Czytaj więcej:
Słomiana wdowa, czyli kobieta do zadań specjalnych okładka

Średnia Ocena:Słomiana wdowa, czyli kobieta do zadań specjalnych

Zwariowana i absolutnie kobieca powieść, w której humor i pogoda ducha okazują się lekarstwem na wszystko. Historia lekkomyślnej Zuzanny Roszkowskiej, na co dzień agentki nieruchomości, po godzinach dziewczyny zdolnej do wszystkiego i małżonki niemal idealnej, która w wyjątkowo urokliwy sposób uświadamia nam, iż nasze słabostki to de facto przymioty, gdyż dzięki nim jesteśmy wyjątkowi, unikatowi. Jest to również opowiadanie o namiętnej miłości młodego małżeństwa, które tę miłość wystawia na próbę. Kłopoty finansowe zmuszają parę do chwilowego rozstania. Michał przyjmuje posadę w szpitalu na Wyspach Brytyjskich. Od tego momentu życie słomianej wdowy staje się iście wywrotowe. Nieokrzesana Zu wciąż wpada w tarapaty, usiłując rozwikłać zagadkę rodziny Kowalów i poznać historię zakładu pogrzebowego Zielony Karawan. Pragnie pomóc sympatycznym staruszkom w anulowaniu opłat z tytułu dziedziczenia kamienicy obciążonej hipoteką. Kluczem do rozwikłania tajemnicy jest stara zdjęcie z rodzinnego albumu. Uzbrojona w piękno osobisty agentka Zu rozpoczyna prywatne śledztwo… Zu będzie musiała zmierzyć się z pewnym uciekającym trupem, pawianami cierpiącymi na depresję, bułgarską agencją towarzyską, sobowtórem Elvisa Presleya i zagadkowym mężczyzną, który mierzy do niej... z armaty!

Szczegóły
Tytuł Słomiana wdowa, czyli kobieta do zadań specjalnych
Autor: Czarkowska Iwona
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Replika
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Słomiana wdowa, czyli kobieta do zadań specjalnych pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Słomiana wdowa, czyli kobieta do zadań specjalnych Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Słomiana wdowa, czyli kobieta do zadań specjalnych PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Paweł Kaźmierczyk

    Jeśli szukasz czegoś lekkiego, zabawnego na pochmurne i zimne wieczory ta lektura jest specjalnie dla Ciebie! Śmieszne perypetie, mocno postrzelonej i zakręconej bohaterki dadzą Ci dużo uśmiechu na twarzy! Zalecam jak najbardziej.

  • Magdalena Paź

    Zuzanna Roszkowska to dziewczyna nietuzinkowa. Mając taką osobę blisko siebie nigdy nie będziesz się nudzić. Ja sama bardzo chciałabym mieć taką przyjaciółkę. To dziewczyna, której przydarza się bardzo wiele różnorakich wypadków. Poznajemy ją w chwili, gdy Zu zamierza wyjść z domu, z siódmego piętra po rynnie. Zwyczajnie przez drzwi nie może gdyż siostra zatrzasnęła je a od środka nie da się ich zwyczajnie otworzyć. Czemu decyduje się na tak radykalny krok? Otóż Zuzanna śpieszy się na ślub, a aby było śmieszniej na własny własny. Wszystko kończy się szczęśliwie. Zu zostaje żoną młodego lekarza. Niestety nie można powiedzieć, że jest to klasyczna polska rodzinka. Kobieta nie potrafi gotować, przypala nawet wodę w czajniku. Sprzątanie również nie należy do jej ulubionych zajęć. Lecz jakoś sobie radzą, do czasu, gdy Michał podejmuje radykalną decyzję. By poprawić byt materialny rodziny postanawia wyjechać do pracy do Londynu. Zuza zostaje sama. Czasem odwiedza ją siostra Basia, która stawia ją do pionu, gotuje jej obiadki i wspiera. Dzięki własnej pracy i rodzinie Zu wcale się nie nudzi. Nierzadko odwiedza rodzinę Kowalów i usiłuje rozwikłać ich rodzinną tajemnicę. Bywa także u teściowej, która złamała nogę w bardzo niekonwencjonalnych okolicznościach.„Słomiana wdowa czyli dziewczyna do zadań specjalnych” to mądra komedia pomyłek i gaf. Nie raz parskałam śmiechem, dobrze, że nie czytałam jej w miejscach publicznych. W książce pdf spotkamy uciekającego trupa, a także trupa w szafie. Pojawi się również policjant uczęszczający na przymusowy aerobik, weterynarz leczący małpy w depresji bananami z miodem a także staruszek jeżdżący zielonym karawanem.To książka ebook pełna nieporozumień, niedopowiedzeń. Prezentuje jak ludzie potrafią być wredni przebiegli, podstępni i nieprzewidywalni. Jak prosto przychodzi im knucie intryg. Lecz nie tylko takich Zuzanna spotyka na własnej drodze. Są również ludzie uczynni, gościnni i służący w każdej chwili pomocą. Kobieta wplątuje się w aferę kryminalną. Oskarżona jest nawet o morderstwo. Nocuje w celi, która w weekendy wynajmowana jest dla nowożeńców na noc poślubną.To książka ebook o miłości, o jakiej marzy każda dziewczyna. Dzięki jej mocy mąż przymyka oczy na roztrzepanie, rozkojarzenie i inne niedoskonałości własnej żony. O przyjaźni, która jest możliwa w każdym wieku. O wyjątkowej historii rodzinnej, która wydaje się niewiarygodna.Powiem Wam, że nie sposób przejść obok tej książki obojętnie. Każdy powinien mieć ją na własnej półce. Doskonała na poprawę nastroju, na gorszy dzień, na jesienne wieczory, kiedy brak słońca. Chciałabym obejrzeć film na podstawie tej książki. Na pewno byłby rewelacyjny.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!