Czytaj więcej:
Przemiana okładka

Średnia Ocena:Przemiana

Tory Johnson zawsze miała nadwagę i chociaż wstydziła się swego wyglądu, nigdy nie odnalazła w sobie dość siły, by to zmienić. Poskutkowało dopiero ostrzeżenie od szefowej działu informacyjnego ABC News: jeśli Tory nie schudnie, jej dalsza kariera telewizyjna może stanąć pod znakiem zapytania. Podziałało to jak grom z jasnego nieba i stało się impulsem dla przemiany. Przyniosło zrozumienie, że przemiana życia to nie tyle chęć, ile konieczność.Przemiana rozpoczyna się od incydentu, który otwiera Tory oczy na realia i popycha ją w podróż ku wymarzonemu, chudszemu ja. Tory sporządza plan, zapisuje listę rzeczy, z których jest skłonna zrezygnować i poddaje się rygorowi samodyscypliny. Z rozbrajającą szczerością opowiada o walkach, jakie toczyła po drodze i demonach, jakie przyszło jej pokonywać. Zmiana wywraca jej życie do góry nogami: Tory staje się zdrową, szczupłą i szczęśliwszą kobietą.Przemiana to książka ebook dla każdego, kto pragnie przemienić własne życie:  inspiruje i daje wskazówki, jak raz na zawsze przejąć ponad nim kontrolę.To nie przypadek, że niektórzy są szczupli, a inni nie. Szczupła osoba potrafi utrzymać własny apetyt w ryzach. Zanim weźmie coś do ust, zastanowi się, czy na pewno jest głodna, czy nadeszła pora na posiłek, a być może również, czy będzie on wartościowy. Bohaterka Przemiany po latach stosowania „cudownych diet” odkrywa, jak dużo satysfakcji przynosi umiejętność zrezygnowania z chwilowej przyjemności na rzecz zdrowia i szczupłej sylwetki. Odzyskanie kontroli ponad jedzeniem nie jest łatwe, lecz możliwe do osiągnięcia, zwłaszcza jeśli masz motywację, a u boku kogoś bliskiego, kto cię wspiera. Powodzenia!

Szczegóły
Tytuł Przemiana
Autor: Johnson Tory
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Galaktyka
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Przemiana pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Przemiana Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Przemiana PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Cellinave

    To opowiadanie o prawdziwej przemianie. Historia Tory Johnson dla wielu z nas powinna być cennym życiowym drogowskazem. Zalecam nie tylko osobom które borykają się z kłopotem nadwagi, sama historia Tory, choć nie pozbawiona niełatwych doświadczeń, jest bardzo ciekawa i optymistyczna.

  • kaja2005

    Ta wyjątkowa książka ebook porusza tematykę odchudzania a także zrzucania wagi. Co ważne, nie jest to następny podręcznik o diecie cud, której wyniki sa chwilowe. To właściwie pamiętnik mądrego żywienia, za który nagrodą jest upragniona waga.To zapis potyczki z swoimi słabościami, nie wolnej od bitew w stronę świadomego odżywiania i satysfakcji z niego.Inspirujące.

  • Monika R

    Ta książka ebook bardzo zainspirowała mnie do tego żeby bardziej zadbać o własną wage i o to co jem i czy w ogóle ćwiczę. Historia Tory jest wyjątkowa i daje bardzo wiele do myslenia. Starczy tylko przez rok przestac zadbać o siebie a skutki mogą być takie, że do formy musimy wracam dwa razy dłużej. Dlatego autorka tą książką daje porady na swóim przykładnie jak czegoś takiego uniknąć. Szczerze polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!