Czytaj więcej:
Skandal z Modiglianim okładka

Średnia Ocena:Skandal z Modiglianim

Modigliani. Bezsprzecznie jeden z największych artystów, jacy kiedykolwiek żyli. Dziewczyny Modiglianiego. Ich pociągłe, zapadające w pamięć figury, wiecznie prowokacyjne niczym Mona Lisa. I zaginione arcydzieło tego niezwykłego artysty. We współczesnym świecie intryg, rywalizacji i ciągłego zabiegania o sławę nie trzeba długo czekać, by plotka o rzekomym zaginionym arcydziele Modiglianiego zawładnęła umysłami wielu ludzi. Gdy zostaje wyznaczona nagroda dla tego, kto jako pierwszy odnajdzie ten bezcenny skarb, obsesja poszukiwań ogarnia niemalże wszystkich. W szaleńczy pogoń angażuje się też Peter Usher, nieźle zapowiadający się artysta, który zrobi wszystko, by zabłysnąć na londyńskiej scenie sztuki. W pościgu za arcydziełem Usher natrafi na trop podejrzanych postaci, które stoją za przekrętem, jakiego świat do tej pory nie widział. Czy mądrala sztuki zostanie nagrodzony? Czy zwykły malarski pędzel może się okazać bardziej śmiercionośny niż broń?

Szczegóły
Tytuł Skandal z Modiglianim
Autor: Follett Ken
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Skandal z Modiglianim pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Skandal z Modiglianim Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Skandal z Modiglianim PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Miasto Książek

    Każdy chciałby zabłysnąć w świecie sztuki. Każdy malarz chciałby, aby jego funkcjonuje sprzedawały się za duże pieniądze. Popularność i bogactwo. Dla każdego z bohaterów tej książki, znalezienie zaginionych dzieł Modiglianima może odmienić życie. Jedni będą mogli żyć w luksusie, inni zyskają sławę jako znalazcy skarbu, a inni dzięki nim będą mogli zyskać rozgłos i zainteresowanie własną galerią. Tylko co tak naprawdę kryje się za zaginionymi szkicami? Czy zwykły malarski pędzel może się okazać bardziej śmiercionośny niż broń? Przyznam się, że sama bardzo lubię sztukę. Każde dzieło ma własną historię i możliwość poznawania ich, to dla mnie coś niesamowitego. Tutaj jest tego aż na pęczki. Każdy z bohaterów jest ze sztuką związany bardziej albo mniej. Dlatego plotka o poznaniu miejsca zaginionych dzieł jednego z tak wybitnych malarzy, to nie lada gratka dla kustoszy, łowców i ciekawskich osób. Tylko komu jest pisane znalezienie ich? Coś mi się zdaje, że ta recenzja nie będzie długa, bo nie mam pojęcia co myśleć o tej powieści. Po pierwszy książka ebook jest pisana z paru perspektyw. Co czasami mnie wybijało z rytmu, ponieważ czytam raz o malarzu, który ma o sobie za duże mniemanie, a zaraz przeskakujemy do aktorki, która chce grać w filmach z przesłaniem. No więc, czasami to dekoncentrowało. Poza tym w powieści jest podane za wiele zbędnych szczegółów. Coś co ogólnie do fabuły nie wnosi kompletnie nic, jest opisane przez trzy strony. Nie wiem p co to było dopisywane, prawdopodobnie aby zwiększyć objętość powieści. Jednak nie będę tylko narzekać. Książka ebook ma również własne plusy. Na przykład ma bardzo wiele różnorodnych bohaterów. Każdy ma własne plany, ambicje i stara się je spełnić. Każda osoba przewijająca się w historii jest inna i dzięki temu szybciej można zorientować się, kto przypadnie nam do gustu, a kto wręcz przeciwnie. Dalej mogę powiedzieć, że bardzo dynamicznie rozwija się akcja. Jak już rozpoczyna się poszukiwanie, to na całego. Wówczas przez opowieść się płynie i chce się wiedzieć jak to się wszystko skończy. I szczerze? Była w dużym szoku z powodu takiego obrotu spraw. Myślałam, że wydarzenia zostaną pokierowane w zupełnie innym kierunku, a tu taka niespodzianka! Także jak widzicie, trudno mi ocenić tę powieść. Czytało się ją szybko, ma ciekawą fabułę i bohaterów a także bardzo dobre zakończenie. Jednak podawane jest w niej za wiele zbędnych informacji, przez co czasami można się nudzić. Jeżeli macie ochotę na poszukiwanie zaginionych dzieł razem z bohaterami, to nie zwlekajcie i czytajcie Skandal z Modiglianim. Ja ogólnie nie narzekam, że ją przeczytałam i w przyszłości chce przeczytać inne książki tego autora. Dajcie znać czy znacie twórczość Kana Folletta, a jeżeli tak, to jaką jego opowieść polecacie :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!