Czytaj więcej:
Słownik obrazkowy polski-niemiecki okładka

Średnia Ocena:


Słownik obrazkowy polski-niemiecki

Zawiera nad 20 000 haseł w 17 rozdziałach głównych i 600 obszarach tematycznych. Możesz znaleźć tu tłumaczenie, którego na próżno szukać gdzie indziej. Dzięki szczegółowym ilustracjom masz znacznie większe szanse na zapamiętanie polskiego tłumaczenia. Słownik obrazkowy to jedyne rozwiązanie, jeśli nie znasz polskiej nazwy danego przedmiotu, a musisz znaleźć jego odpowiednik w języku obcym. 600 stron w pełnym kolorze dostarcza materiał interesujący nawet dla tych, którzy sporadycznie posługują się mową obcym.

Szczegóły
Tytuł Słownik obrazkowy polski-niemiecki
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo LektorKlett
Rok wydania:
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Słownik obrazkowy polski-niemiecki pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Słownik obrazkowy polski-niemiecki Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Słownik obrazkowy polski-niemiecki PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Olga Hildebranska

  Bardzo przydatny, przejrzysty, dynamicznie i prosto można znaleźć szukane wyrazy. Pomocny w języka nauce niemieckiego. Wysyłka ekspresowa

 • kloosek

  Słownik bardzo nieźle wydany. Dużo przydanych kategorii. Brakuje tylko odmiany rzeczowników w liczbie mnogiej.

 • Agnieszka

  Naprawdę przydatny słownik, są w nim zamieszczone niemal wszystkie słowa, które człowiek używa w codziennym życiu. Przedstawienie znaczenia w formie obrazka naprawdę ułatwia naukę języka. Ponadto od razu przy słówkach są rodzajniki. Bardzo gorąco polecam. Posiadam też inne słowniki obrazkowe „Słownik obrazkowy. Niemiecki. Podróże i praca” a także „Pons. Podręczny słownik obrazkowy. Polski – niemiecki”, które też polecam...

 • Agnieszka

  Naprawdę przydatny słownik, są w nim zamieszczone niemal wszystkie słowa, które człowiek używa w codziennym życiu. Przedstawienie znaczenia w formie obrazka naprawdę ułatwia naukę języka. Ponadto od razu przy słówkach są rodzajniki. Bardzo gorąco polecam. Posiadam też inne słowniki obrazkowe „Słownik obrazkowy. Niemiecki. Podróże i praca” a także „Pons. Podręczny słownik obrazkowy. Polski – niemiecki”, które też polecam..

 • Mateusz Jakubik

  Książka ebook nieźle wydana, przystępna. Uwaga wciąga ;)

 • rezor

  Słownik obrazkowy jest dobrą formą przyswajania wiedzy słowotwórczej. Mnóstwo kolorwych obrazków. Miło się z niego korzysta.

 • Piotr Czaja

  Słownik bardzo precyzyjny i bardzo szczegółowy bardzo przydaje się w różnorakich codziennych sytuacjach. Naprawdę zalecam

 • Agulka

  Łatwy w obsłudze ,przydatny w nauce i sprawił dużo radości mojemu partnerowi.

 • Krzysztof Reich

  słownik obrazkowy, ładnie wydany i przyjemny w czytaniu, zalecam

 • beanna

  Jestem bardzo zadowolona z tego słownika, Wyraźne, interesujące obrazki. Wiele haseł z każdej dziedziny. Zalecam

 • Krzysztof Kociołek

  Słownik stanowi interesujące uzupełnienie do nauki języka niemieckiego, lecz nie tylko. Wszystkie terminy przedstawione w słowniku są powiązane z ilustracjami przedstawiającymi: różnorakie sytuacje, przedmioty, ludzi, przyrodę, zjawiska i inne fragmenty związane z życiem człowieka i otaczającym go światem. Wszechstronność jeśli chodzi o tematykę (od astronomii, po budowę głowy węża, od anatomii człowieka po zasadę działania pieca elektrycznego, itd.) i jej praktyczność to następna zaleta słownika. Dla dzidziusia może pełnić rolę albumu z ładnymi obrazkami przestawiającymi otaczający go świat, a dla dorosłego mini "encyklopedie" dzięki której można dowiedzieć się jak wyglądają niektóre rzeczy słynne tylko z nazwy. Oczywiście przy okazji "przemyca" się naukę niemieckiego. Zalecam jako upominek dla dzidziusia i dorosłego. :)

 • Dalszewska

  Nie podejrzewałem ze słownik bedzie tak bogaty i wnikliwy, mieści sie do torebki i przede wszystkim wnikliwie omawia części poszczególnych rzeczy. Polecam!

 • anonymous

  Idealny obrazkowy słownik do wykorzystania zarówno na początku nauki języka jak i dla tych już bardziej zaawansowanych.Bardzo czytelne ilustracje, hasła zgrupowane w logiczny sposób, wielki zakres słownictwa w danej tematyce. Idealna zabawa i miły sposób na przyswojenie sobie kolejnych słówek.

 • nako

  Podręczna forma i bogata, szczegółowa treść. Słownik "spełnia się" w codziennej nauce języka a także jest bardzo przydatny podczas wyjazdów do Niemiec. Szczerze zalecam - zakup warty własnej ceny!

 • Paulina Majewska

  Ten słownik jest bardzo rzadko dostępny , zamowiłam go na empik.pl i to był najlepszy zakup w moim zyciu !!!!!!!! gorąco zalecam kazdemu kto sie uczy tego jezyka!

 • Agata Jasica

  ten słownik jest idealnym narzędziem do nauki z podzogi.iałem na tematy. Bardzo ładne obrazki, szczegółowy opisy, np. pelna zastawa stołowa, rodzaje sztućców, kieliszków, czy budowa katedry i synagogi.

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!