Czytaj więcej:
Sprawdź, czy już jest jasno okładka

Średnia Ocena:Sprawdź, czy już jest jasno

Śledztwo dotyczące morderstw w osadzie Białe utknęło. Nie ma żadnych świeżych dowodów, a policja niechętnie angażuje się w kolejne działania. Zresztą ciężko się temu dziwić, skoro kluczowi funkcjonariusze skupiają się bardziej na własnych osobistych demonach niż na zadaniach zawodowych. Gdyby nie siostra jednej z ofiar, chyba w tej historii nie wydarzyłoby się nic więcej… Gdyby… Ale ta dziewczyna postanawia funkcjonować i stawia wszystko na jedną kartę. Ta karta zaburza pozorny spokój. Kotlina wiecznych mgieł znów ukazuje swe mroczne tajemnice, a historia ziemi kłodzkiej skrywa do nich klucz. Czy makabryczne obrazy są powiązane ze zbrodniami? Czy miłość do sztuki może okazać się okrutna? Czy sierżant Karina Maj uwolni się od zaborczego komisarza Aleksa, czy może jednak wreszcie w pełni mu ulegnie? "Czytałam spięta, zaniepokojona, bez możliwości ucieczki. Ponieważ uciec z nachtowego Kłodzka się nie da. Nawet jeśli wyjedziesz, ono cię dopadnie. Ina w rytmiczny, wręcz hipnotyzujący sposób przywiąże cię do tego miejsca. A tam nawet serce zacznie bić w rytmie jej słów: stuk, stuk, puk, puk, trup, trup, stuk, puk... Kupujcie więc bilet do Kotliny Kłodzkiej, ruszajcie w podróż i uważajcie na siebie. Szczególnie jesienią, ponieważ jesienią losy się najwięcej." Katarzyna Ziembicka, @aellirenn_czyta "Mocny, magiczny, fascynujący powrót do sekretów z poprzednich tomów. Czytajcie!" Katarzyna Kmieć, @Pani_ka_czyta "Misternie utkana sieć intryg w wykonaniu Iny Nacht. Autorka stworzyła genialną historię, która wciąga czytelnika od pierwszych stron książki niczym gęsta mgła. Mroczna, intrygująca, fenomenalna i kompletnie nieodkladalna powieść. Nie sposób się oderwać. Zalecam gorąco!" Danuta Perszewska, @ksiazkowa_nutka

Szczegóły
Tytuł Sprawdź, czy już jest jasno
Autor: Nacht Ina
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Stara Szkoła
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sprawdź, czy już jest jasno pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sprawdź, czy już jest jasno Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sprawdź, czy już jest jasno PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • pskochamczytac

    Nigdy nie przypuszczałam, że będąc tutaj, dane mi będzie być maleńką częścią tak fantastycznych historii. Książek, które tak mocno zakorzeniają się w głowach czytelników. Nie pozwalając spać i analizując to czego mogliśmy być świadkami… Czasami wydaje mi się, że o niektórych ebookach powinno się mówić zdecydowanie częściej. O niektórych Pisarzach powinno być zdecydowanie głośniej! Mroczna seria z Kotliny Kłodzkiej napisana przez Inę Nacht jest tego idealnym przykładem. Mam nadzieję, że moja recenzja zachęci Was do sięgnięcia po twórczość Autorki. Czy istnieje idealne zakończenie? Nie mam pojęcia, bo tak naprawdę zawsze po skończeniu książki zastanawiam się co by były gdyby… Gdyby dzieje bohaterów potoczyły się inaczej… Gdyby historia poszła w zupełnie innym kierunku… Lecz wiecie co jest dla mnie najsmutniejsze? To, że zamykając ostatnią stronę wiem, że nastąpił koniec… Nie będzie kolejnych miesięcy oczekiwania by dowiedzieć się co słychać u bohaterów. Nie dowiem się czy udało się im zamknąć na przeszłość. Czy pokonali własne demony… To nie jest książka ebook napisana na kolanie. Widać tutaj olbrzymią pracę jaką wykonała Autorka. To, że na każdą z części musiałam czekać kilka niezłych miesięcy tylko spotęgowało moje odczucia i sprawiło, że z jeszcze większym zapałem właśnie po nią sięgnęłam. Bo wiedziałam, że tutaj wszystko będzie przemyślane, doprecyzowane i bez nachalnego wypełniania tekstu nic nieznaczącymi zdaniami… Z jednej strony jest mi smutno, lecz spoglądając z innej perspektywy nie wyobrażam sobie ciągnąć jednej historii w nieskończoność… Czasami mniej, znaczy więcej i myślę, że Ina w tak fantastyczny sposób zakończyła tą trylogię, że takie gdybanie jest naprawdę zbędne. Od pierwszego tomu czułam niesamowite emocje, które towarzyszyły mi jeszcze na długo po skończeniu czytania. Uwielbiam historie, w których czuć duszny i mroczny klimat. Czytając tą trylogię czytelnik odczuwa całą gamę emocji. Na jednym wdechu śledziłam dzieje bohaterów próbując opanować to narastające podniecenie. Czy wszystko się uda. Czy dobro zwycięży. Czy uda się wyjść spod szponów potwora. Czy wszystkie demony zostaną przezwyciężone. Czy uda się bohaterom rozwikłać wszystkie zagadki… Nie spodziewałam się takiego zakończenia… Nie spodziewałam się tak poprowadzonej fabuły… Nie zdradzę czy będzie happy and, lecz obiecuję, że długo o niej nie zapomnicie… Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!