Czytaj więcej:
Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach okładka

Średnia Ocena:Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach

Drogi Sprzedawco, Menedżerze, Człowieku, który pragniesz się rozwijać zawodowo!Trzymasz w ręku książkę duetu wspaniałych trenerów: Andrzeja Niemczyka i Bartłomieja Sapały. Uczestnicy ich szkoleń nie zawsze wiedzą, że zanim ci autorzy zostali szkoleniowcami, zajmowali się tym, czym ich uczniowie – byli handlowcami i menedżerami. Przeszli długą drogę od szeregowych sprzedawców do dyrektorów zarządzających dużymi grupami pracowników i mają świadomość, jak przekazywana przez nich wiedza funkcjonuje w praktyce. Zdają sobie także sprawę z tego, że nic tak nie funkcjonuje na wyobraźnię szkolonego, jak krótki i praktyczny życiowy przykład, okraszony odrobiną teorii. Dlatego zdecydowali się wspólnie napisać tę książkę.Zanim zaczniesz czytać, musisz wiedzieć, że:- wszystkie przykłady są prawdziwe, a element z nich autorzy wzbogacili odrobiną humoru;- każdy przykład stanowi odrębną całość, więc książkę można czytać wyrywkowo lub standardowo;- w wielu przykładach znajdują się odnośniki do innych przypadków, w których dokładniej tłumaczone są kwestie poruszane w bieżącym fragmencie.Jeszcze jedno: książka ebook została podzielona na element dla handlowca i menedżera a także element ogólną o efektywności osobistej. Możesz przeczytać tylko tę część, którą uznasz za najbardziej przydatną. Namawiamy jednak do przestudiowania całości, bo z praktyki wiemy, że wiedza z jednej dziedziny może przydać Ci się do czegoś zupełnie innego. Jak to w życiu bywa.

Szczegóły
Tytuł Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach
Autor: Niemczyk Andrzej, Sapała Bartłomiej
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Triskel

    "Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach" autorstwa Andrzeja Niemczyka i Bartłomieja Sapały bardzo ciekawie wprowadza w temat sprzedaży i zarządzania. Autorzy posiadają bogatą wiedzę w tym temacie i dzielą się obficie nią ze własnymi czytelnikami. Jest to idealny tutorial dla osób, które chcą zaznajomić się z tymi z pozoru ciężkimi zagadnieniami i osiągać lepsze efekty w sprzedaży.Na stronach książki znajdziemy dużo interesujących rad dla menadżerów, którzy chcą osiągać lepsze efekty w własnej firmie. Autorzy, byli handlowcy i menadżerowie posiadają sporą wiedzę praktyczną, co dodatkowo sprawia, że książkę czyta się ciekawie. Ich doświadczenie przelane zostało w tej pozycji bardzo obficie, książka ebook prezentuje jak stać się menadżerem z prawdziwego zdarzenia i w jaki sposób zmotywować własny zespół do pracy i samo-rozwoju. Zgrany zespół to podstawa w firmie i autorzy pokazują jak to osiągnąć. Pokazują dużo sztuczek, które pozwolą Ci osiągać lepsze efekty w sprzedaży, przedstawiając dużo efektów badan i przykładów. Pozycja ta, jest w prost doskonała dla szefa, każdej firmy tej małej jak i dużej. Niemczyk Andrzej i Sapała Bartłomiej pragną pokazać czytelnikom w jaki sposób radzić sobie nawet z najbardziej ciężkimi zadaniami, które stają na drodze wielu handlowców czy menadżerów."Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach" podzielona została na trzy części, dla handlowca, menadżera i element poświęconą efektywności osobistej. Podczas lektury można wybrać, która z nich nas bardziej interesuje i zacząć właśnie od niej. Wszystkie są przydatne i w pewien sposób się łączą, dlatego warto je przeczytać. Ten przewodnik może pomóc rozwinąć twoje umiejętności i sprawić, że dzięki tym poradą doprowadzisz do rozwoju własnej firmy. Sprzedaż i zarządzanie to nie prosty kawałek chleba, w szczególności dla początkujących, dlatego zawarte w tej książce pdf porady i przykłady powinny pomóc, każdemu szefowi, który zaczyna własną przygodę z handlem. Pozycja napisana mową barwnym i bogatym nie nudzi po mimo zawarcia wielu fachowych określeń, dając tym samym nieźle skonstruowany podręcznik. Oby więcej takich pozycji na naszym rynku. Jak najbardziej polecam.

  • bozenka

    Gorąco polecam!!!!Książka jest idealna pod wieloma względami-praktyka jest podparta teorią, dzięki czemu można sięgnąć do źródła w interesującym temacie. Mnogość przykładów i rozpiętość tematyki jest kolejnym atutem publikacji, uporządkowanie ich pod paroma dużymi zagadnieniami pozwala na wybieranie z koszyka tego co jest najbardziej w danej chwili potrzebne. Można tu wymieniać jeszcze dużo pozytywów i będą one w pełni zasłużone. Jest jeden minus-i jest to strona techniczna redakcji publikacji. Ze względu na podział każdego przypadku na element teoretyczną, przykład a także omówienie zachowania osób postanowiono wyróżnić je czcionką. I tu się zaczynają schody, bo do części teoretycznej (bardzo istotnej) użyto czcionki, która ma bardzo mało światła i pomimo, że jest to czcionka szeryfowa nie najlepiej się ten wstęp do każdego przykładu czyta. Może użycie większego rozmiaru, a może ciut większej interlinii, a może jednego i drugiego poprawiłoby komfort czytania.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!