Czytaj więcej:
Tajemnica detektywa okładka

Średnia Ocena:Tajemnica detektywa

Gdy po włamaniu do muzeum w Valleby znika cenny obraz, w miasteczku ni stąd, ni zowąd pojawia się niejaki Torkel Knot. Przedstawia się jako wybitny detektyw, przeprowadza błyskawiczne śledztwo i wskazuje winnego. Mieszkańcy Valleby są zachwyceni, jednak nie Lasse i Maja. Nieufni względem zarozumiałego detektywa podejmują swoje śledztwo. Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemalże 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów. W Polsce też cieszą się dużą popularnością. Akcja ebooków rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne. Książki idealnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać. Znaczna czcionka, znaczna ilość charakterystycznych czarno-białych ilustracji a także trzymająca w napięciu akcja sprawiają, że nawet najbardziej oporni mali czytelnicy czytają je z wypiekami na twarzach. Do końca 2021 roku w Polsce ukazało się 28 tytułów: „Tajemnica diamentów”, „Tajemnica hotelu”, „Tajemnica cyrku”, „Tajemnica kawiarni”, „Tajemnica mumii”, „Tajemnica kina”, „Tajemnica pociągu”, „Tajemnica gazety”, „Tajemnica szkoły”, „Tajemnica złota”, „Tajemnica zwierząt” , „Tajemnica meczu”, „Tajemnica szafranu” , „Tajemnica biblioteki”, „Tajemnica miłości”, „Tajemnica kempingu”, „Tajemnica galopu”, „Tajemnica szpitala”, „Tajemnica pływalni”, „Tajemnica urodzin”, „Tajemnica wyścigu”, „Tajemnica pożarów”, „Tajemnica więzienia”, „Tajemnica mody”, „Tajemnica zamku”, „Tajemnica srebra”, „Tajemnica filmu” i „Tajemnica detektywa”. W roku 2021 ukazał się także pierwszy tom komiksów: „Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy”. Polecamy również:  „Teatr z Lassem i Mają” – cztery sztuki do wystawienia na scenie w domu albo w szkole „Wakacje z Lassem i Mają” – książkę złożoną z opowiadania o parze detektywów a także zabaw i quizów dotyczących serii „Brązową księgę”, „Srebrną księgę”, „Złotą księgę” a także „Diamentową księgę”, które pełne są detektywistycznych łamigłówek, rebusów, zagadek i szyfrów – a wszystko w scenerii miasteczka Valleby i z udziałem bohaterów serii „Pamiętnik detektywa”, w którym zbierać można rysopisy i odciski palców kumpli i koleżanek. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Tajemnica detektywa
Autor: Widmark Martin , Willis Helena
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zakamarki
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Tajemnica detektywa pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Tajemnica detektywa Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Tajemnica detektywa PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    W miasteczku Valleby znienacka pojawia się Torkel Knot, który przedstawia się jako wybitny detektyw. Na dowód, w paru raptem ruchach, rozwiązuje zagadkę włamania do muzeum i kradzieży drogocennego obrazu. Wszyscy zdają się być pod wrażeniem umiejętności detektywa, tylko nie Lasse i Maja. Po co bowiem nosi on skarpetkę w kieszeni marynarki? 🤔 I jeszcze to tajemnicze włamanie do sklepu jubilerskiego, którego dokonał... kot🤔 Młodzi detektywi napotykajac na serię dziwacznych wydarzeń powoli zmierzają do rozwiązania zagadki. *** "Tajemnica detektywa" to 28 tom przygód Biura Detektywistycznego Lassego i Mai, naszych ukochanych bohaterów literackich. Wartka akcja, interesujące zwroty wydarzeń i trzymająca w napięciu zagadka. Najwieższa element serii w niczym nie ustępuje poprzednim. Widmark utrzymał poziom i zapewnił czytelnikom dokładnie to na co czekali❤️

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!