Czytaj więcej:
Powrót Rzęsorka okładka

Średnia Ocena:Powrót Rzęsorka

Dzielne ryjówki zamieszkujące dolinę leśnej rzeczki przetrwały już niebezpieczeństwo związane z zatruciem rzeki („Ryjówka przeznaczenia”) i poradziły sobie z inwazją krwiożerczych norek amerykańskich („Norka zagłady”). Czy mogą zatem odetchnąć z ulgą i spokojnie przygotowywać się do zimy? Absolutnie nie! Wraz z nadejściem jesieni na niebie pojawia się złowieszcza łuna. Dobrzyk, słynny jako ryjówka przeznaczenia, musi znów wziąć sprawy w własne łapki. Lecz czy i tym razem sobie poradzi? W tej historii prawdziwe życie ryjówek, rzęsorków, zębiełków i innych leśnych gatunków splata się z wyjątkowymi przygodami, tajemnymi znakami na niebie i ziemi, awanturami i groźnymi wyprawami. Warto poznać Dobrzyka i jego drużynę! „Powrót rzęsorka” to trzecia element przygód mężnych leśnych zwierząt narysowanych i napisanych przez Tomasza Samojlika, jednego z najpopularniejszych obecnie autorów opowieści dla dzieci i młodzieży.

Szczegóły
Tytuł Powrót Rzęsorka
Autor: Samojlik Tomasz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Powrót Rzęsorka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Powrót Rzęsorka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Powrót Rzęsorka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Wkp

    Ryjówki powracają w trzecim tomie własnych przygód i znów zmierzyć muszą się z dużym niebezpieczeństwem, które zagraża życiu wszystkich mieszkańców lasu. Czy pokonają podziały i niechęć dla wspólnego dobra?Wszystko zaczyna się od człowieka. Bezmyślny ludź podejmuje się wypalania traw, niezbyt przejmując się pilnowanie ognia. Płomienie zaś rozprzestrzeniają się, sięgając powoli domu naszych bohaterów.Tymczasem w lesie własne rządy zaprowadza król Odylec, który wraz z matką dba właściwie tylko o samego siebie. W wyniku jego działań element bohaterów zostaje wygnana. Dobrzyk zaś odkrywa, że las płonie i wszystkich ich czeka śmierć jeśli czegoś nie zrobią, lecz co mogą, kiedy rzeka wyschła z powody tamy bobrów? Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z przepowiednią, Dobrzyk będzie musiał się poświęcić dla niezła ogółu…Ten śliczny komiks dla dzieci w pierwszej chwili skojarzył mi się z serialem, który oglądałem jako dzidziuś – „Przyjaciele z Zielonego Lasu” – i skojarzenie to nie minęło, choć „Powrót Rzęsorka” nie jest wcale kopią tamtej fabuły. To, co łączy oba tytuły, to przede wszystkim zwierzęce spojrzenie na świat i ludzi a także klimat. Przygody, humor, nienachalny dydaktyzm, nauka poprzez zabawę… Klasyka łączy się tu z nowoczesnością, nie brak również przesłania i ciekawostek z życia tych mniejszych mieszkańców lasu.Strona graficzna to prosta, lecz przyjemna dla oka kreska i taki sam kolor. Malunki w sam raz nadają się dla dzieci i z pewnością dadzą im dużo frajdy. Podobnie jak tradycyjnie dla Kultury znakomite wydanie oferujące plakat z domem bohaterów.Jednym słowem jest to niezły komiks dla dzieci – i niezły także dla początków przygody z tym medium – dlatego zalecam go Waszej uwadze, a wydawnictwu Kultura Gniewu składam serdeczne podziękowania za udostępnienie i egzemplarza do recenzji.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!