Czytaj więcej:
Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych. Część 2 okładka

Średnia Ocena:Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych. Część 2

Podręcznik dopuszczony do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu podręczników przeznaczonych do kształcenia w zawodach do nauczania zawodu technik pojazdów samochodowych (symbol cyfrowy 311[52]) na poziomie technikum i szkoły policealnej. Rok dopuszczenia do użytku szkolnego MEN 2010. Druga element podręcznika poświęconego budowie podwozi i nadwozi samochodowych. Przedstawiono w niej budowę i działanie układów hamulcowego, kierowniczego i jezdnego a także zawieszenia i nadwozia wraz z układami bezpieczeństwa i komfortu jazdy, jak też zagadnienia dotyczące ram nośnych, przyczep, naczep i motocykli. Opisano zasady diagnostyki, obsługi i napraw omawianych fragmentów a także stosowane narzędzia i materiały eksploatacyjne. Materiał nauczania bogato zilustrowano przykładami nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych a także schematami blokowymi obrazującymi tok postępowania podczas oceny stanu technicznego i poszukiwania przyczyn niesprawności pojazdu. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono ćwiczenia i testy kontrolne (z poprawnymi odpowiedziami na końcu książki), umożliwiające sprawdzenie stopnia opanowania podanych wiadomości. Odbiorcy podręcznika: uczniowie kształcący się w zawodzie technik pojazdów samochodowych, uczniowie szkół o pokrewnym profilu kształcenia, osoby zdobywające kwalifikacje zawodowe w ramach kształcenia pozaszkolnego a także zajmujące się działalnością praktyczną w zakresie techniki samochodowej.

Szczegóły
Tytuł Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych. Część 2
Autor: Gabryelewicz Marek
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności WKŁ
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych. Część 2 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych. Część 2 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych. Część 2 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: 2-01-Ruch krzywoliniowy. Prędkość w ruchu krzywoliniowym.pdf - Rozmiar: 1.18 MB
Głosy: -9
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych. Część 2 PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Fizyka klasa: 2 T/G Ruch krzywoliniowy. Prędkość w ruchu krzywoliniowym. A. Wstęp Poznaliśmy pojęcie prędkości (liniowej), która wskazuje na przemieszczenie ciała w wybranym układzie odniesienia. Zrozumienie pojęcia prędkości wiąże się bezpośrednio z użyciem go do opisu ruchu, którego tor może być dowolny. B. Treść lekcji 1. Krótkie przypomnienie  prędkość ciała – iloczyn przemieszczenia do czasu, w którym ciało się przemieściło:  tor ruchu – linia, po której porusza się ciało  droga – suma długości poszczególnych elementów toru ruchu 2. Ruch krzywoliniowy – ruch w układzie odniesienia związanym z obserwatorem, którego torem jest linia krzywa. a) przykłady ruchu krzywoliniowego Tor ruchu bakterii, obserwowany pod mikroskopem. Tor ruchu pojazdów podczas wyścigów Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie Strona 1 Strona 2 Fizyka klasa: 2 T/G b) opis ruchu krzywoliniowego Opis położenia ciała w wybranym układzie odniesienia Droga i wektor przemieszczenia ciała Wektory położenia oraz wektor przemieszczenia c) prędkość w ruchu krzywoliniowym Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie Strona 2 Strona 3 Fizyka klasa: 2 T/G prędkość w ruchu krzywoliniowym, zawsze jest zgodna z przemieszczeniem i styczna do toru ruchu w danej chwili czasu. Prędkość planeta krążącej wokół Słońca jest styczna do orbity Wektory prędkości w różnych chwilach ruchu jednostajnego po okręgu. Punkt materialny A porusza się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. C. Podsumowanie W skrócie:  prędkość jest wektorem,  prędkość jest zawsze jest zgodna z przemieszczeniem (chwilowym lub średnim)  prędkość jest zawsze styczna do toru ruchu w danej chwili czasu. D. Zadanie 1. Przeczytać z podręcznika rozdział 1.12. 2. Przemyśleć pojęcie prędkości praz powyższe przykłady i te podane w podręczniku. 3. Przerobić zadania pod rozdziałem 1.12. Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie Strona 3

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!