Czytaj więcej:
Saga Powiernika Światła. Tom 4. Krwawe zwierciadło okładka

Średnia Ocena:Saga Powiernika Światła. Tom 4. Krwawe zwierciadło

Z Siedmiu Satrapii zostały już tylko cztery, a i one są o krok od ugięcia się przed wojskami Białego Króla. Gavin Guile – niegdyś cesarz, Pryzmat i galernik, człowiek, który mógł zapobiec wojnie, jest teraz zagubionym i okaleczonym więźniem w więzieniu, które stworzył swoimi rękami dla magicznego geniusza. Tyle że on sam całkowicie stracił magię. Co gorsza być może nie znajduje się w tym więzieniu sam. Kip Guile dokona ostatniej, desperackiej próby powstrzymania rosnącej hordy Białego Króla. Karris Białodąb stara się poskładać w całość rozpadające się cesarstwo, a pomaga jej w tym jedynie śmiertelnie groźny i być może zdradziecki teść, Andross Guile. Tymczasem Teia znajduje nowe, znacznie mroczniejsze zastosowanie dla własnych talentów, a cena tego odkrycia może okazać się dla niej zbyt wielka do udźwignięcia. Razem będą walczyć, żeby skażone cesarstwo nie stało się czymś o dużo gorszym.

Szczegóły
Tytuł Saga Powiernika Światła. Tom 4. Krwawe zwierciadło
Autor: Weeks Brent
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Saga Powiernika Światła. Tom 4. Krwawe zwierciadło pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Saga Powiernika Światła. Tom 4. Krwawe zwierciadło Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Saga Powiernika Światła. Tom 4. Krwawe zwierciadło PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • sagio

    Następna element sagi, wciągająca jak zawsze tylko już coraz bardziej naciągana historia wszystkich bohaterów. Przeczytałam przez sympatię do autora i na pewno przeczytam kolejne części.

  • Andrzej Zientarski

    Fajna książka, tylko znów trzeba czekać na ciąg dalszy.

  • Triskel

    „Krwawe zwierciadło” jest już czwartym tomem z cyklu „Saga Powiernika Światła” autorstwa Brenta Weeksa. Po wciągającej lekturze „Okaleczonego Oka” wsiąkamy w kolejne niebezpieczne perypetie głównych bohaterów. Akcja mknie w szybkim tempie, intrygi zostały zakrojone na szeroką skalę, a Kip po raz następny będzie nas zaskakiwać. Kip Guile zostaje zmuszony wziąć udział w walkach partyzanckich, gdzie krew leje się strumieniami, a na litość nie ma miejsca. Wojna. Kip Guile musi zmierzyć się z hordą Białego Króla, która stara się podbić Siedem Satrapii. Teia też dąży do wykorzystania własnych umiejętności, odciskając mocne piętno w toczących się na szeroką skalę potyczkach o władzę. Karris Białodąb wszystkimi siłami stara się utrzymać w jednym kawałku rozpadające się cesarstwo, jednak nie jest to wcale takie proste. Gavin Guile został pojmany i gnije w więzieniu, a Andross Guile ponownie knuje kolejne podstępy i intrygi. Czy zatrute cesarstwo przetrwa i kto obejmie ponad nim panowanie? Książkę czyta się dość dynamicznie pomimo dość znacznej objętości. Historia została napisana ciekawie i z pomysłem, wciągając czytelnika po raz następny w mroczny świat pełen wojen i knowań. Perypetie Kipa potrafią zaciekawić i przeczytałem o jego losach z dużą ciekawością. Sojusze i spiski zostały ciekawie ukazane, a Zakon Złamanego Oka po raz następny usiłuje wcielić w życie własne mroczne plany. Światu grozi rychła zagłada i tylko mała garstka bohaterów może uchronić go od zniszczenia. Wątki z Czarnym Pryzmatem też mnie zaciekawiły i dodały omawianej historii dodatkowego smaczku. Opowieść zawiera dużo zaskakujących tajemnic, które sprawiają, że książkę czyta się szybko. Dzieje Teii, Kipa czy Karrisa zaciekawiają, świat jak zwykle jest barwny, a w powietrzu czuć krew i uniesienie bitwy. Całość została napisana mową dosadnym i bogatym, sprawiając, że książkę się wręcz pochłania. Z niecierpliwością czekam na następny tom, który miejmy nadzieję, przyniesie odpowiedzi na dużo niedokończonych wątków. Dla wielbicieli serii jest to pozycja wręcz obowiązkowa, a osobom niezaznajomionym z poprzednimi tomami zalecam ich lekturę. Warto. http://fantasy-bestiarium.blogspot.com/2017/04/krwawe-zwierciado-brent-weeks.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!