać sam, gdy mama z sił już opada :)

 • Marta mama Nikusia

  Książeczka zrobiła u nas furorę :) Nikodem zaczął zwracać większą uwagę na to co robi i ciągle opowiada mi co robią jego rączki, one też mają masę zajęć :)Moim zdaniem książka ebook jest wspaniała, piękny pomysł na opowiadanie... Jest bardzo pogodna, rzekłabym nawet, że bije od niej takie miłe ciepło :)Śliczne ilustracje od razu przyciągają wzrok...Od kiedy ją przeczytaliśmy bardziej zwracamy uwagę na nasze paluszki, jest to dla nas wspaniałą zabawą :) Odkryliśmy, że idzie z nimi zrobić tak dużo rzeczy... Łaskotki, głaskanie, klaskanie, malowanie malcami, robienie cieni z rączek to tylko nieliczne z zabaw rączkami :)Wracając do książki - u nas przydała się również ona w celach naukowych :) Dzięki wierszykowi o dziesięciu paluszkach, który znajdziemy w środku, liczymy sobie do dziesięciu i już coraz lepiej nam to wychodzi :)Dotychczas po 5 było zazwyczaj 8, lecz mając do dyspozycji taka fajną książeczkę, Nikuś na pewno raz dwa załapie o co chodzi w liczeniu :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!