Czytaj więcej:
Sielska Polska okładka

Średnia Ocena:Sielska Polska

„Sielska Polska” to album przedstawiający na cudownych zdjęciach i w krótkich opisach 40 najbardziej urokliwych i sielskich miejsc naszej ojczyzny, gdzie warto pojechać, a nawet spędzić wakacje. Kto miłuje aromat skoszonej trawy, naturalną ciszę, zdrowe swojskie jedzenie, niekonwencjonalne wnętrza, wspaniałe krajobrazy i święty spokój, ten znajdzie tu wskazówki, jak znaleźć takie miejsca. Twórca odwiedził je wszystkie, zdokumentował i serdecznie poleca ludziom zakochanym w polskiej przyrodzie.

Szczegóły
Tytuł Sielska Polska
Autor: Gospodarek Mikołaj
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Multico
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sielska Polska pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sielska Polska Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sielska Polska PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • P.

  Album przed wielkie „A”. Niesamowite zdjęcia, na których widać jak idealna może być podróż po Polsce. Twórca odkrywa nowe, niesztampowe miejsca, dzięki czemu czytelnik może zanurzyć się w najbardziej odległych i skrytych przez masową turystyką zakątkach kraju. Jest to idealna inspiracja na weekendowe wyjazdy czy wakacje. Gorąco polecam. Czytając opinie innych (rozczarowanych) może uprzedzę, że jest to album, a nie przewodnik.

 • Franz Tomas

  Bardzo interesująca książka. Znalazłem kilka miejsc z opowieści mojej babci, które od zawsze chciałbym zobaczyć i pokazać wnukom.

 • busmen

  W zalewie instagramowych zdjęć, album jest czymś wyjątkowym, ponieważ pozwala cieszyć się pięknem Polski nie wychodząc z domu. Oglądając album, można na nowo zakochać się w Polsce, zaplanować wyjazd na weekend, a dzięki odnośnikom znaleźć i poznać przedstawiane obiekty. Dziękuję Mikołaj za inspirację do wyruszenia w Polskę.

 • Darek Czernek

  Słaba merytorycznie. Na okładce: 46 wyjątkowych miejsc. Okazało się, że połowa to tak ogólne miejsca jak: Tatry, Mazowsze, Bieszczady itp. opisywane przy pomocy 5 zdań i paru pocztówkowych zdjęć. To za mało jak na tak drogą książkę. 170 str. i tylko dwadzieścia kilka miejsc konkretnie wskazanych. Rozczarowuje.

 • Darek Czernek

  Słaba merytorycznie. Na okładce: 46 wyjątkowych miejsc. Okazało się, że połowa to tak ogólne miejsca jak: Tatry, Mazowsze, Bieszczady itp. opisywane przy pomocy 5 zdań i paru pocztówkowych zdjęć. To za mało jak na tak drogą książkę. 170 str. i tylko dwadzieścia kilka miejsc konkretnie wskazanych. Rozczarowuje.

 • Natalia1987

  Bardzo interesująca pozycja dla wszystkich, którzy marzą o odkrywaniu nieznanej Polski, cudowne zdjęcia.Polecam

 • Anonim

  Książka ebook jak najbardziej do polecenia każdemu, album o pięknej Polsce, który zniewala z nóg. Nie zgadzam się z Panią Joanną, że ni to album, ni to przewodnik, to właśnie coś nad album i nad przewodnik. Gdyby Pani poczytała recenzje, to by Pani wiedziała. Mój tata, jako artysta-amator jest nią zachwycony, ma już inspiracje na kolejne pejzaże, a ja olbrzymią wdzięczność do autora, że przez jego dzieło mogłam dać uśmiech tacie. Najlepszy upominek ever, dzięki Mikołaj, a Pani Joanny, nie pozdrawiam!

 • Dębowa Tarcza

  Długo szukałem takiej pozycji! Kumpel autora mi o niej powiedział i wylądowała pod choinką - rodzice byli zachwyceni z prezentu ;-) Kuzyn z USA zabrał dwie ze sobą i będzie prezentował Polskę w NY. POLECAM!

 • Bartosz Kijański

  Książkę poleciła mi znajoma, ponieważ ciągle pytałem jej o interesujące miejsca na weekend - Sielska Polska to dla mnie doskonała sprawa, ponieważ mam tu zebrane miejsca i inspiracje do podróży na kilka lat do przodu ;) Książka ebook jest cudownie wydane. Fotografie są super, aż chce się tam jechać!

 • Tomasz_Leeds

  Cudowne wydanie! Teksty po polsku i angielsku w ilości doskonałej dla odbiory - jeśli kogoś dany temat zainteresuje może prosto znaleźć więcej informacji. Książka ebook nieustanna się doskonałym upominkiem dla rodziny w Anglii, która zobaczyła piękną Polskę na zdjęciach i już planują wakacje na Mazurach!

 • Joanna Włodarska

  Dziś dotarła do mnie "Sielska Polska". I - niestety - jestem rozczarowana. Fotografie w większości piękne, niektóre z nich są wręcz zniewalające, kilka średnich. Lecz tekst...gdzie jest tekst? Tych kilka zdań opisów ciężko nazwać treścią. Książka ebook w tym kształcie to ani album, ani przewodnik. Szkoda. Naprawdę szkoda.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!