Czytaj więcej:
Skradzione życie. Wspomnienia okładka

Średnia Ocena:



Skradzione życie. Wspomnienia

Przerażająca historia Jaycee Lee Dugard, 11-letniej dziewczynki, która 10 czerwca 1991 roku wyszła jak co dzień na przystanek autobusu szkolnego w South Lake Tahoe, w środkowo-wschodniej Kalifornii, i na oczach ojczyma została porwana. Policja mimo śledztwa, w którym przypuszczano m.in. biologicznego ojca, przez dużo lat nie trafiła na najmniejszy jej ślad – kobieta znalazła się dopiero po 18 latach. Przez ten czas mieszkała w szopie porywacza – z dwójką dzieci, które z nią spłodził.

Szczegóły
Tytuł Skradzione życie. Wspomnienia
Autor: Dugard Jaycee
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Hachette Polska Sp. z o.o.
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Skradzione życie. Wspomnienia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Skradzione życie. Wspomnienia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Skradzione życie. Wspomnienia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: na-skraju-zalamania.pdf - Rozmiar: 91.9 kB
Głosy: -3
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • neguni

  Na pewno jest to książka, względem której nie można przejść obojętnie. Ja jestem nią wstrząśnięta i niezmiernie poruszona. Nie spodziewałam się, że takie rzeczy dzieją się w naszych czasach. "Skradzione życie" to lektura, która całkowicie mnie poruszyła. Historia Jaycee, porwanej dziewczynki, znalezionej po 18- latach z dwójką dzieci własnego oprawcy mrozi krew w żyłach. Przerażające w tym wszystkim jest też fakt, że jest to historia oparta na faktach. Zdecydowanie jest to opowieść bardzo życiowa, autentyczna, lecz i wzruszająca. Zalecam

 • kris_kross

  Poruszająca opowieść, oparta na prawdziwych wydarzeniach. Ksiazka ciekawa, wrecz niewierygodne, ze takie rzeczy sie dzieja o ktorych nie mamy zielonego pojecia. Jak najbardziej w moim stylu, ponieważ oparte na faktach.

 • Martyna Gaber

  Przerażająca, wzruszająca warta przeczytania historia.

 • Bolt

  Czytając tę książkę łapałem się czasem za głowę, że coś takiego w ogóle może mieć miejsce. Jest to dość mocna książka, więc nie zalecam jej nikomu o słabych nerwach. Jednak jeśli ktoś lubi czytać o ludzkich dramatach to jest to pozycja specjalnie dla niego. Osobiście współczuje kobiecie a także jej rodzinie i życzyłbym sobie, żeby takie rzeczy zdarzały się jak najrzadziej.

 • kasandra

  Jestem wstrząśnięta tym, czego dowiedziałam się z tej książki. To co przeżyła ta młodziutka kobieta jest nie do wyobrażenia. Ciarki przechodzą mi po plecach i nie mogę uwierzyć, że zdarzyło się to naprawdę. A jednak!! Tęsknota za bliskimi, strach, żal, wewnętrzny ból, niepewność i inne liczne emocje były udziałem bohaterki, która każdego dnia przeżywała gehennę zgotowaną jej przez fanatyka religijnego. Nie sposób przejść obojętnie względem tej opowieści, która głęboko zapada w pamięć. Jaycee opisze nam to, czego doświadczyła, co czuła a także jak przetrwała to piekło.„Skradzione życie” to bolesna opowiadanie o traumatycznych latach w zamknięciu, które odcisnęły piętno na młodej kobiecie i na zawsze ją zmieniły. Zalecam serdecznie czytelnikom ceniącym historie na faktach a także życiową tematykę. Jestem pewna, że ta książka ebook zrobi na Was niezapomniane wrażenie. Polecam!!

 

 

Skradzione życie. Wspomnienia PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Na skraju załamania Ściąganie książek pdf B.A. Paris Na skraju załamania B.A. Paris pobierz PDF Wszystko zaczęło się tamtej nocy. W lesie.   Wszystkie książki. 30 dniowy okres próbny Pobierz książkę pdf, księga pdf, książka pdf.

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!