Czytaj więcej:
Tajemnicza historia w Styles okładka

Średnia Ocena:Tajemnicza historia w Styles

Klimat starej angielskiej posiadłości, rodzinne niesnaski i skandale, spopielony testament i dużo mylnych tropów. Kto z domowników miał motyw, by otruć właścicielkę rezydencji Styles Court? Czy zbrodnię popełniono z namiętności, czy z chciwości? Nad rozwikłaniem zagadki po raz pierwszy razem pracują - kapitan Hastings, marzący o tym, aby być Sherlockiem Holmesem, i Herkules Poirot, który nie musi o tym marzyć.

Szczegóły
Tytuł Tajemnicza historia w Styles
Autor: Christie Agatha
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Tajemnicza historia w Styles pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Tajemnicza historia w Styles Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Tajemnicza historia w Styles PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Jurdzińska Grażyna

  Ciekawa, wciągająca fabuła jak u Agathy!

 • Iwona Bystranowska

  Zalecam jeśli ktoś lubi kryminały w starym stylu!!

 • anonymous

  Typowy kryminał w najlepszym wydaniu. Nieco staroświeckie historie detektywistyczne Agaty Christie pokazują, że można w sposób wciągający omówić zagadkę kryminalną i nie musi ona ociekać krwią, jak to bywa w przypadku wielu współczesnych kryminałów.

 • Przy kawie z ksiazka

  O tym, że kryminały Agathy Christie są niezwykłe świadczą recenzje czytelników, a także ciągła dostępność tych ebooków na polskim rynku wydawniczym. Kapitan Arthur Hastings pojawia się z zaproszeniem w starej angielskiej posiadłości. Myślał, że po wojnie spotkanie to będzie przebiegało w spokoju. Będzie jednak musiał zmierzyć się z nieprzyjemnościami, które doprowadziły do skandalu. Rodzina jego przyjaciela, Johna Cavendisha, przeżywa wybór co do ponownego zamążpójścia za Alfreda Inglethorpa, który jest bardzo apodyktycznym i nieprzyjemnym mężczyzną. Wszyscy już na samym początku uznali go za kłamcę, który czeka tylko na śmierć starszej żony. Nie trzeba było długo czekać. Znaleziono ciało Emilii Cavendish. Kapitan Hastings na swoją rękę chce rozwiązać sprawę tajemniczego otrucia i z miłym zaskoczeniem spotyka w tej miejscowości własnego starego, zagranicznego przyjaciela - Herculesa Poirot. Książkę tę zaliczam do jednych z najbardziej udanych, które napisała Christie - i to z paru powodów. Jest to debiut królowej kryminałów, udany jak na amatora. Jest bardzo dobra! Z całych sił czytelnik stara się rozwiązać zagadkę, ale z marnym skutkiem. Można się zastanawiać, kto miał najlepszy motyw do popełnienia morderstwa, ale autorka do końca igra z czytelnikiem. Daje podpuchy a później uniewinnia człowieka. Christie nie skupia się tu zbytnio na morderstwie, lecz chce pokazać, że wszystko ma własną prawdę. Człowiek w pierwszym momencie uznany za winnego nie zawsze nim jest. W tej książce pdf możemy dostrzec także drugie dno, jakim są uczucia pomiędzy bohaterami. Christie w cudowny mowa ubrała nawet najprostsze twierdzenia.

 • Anna Nowakowska

  Wszystkie książki Agathy Christie są godne polecenia! Bardzo lekkie w czytaniu.

 • moris922

  Książkę czyta się z zapartym tchem, fantastycznie ukazuje klimaty Styles w okresie I wojny światowej, mnóstwo mylnych tropów, spopielony testament okaże się bardzo zaskakującą nowiną gdy dowiemy się kto tak naprawdę spalił testament... Polecam.

 • Alishja

  Stare czasy Herkulesa Poirot, Arthura Hastinga to wyjątkowe morderstwa i ekscytujące sprawy.Uwielbiam Kurtynę, "I nie było już nikogo" i "ABC".

 • Xara

  Uwielbiam książki Christie. Ta autorka to jak dla mnie matka wszystkich pisarek kryminałów, jednak u niej każda zagadka, bohaterka i cała książka ebook ma to coś. Nieuchwytny nierzadko przez innych twórców styl i lekkość w pisaniu, lecz zarazem zawsze czyta się historię w napięciu i do samego końca nie znamy zakończenia.

 • Szira

  Tej autorki i jej ebooków nie trzeba nikomu przedstawiać. Do gry wkracza Herkules Poirot, który w umiejętny sposób prowadzi śledztwo. Ehh, królowa kryminału wie jak rozpocząć akcję, jak stopniować napięcie i do tego w idealny sposób kamufluje zakończenie. Jej książki nie są przewidywalne choć zawsze jest zagadkowa zbrodnia. Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!