Czytaj więcej:
Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 2. Spalona Ziemia okładka

Średnia Ocena:Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 2. Spalona Ziemia

Pradawne zło obudziło się w świecie Erdas. Więź pomiędzy ludźmi a zwierzoduchami jest zagrożona. Czworo młodych bohaterów: Conor, Abeke, Meilin i Rollan postanawia powstrzymać zło. Razem ze własnymi zwierzoduchami wybierają się w niebezpieczną podróż do wnętrza ziemi i na jej krańce. Otaczają ich przyjaciele i wrogowie, ale muszą za wszelką cenę stawić czoła nadchodzącej ciemności. Jeśli przestaną oglądać się za siebie, dostrzegą przerażającą prawdę: zło już ich dopadło. Od wydawcy: Starożytne zło opanowuje kolejne lądy Erdas. Z każdym dniem staje się bardziej bezwzględne. Coraz poważniej zagraża więzi łączącej zwierzoduchy z ich opiekunami. A najbardziej interesują je Duże Bestie. Conor, Abeke, Melin i Rollan sa zdeterminowami, by powstrzymać mroczną siłę. Rozdzielają się i razem ze własnymi zwierzętami rozpoczynają rozpaczliwe wyprawy: głęboko pod ziemię i na krańce Erdas. Gdy ich sojusznicy ponoszą porażkę za porażką, młodym bohaterom nie pozostaje nic innego, jak stawić czoła złu. Z obranej drogi już nie da się wycofać…

Szczegóły
Tytuł Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 2. Spalona Ziemia
Autor: Schwab Victoria
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Wilga
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 2. Spalona Ziemia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 2. Spalona Ziemia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 2. Spalona Ziemia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • emisia23

  książka ebook jest bardzo fajna nieźle się czyta odpowiednia dla dzieci od lat 9

 • pickowa

  Bardzo fajna pozycja dla nastolatka. Idealna sprawa na upominek pod choinkę.

 • gosiamindykowska

  Super książka ebook zalecam wszystkim mlodym czytelnikom!

 • lebreda

  ładnie wydana, idealnie się czyta, potrafi zainteresować młodego czytelnika, co nie jest obecnie łatwe, w dobie wszechobecnej elektroniki

 • Angela Horodyska

  Następna książka ebook z serii Spirit Animals. Upadek Bestii jest świetna, zarówno pod wobec fabuły jak i akcji. Do tego ma fajny klimat i nigdy nie przestawała mnie zaskakiwać, a to niezwykle lubię. Podobnie jak pierwszy tom, także i ten sprawił mi więc niejedną niespodziankę. Człowiek mocno angażuje się w okresie czytania i przeżywa wszystkie przygody bohaterów. Doprawdy ciekawie napisana książka, której nie chce się przerywać. Nie mogę się już doczekać następnej części, mam nadzieję że będzie równie niezła i wciągająca co Spopielona Ziemia. Zalecam wszystkim którzy uwielbiają książkowe przygody.

 • Julia Zachwatowicz

  Książka ebook jest niesamowita! Uwielbiam relacje pomiędzy bohaterami. Każda książka ebook jest lepsza od poprzedniej <3

 • Barbara

  "Spalona ziemia" to idealna książka ebook fantasy dla nastolatków. Czyta się ją bardzo nieźle i szybko. Nie znajdziemy tu schematyczności czy nudnych opisów. Nie będziemy narzekać na brak akcji. Mimo, że w książce pdf poznajemy dużo świeżych postaci, to nie mamy problemu z odnalezieniem się w świecie Erdas. Wrażenia z lektury mam bardzo pozytywne i na pewno sięgnę po kolejne tomy. Książka ebook "Spalona ziemia" zaczyna się bardzo intrygująco, zostają wprowadzone zagadkowe postacie ukryte pod maskami zwierząt. Kim jest ich przywódca i czy będzie sprzyjał Zerifowi, czy Zielonym Płaszczom? Conor, Meilin, Takoda i Xanthe dalej podążają podziemnymi korytarzami. Muszą zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami, lecz stale mają nadzieję na pokonanie Wyrma - istotę odpowiedzialną za zakażenie Conora i niszczenie korzeni Wszechdrzewa. Tymczasem Abeke i Rollan wyruszają w podróż do Stetriol, gdzie przebudziła się łabędzica Ninani, następna Wielka Bestia. Czy uda im się dotrzeć do zwierzoducha i jej opiekuna przed Zerifem?

 • Dominika Musiała

  Przez cały czas trzyma w napięciu, akcja toczy się na okrągło tak że czytalnik nie może się oderwać. :-)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!