Czytaj więcej:
Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać a istnieją okładka

Średnia Ocena:Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać a istnieją

Zagadkowe pisma, inskrypcje i wiadomości z całego świata Na całym świecie istnieją świadectwa pisane, które zdaniem współczesnej nauki nie mogły powstać w własnej epoce. Zdumiewające i nieodgadnione teksty pochodzą z okresów od epoki kamiennej po czasy dzisiejsze. Teksty sprzed „oficjalnego” wynalezienia pisma, które powstały na długo przed egipskimi hieroglifami i sumeryjskim pismem klinowym. Inskrypcje z Ameryki potwierdzające kontakty transatlantyckie setki lat przed Kolumbem. Prastare kroniki szczegółowo opisujące urządzenia techniczne, które „oficjalnie” zostały wynalezione dopiero tysiące lat później. Tajne kody alchemiczne Habsburgów, których nie mogą złamać współcześni specjaliści od kryptografi i komputerowej. Wiadomości i przepowiednie przekazane przez… istoty pozaziemskie? Czy na dysku z Fajstos zakodowano kroniki cywilizacji minojskiej? Kto stworzył starożytne amerykańskie teksty w piśmie klinowym? Jak to możliwe, że hieroglify z czasów faraona Totmesa III mówią o obserwacjach UFO? Czy to przypadek, że dużo znaków cywilizacji doliny Indusu jest identycznych jak symbole z Wyspy Wielkanocnej? Czyżby istniało wspólne prapismo prehistorycznych ludów?

Szczegóły
Tytuł Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać a istnieją
Autor: Habeck Reinhard
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać a istnieją pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać a istnieją Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać a istnieją PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Fantasy-Bestiarium

    „Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją” jest arcyciekawą książką autorstwa Reinharda Habecka. Twórca po raz następny rozwikłuje zagadki dawnych cywilizacji i odkrywa przed czytelnikami dużo zdumiewających archeologicznych artefaktów i znalezisk. Niesamowite odkrycia ludzkich szczątków z okresu dinozaurów czy przedmiotów high-tech z dawno minionych czasów potrafią potrząsnąć i wzbudzić niedowierzanie podczas czytania. Czy początki ludzkości nastąpiły wiele wcześniej, niż się powszechnie sądzi? Czy ślady cywilizacji technicznej sprzed tysięcy lat zaczynają wychodzić na światło dzienne? Czy rasa Starszych Bogów naprawdę istniała? Na całym świecie coraz częściej zaczyna dochodzić do odkrywania wielu zaskakujących znalezisk, które z pozoru nie powinny istnieć. Archeolodzy coraz częściej zaczynają napotykać na zagadkowe znaleziska, które z pozoru nie mogły w ogóle powstać. Odkrycia takie jak: hieroglify z czasów faraona Thotmesa III mówiące o obserwacjach UFO czy wspólne prapismo prehistorycznych ludów przeczą dotychczasowym dogmatom nauczanym powszechnie w szkołach. Książka ebook ta stara się pokazać, że przed końcem ostatniego zlodowacenia istniała wysoko rozwinięta cywilizacja zwana rasą Starszych Bogów. Ta dawno zapomniana kultura przyczyniła się do powstania wielu późniejszych cywilizacji, które dopiero zaczynamy poznawać. Publikacja ta zawiera dopiero niewielki wycinek z szerokiej gamy niesamowitych odkryć, które są pomijane przez ortodoksyjną naukę. Reinhard Habeck umieścił w tej książce pdf jedne z ciekawszych znalezisk ostatnich czasów, jednak takich odkryć, jest znacznie więcej. „Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją” jest wciągającą lekturą w szczególności dla fanów archeologii, historii a także zjawisk, które pomijane są przez środowiska akademickie. Reinhard Habeck jest jednym z najbardziej cenionych badaczy dziejów ludzkości, który w własnych ebookach głosi niewygodne i kontrowersyjne teorie. Globalny kataklizm, który pod koniec ostatniej epoki lodowcowej zmiótł z powierzchni ziemi wysoko rozwiniętą cywilizację, coraz częściej potwierdza też grono naukowców z różnorakich dziedzin. Liczne mity i legendy podają, że ta ogromna katastrofa ma powrócić i znów unicestwić wszystko na własnej drodze, zmieniając po raz następny oblicze świata. https://fantasy-bestiarium.blogspot.com/2018/02/teksty-niemozliwe-ktore-nie-mogy.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!