Czytaj więcej:
Religia masońska okładka

Średnia Ocena:Religia masońska

Publikacja omawia zarówno genezę, jak i podstawowe pojęcia związane z wolnomularstwem. Twórca przedstawia ciągle nurtujące wielu czytelników tematy dotyczące m.in. opinii masonerii o Kościele, gnozy masońskiej, spiskowej teorii dziejów, satanizmu masońskiego.

Szczegóły
Tytuł Religia masońska
Autor: Zwoliński Andrzej
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Religia masońska pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Religia masońska Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Religia masońska PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Przy kawie z ksiazka

    Masoneria zwana też sztuką królewską albo wolnomularstwem ma na celu duchowe doskonalenie jednostki, braterstwo ludzi różnorakich religii, narodowości i poglądów. Ruch ten charakteryzuje się istnieniem lóż, trójkątów masońskich, obediencji, rozbudowaną symboliką i rytuałami. Należy jednocześnie pamiętać, że masoneria nie jest organizacją. To zespół bractw o charakterze dyskretnym i elitarnym.W książce pdf księdza Andrzeja Zwolińskiego jest język o Antychryście, który jest realną postacią obecną wśród nas. Jest doceniany ze względu na własne bogactwo, osobowość i propagowane poglądy. Jednym z jego talentów jest idealna znajomość Biblii, którą wykorzystuje propagując fałszywe poglądy. Twierdzi, że Bóg nie ma wpływu na obecną rzeczywistość.Antychryst umniejsza rolę zbawczą Chrystusa, marginalizuje duchową potrzebę człowieka. Prowadzi walkę ze światem katolickim a jego sojusznikami są masoni. To właśnie oni są głównymi bohaterami książki Zwolińskiego.Według niego kościół katolicki jest świadomy destrukcyjnej roli masonów. Od trzech wieków przestrzega przed masonerią. Jest ona bowiem organizacją o odmiennym poglądzie do katolickiego. Już 28 kwietnia 1738 roku Klemens XII potępił masonerię w słowach ostrych i bezwzględnych, "mających moc wieczystą". Rzym zabronił katolikom pod karą klątwy kościelnej, należenia do masonerii i okazywania jej pomocy w jakiejkolwiek formie. Kościół katolicki masonerię nazywa sektą. W własnych dokumentach kościół katolicki omawiał zbrodnie masonerii - eksterminacje katolików przez masońskie władze, demoralizacje, szerzenie herezji o potrzebie nauczania kościoła i powrocie do rzekomej wiary.Od czasu soboru watykańskiego II posoborowi heretycy głoszą kłamstwo, jakim jest przemiana stosunku kościoła do masonerii. Pod fałszywą banderą ponoć katolicką gloryfikują działania masonerii. Silne i jawne wpływy masoneria miała podczas pontyfikatów Jana XXIII i Pawła VI. Posoborowe zmiany w kościele doprowadziły do likwidacji katolicyzmu w Europie zachodniej i inspirowane były przez masonerię.W książce pdf nie zabrakło również informacji o związkach masonerii z sensacyjną kliką Piłsudskiego, "Masoneria polska odegrała bardzo ważną rolę w Polsce międzywojennej np. popierając i współdziałają z Piłsudskim w dokonaniu zamachu majowego w 1926 roku. Za rządu sanacji minimum 6 premierów na 9 było masonami.Stopień opanowania przez masonerie sanacyjnej administracji był równie duży".Znajdziemy tu także informację na temat masonerii w USA, związkach Fidela Castro z masonami, sposoby manipulacji społecznej wykorzystywanej przez masonów, masońskiej polityce a także organizacji związanych z masonerią. Na końcu książki znajdziemy opis stosunku masonerii do zjawiska religii, rytuałów i symboliki masońskiej, mitologii i religii masońskiej.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!