Czytaj więcej:
Słownik obrazkowy polski-angielski okładka

Średnia Ocena:Słownik obrazkowy polski-angielski

Zawiera nad 20 000 haseł w 17 rozdziałach głównych i 600 obszarach tematycznych. Możesz znaleźć tu tłumaczenie, którego na próżno szukać gdzie indziej. Dzięki szczegółowym ilustracjom masz znacznie większe szanse na zapamiętanie polskiego tłumaczenia. Słownik obrazkowy to jedyne rozwiązanie, jeśli nie znasz polskiej nazwy danego przedmiotu, a musisz znaleźć jego odpowiednik w języku obcym. 600 stron w pełnym kolorze dostarcza materiał interesujący nawet dla tych, którzy sporadycznie posługują się mową obcym.

Szczegóły
Tytuł Słownik obrazkowy polski-angielski
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo LektorKlett
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Słownik obrazkowy polski-angielski pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Słownik obrazkowy polski-angielski Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Słownik obrazkowy polski-angielski PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Dorota Lamch

  Bardzo czytelny słownik. Dzidziuś bez problemu odnajdzie szukane słówko.

 • kotonek

  Doskonały słownik, zarówno dla zaawansowanych, jak i dla mniej biegłych. Polecam!

 • Małgoś100

  przepiekne wydanie bardzo pomocne w nauce rzeczownikow

 • Karollina

  Podręczny, super skonstruowany słownik zaciekawi rysunkami i małego i wielkiego czytelnika do poznawania świeżych słówek.

 • Amonit

  Bradzo przyjemny w użytkowaniu, kolorowe obrazki pomagają w zapamiętywaniu świeżych słówek. Wyjątkowo szeroki zakres tematyczny.

 • Adriana Och

  Ładne, czytelne obrazki. Przydatne słownictwo. Uczy nie tylko nazewnictwa po anielskiemu lecz także po polsku. U mnie książka ebook ciągle w ruchu. Jej mały format pozwala ją zabrać prawdopodobnie wszędzie :)

 • Małgosia Szymakowska

  Przyjazny słownik dla użytkownika, cudowne ilustrację. Dużo "fancy" słówek. Grubaśne wydanie. Kupiła go przed wyjazdem na Erasmusa i nie żałuje. Polecam.

 • Paulina Dębska

  Idealny słownik, doskonały dla wzrokowców. Bardzo wiele słówek z interesującymi obrazkami. Zalecam dla wszystkich, którzy mają dość typowych słowników :)

 • Agnieszka Klimuk

  Nauka z takim słownikiem jest bardzo ciekawa i atrakcyjna. Dzięki obrazkom można więcej zapamiętać i skojarzyć, a to najlepszy sposób na naukę języków obcych. Mamy w domu ten słownik, dzidziuś jest z niego bardzo zadowolone, wielokrotnie się sprawdził. Zalecam osobom w różnorakim wieku, dzieciom, młodzieży i dorosłym.

 • katarzyna baranowska

  Obszerny słownik dla znudzonych tradycyjnymi sposobami nauki nowego słownictwa języka angielskiego. Dodatkowo książka ebook jest podzielona na tematyczne rozdziały, tworzące logiczną całość.

 • Szymon Zieliński

  Słownik, który jest obowiążkową książką we wszytskich szkolnych czy domowych biblioteczkach. Przede wszystkim jest on słownikiem obrazkowym, dzięki temu przykówa uwagę własną szatą graficzną, zawiera on też bardzo wiele haseł nawet tych rzadko spotykanych. Zalecam gorąco!

 • Krzysztof Reich

  dla dzidziusia idealne, kupiona na prezent, myślę, że posłuży długo

 • Sheela

  Pierwszy raz zetknęłam się z takim obrazkowym słownikiem, który niekoniecznie przeznaczony jest dla dzieci i bardzo z tego faktu się cieszę. Już od jakiegoś czasu stosuję do nauki i zapamiętywania technik mnemo, a te bardzo nierzadko powiązane sa wlasnie z budowaniem w myślach obrazów, które ułatwiają zapamiętywanie i kojarzenie różnorakich faktów. Ten słownik idealnie wpisuje się więc w tą metodę. Mi zdecyowanie ułatwia naukę świeżych słówek.

 • Jacek Grochowski

  Bardzo niezły słownik, lepszy niż egzemplarz z VISUAL wydawnictwa DK. w DK jest o 1/4 mniej opisów na obrazkach dotyczących tych samych sytuacji. Natomiast w visualu od DK prócz rzeczowników są jeszcze czasowniki, a w Ponsie rzeczowniki lecz za to cztery razy więcej. Zalecam ten z ponsa z 2013 roku, bardzo na okresie jeśli chodzi o techniczne nowości. Jacek, Bydgoszcz.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!