Czytaj więcej:
Pułapka na myszy okładka

Średnia Ocena:Pułapka na myszy

Prowincjonalne życie wcale nie jest nudne! Zwłaszcza w pensjonacie -pułapce, gdzie zakwaterował się zabójca podśpiewujący piosenkę o ślepych myszkach… Tom zaledwie paru miniatur składa się z frapujących zagadek, w których nie brak morału, opisu powojennej rzeczywistości a także grozy, która przeplata się z celnym humorem. Zasadzka na myszy to dowód, że pisarka idealnie radzi sobie nie tylko ze zbrodnią, lecz i wymagającą sztuką opowiadania.

Szczegóły
Tytuł Pułapka na myszy
Autor: Christie Agatha
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Pułapka na myszy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Pułapka na myszy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Pułapka na myszy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Przy kawie z ksiazka

    "Pułapka na myszy" opowiada o młodym małżeństwie, Molly i Gilesie, którzy po ciotce odziedziczyli stary dom. Postanawiają zamienić go w pensjonat. Tuż po otwarciu pojawiają się pierwsze kłopoty - z jednej strony straszna zima, która odcina pensjonat od świata, z drugiej sierżant Trotter, którego przywiódł tam z Londynu trop w sprawie morderstwa. Pojawiają się trzy zapytania - czy w pensjonacie jest morderca? Czy wszyscy są w niebezpieczeństwie? Jaki związek z tym ma farma Longridge, na której dopuszczono się zaniedbań względem dzieci, które tam przebywały? Bohaterom kryminału towarzyszy melodia dziecięcej rymowanki: Ślepe myszki trzy, Ślepe myszki trzt, Spójrz, jak one biegną, Spójrz, jak one biegną, Pobiegły wszystkie do farmera żony. Ona ostrym nożem obcięła im ogony. Czy kto widział w życiu albo słyszał O trzech ślepych, małych myszkach? W książce pdf znajdziemy także opowiadania: "Ukryty skarb", "Szpilka", "Doskonała pokojówka", "Mieszkanie na trzecim piętrze", "Przygoda Johnny`ego Waverly`ego", "Dwadzieścia cztery kosy" a także "Klątwa starej stóżki". "Pułapkę na myszy" zalecam każdemu bez wyjątku. Na pewno znajdziecie tu coś dla siebie. Jeżeli macie okazję, tę sztukę nierzadko gra się w teatrze, także warto ją obejrzeć.

  • Julia Kaczmarek

    Uwielbiam ten niesamowity klimat angielskich kryminałów, a już szczególnie w wydaniu Agathy Christie. Zasadzka na myszy, podobnie jak i pozostałe opowiadania są takimi kryminalnymi klasykami. Jak zawsze Agatha Christie potrafi po mistrzowsku zaskakiwać i zwodzić, a w jej przypadku ma to niesamowity piękno i dreszcz emocji.

  • Maria

    Najwieższy kriminał Agathy Christie. Zalecam jak ktos lubi kryminały ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!