Czytaj więcej:
Przygody rodziny Cooperów. Tom 4. Na dnie morza okładka

Średnia Ocena:Przygody rodziny Cooperów. Tom 4. Na dnie morza

Po kłótni z ojcem, zbuntowana Lila postanawia wrócić do ciotki w Stanach. Podróż odbywa wojskowym samolotem, który przewozi tajny ładunek z amerykańskiej bazy w Japonii. Obcy wywiad dokonuje dywersji i porywa samolot, w którym znajduje się córka doktora Coopera. Co zawiera zagadkowy kontener, którego poszukuje obcy wywiad? W jaki sposób lekar Cooper wraz z synem uratują Lilę? Jaką rolę odgrywają filipińscy terroryści okupujący jedną z wysp w zakątku Pacyfiku? Ta pasjonująca opowiadanie jest kontynuacją przygód rodzeństwa Lili i Jaya Cooperów, którzy wraz z ojcem archeologiem podróżują po całym świecie. Z serii "Przygody rodziny Cooperów" ukazały się książki: "Gardziel Smoka", "Wyspa Wodnika" i "Grobowce Anaka".

Szczegóły
Tytuł Przygody rodziny Cooperów. Tom 4. Na dnie morza
Autor: Peretti Frank E.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Oficyna wydawnicza Vocatio
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Przygody rodziny Cooperów. Tom 4. Na dnie morza pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Przygody rodziny Cooperów. Tom 4. Na dnie morza Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Przygody rodziny Cooperów. Tom 4. Na dnie morza PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Bookendorfina Izabela Pycio

    "Czasem ludzie stają się twardzi na zewnątrz, ponieważ gdzieś głęboko w środku czują się zranieni. Nie chcą więcej ran, więc zamykają się jak w muszli."Świetna książka, wraz z dzieciakami spędziliśmy z nią przyjemne chwile, dostarczyła nam niesamowitych wrażeń czytelniczych. Napisana ładnym językiem, z niezwykłą łatwością wprowadza czytelnika w przygodowy klimat wzbogacony sporą dawką sensacji. Narracja wprawnie przemyka pomiędzy poszczególnymi wątkami podsycając naszą ciekawość i pobudzając do poszukiwania kreatywnych scenariuszy prawdopodobnych wydarzeń. W powieści wiele się dzieje, bardzo szybka akcja z nagłymi zwrotami i zaskakującymi sytuacjami. Nie sposób przy tej książce pdf nudzić się, mnóstwo w niej sekretów, tajemnic, czarnych charakterów, intrygujących opowieści i atmosfery niebezpieczeństwa towarzyszącej przygodom bohaterów. Postaci bardzo wyraziste i ciekawie skonstruowane, przemawiają do nas własnymi cechami i zachowaniem. Prosto sympatyzujemy i identyfikujemy się z nimi, z uwagą śledzimy ich dzieje i pomagamy w poszukiwaniu sposobów wyjścia z niebezpiecznych opresji.W czwartym tomie, skłócona z ojcem Lila wraca samolotem z Japonii do Stanów Zjednoczonych. Jak się okazuje, jest ona jedynym cywilnym pasażerem w wojskowym startlifterze transportującym zagadkowy kontener. Czy dziewczynce grozi duże niebezpieczeństwo? Dlaczego ten pilnie strzeżony ładunek jest tak bardzo cenny? Co się w nim znajduje? Jaką rolę w omawianej historii odgrywają wywiady obcych państw a także filipińscy terroryści okupujący jedną z wysp w zakątku Pacyfiku? Książka ebook prócz wciągania nas w niesamowite przygody rodziny Cooperów, z olbrzymią wrażliwością i wyczuciem porusza kłopot bólu i rozpaczy po dramatycznej śmierci najbliższej osoby, powolnym pojmowaniem wielkiej straty, oswojenia z bolesnymi myślami i tęsknotami, radzenia sobie z uczuciem złości i wyparcia. To bardzo cenna lekcja pokonywania swoich słabości, wykazywania się zrozumieniem względem zachowań innych, przyswajania umiejętność wybaczania, także sobie samemu. Znaczenie rodzinnych wartości podane w bardzo ciekawej i przystępnej formie fabularnej historii. bookendorfina.blogspot.com

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!