Czytaj więcej:
Porozmawiajmy o Twojej marce okładka

Średnia Ocena:Porozmawiajmy o Twojej marce

Korzystałaś kiedyś z konsultacji graficznych, marketingowych albo strategicznych? Rozmawiałaś o własnej marce z poziomu jej założeń? Układałaś fundamenty, aby widzieć w którą stronę należy iść dalej? Znasz takie pojęcia jak misja, wizja i wartości marki? Czy jeżeli je znasz to wiesz po co się je układa? Jeżeli czujesz, że te zapytania dotyczącą Ciebie i twojej marki, to zapraszam Cię do pracy z tym workbookiem. Został on stworzony jako alternatywa dla konsultacji. Możesz usiąść w ciszy, z filiżanką ulubionej herbaty i zanurzyć się w podróż 30 stron, na których odnajdziesz konkretne pytania. Czy są łatwe? Nie. Ta podróż na pewno chwile Ci zajmie. Lecz jak dojdziesz do końca, będziesz miała silne argumenty i będziesz znała fundamenty własnej marki. Będziesz wiedziała jakie jest Twoje „dlaczego”, jakie są wartości, które ma mieć Twoja marka. Określisz misję i nakreślisz wizję. A to dmucha w żagle do dalszych działań. Wypełniony workbook będzie dla Ciebie i będziesz mogła do niego wracać za każdym razem, jak będziesz stawiała następny krok w własnej marce. To jak, popłyniesz w tę podróż? Jakie będziesz mieć korzyści? 1. Zrozumiesz, czym jest marka. 2. Odnajdziesz własne biznesowe „dlaczego”. 3. Określisz własną misję 4. Ułożysz własną wizję 5. Wybierzesz własną wartość biznesową O autorce: Kobieta, w ciągłym procesie uczenia się i doświadczania zarówno cudownych chwil życia, jak i tych bardzo trudnych. Współpracuje głównie z kobiecymi biznesami, ponieważ wierzy w to, że dziewczyny potrafią przemienić świat, działając w zgodzie ze swoim sercem i wartościami, jakie je prowadzą. Otwarta na świat i świeżych ludzi, wysokowrażliwa estetka. W wolnych chwilach czyta miliony ebooków albo medytuje. Chodzi boso po lesie albo na wystawy sztuki. Wielbi podróżować. Wierzy, że wszystko, co nas spotyka jest po coś i ma w sobie głęboki sens. Prywatnie małżonka i mama dwójki chłopców, bengalskiego kota i owczarka niemieckiego. W czym pomagam? 1. Projektuję pełną identyfikację wizualną marek, ubieram je graficznie (projektuje logo, paletę kolorów, szablony/grafiki do social media, banery, itp) 2. Tworzę kolaże cyfrowe, tzw. Obrazy MOCy. 3. Składam, łamię, projektuję graficznie ebooki + projektuję okładki. 4. Tworzę strony www w Wordpress albo DIVI. 5. Piszę ebooki o marce osobistej. 6. Prowadzę konsultacj / audyty biznesowe. 7. Tworzę materiały graficzne.

Szczegóły
Tytuł Porozmawiajmy o Twojej marce
Autor: Justyna Marciniak
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: eBOOKnij to
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Porozmawiajmy o Twojej marce pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Porozmawiajmy o Twojej marce Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Porozmawiajmy o Twojej marce PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!