Czytaj więcej:
Terapia f**k it. Prosty sposób na szczęście okładka

Średnia Ocena:Terapia f**k it. Prosty sposób na szczęście

Jak przestać się martwić i metodycznie olać wszystko Masz szefa idiotę, współpracowników bez wyobraźni, rodzina doprowadza Cię do białej gorączki, a wariaci za kierownicą podnoszą Ci ciśnienie? Stres i frustracja to pewna droga do zawału serca. Po co Ci to? Pieprz to! Nie napinaj się, wyluzuj, wyżej tyłka i tak nie podskoczysz, choćbyś miał doktorat z lekkoatletyki. Co zatem robić? Po prostu pieprz to. Powiedz to głośno i poczuj terapeutyczną moc tych słów. Prosto powiedzieć? Lecz co robić dalej? Jak żyć? W tej książce pdf zostaniesz radośnie przeprowadzony przez kompletny proces terapii „pieprzę to”. Dowiesz się, jak używać tych dwóch potężnych słów, żeby odzyskać wolność w życiu. Zdobędziesz bezcenne narzędzia, pozwalające uporać się z krytyką, i nauczysz się mieć głęboko w nosie to, co myślą inni. Poznasz również magiczne techniki, które wyrastają bezpośrednio i naturalnie ze stanu „pieprzę to”, czyli stanu beztroski, który osiągasz, gdy jesteś głęboko zrelaksowany i szczerze olewasz… „rząd, mandaty drogowe, dilerów, maklerów, warty honorowe” i jedziesz na pełnym luzie.

Szczegóły
Tytuł Terapia f**k it. Prosty sposób na szczęście
Autor: Parkin John C.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Terapia f**k it. Prosty sposób na szczęście pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Terapia f**k it. Prosty sposób na szczęście Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Terapia f**k it. Prosty sposób na szczęście PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • daga147

  Mam mieszane odczucia odnośnie tej książki. Niby są metody, niby historie, lecz rzucają mi się w oczy fragmenty "lokowania produktu", lecz być może to tylko moje wrażenie, że wszędzie wciskana jest reklama obozów f**k it...

 • Antek Smolski

  Książka ebook idealnie napisana. Bardzo ciekawie przedstawiona jest idea książki. Sprawiająca wiele przyjemności podczas czytania. W łatwy sposób pokazuje, że czasami trzeba zwolnić tempo i zrobić to co nam akurat się podoba, i nie zwracać uwagi na innych, ponieważ żyjemy dla siebie, a nie dla nich. Myślę, że jest to lektura obowiązkowa dla każdego, kto się stresuje lub nie jest szczęśliwy, lub nie potrafi czasami zatrzymać się i nie porobić tego na co ma ochotę albo po prostu chce się dobrze spędzić czas podczas jej czytania. Całkowicie polecam.

 • Szymon

  Książke zamawiałem w sobotesobote a we wtorewtorek już była do odebrania w sklepiesklepie.Wszystko poszło sprawnie.

 • Pikersole

  Zdaję sobie sprawę, że przestać się martwić to wcale nie jest taka łatwa sprawa, lecz pomyślałam sobie, że z tym tak zabawnie napisanym poradnikiem to się może jakoś udać. To co cechuje tę książkę, to spory ładunek dobrego humoru i luzu, który w wielu przypadkach jest niezły na wszystko. Polecam, nie tylko ze względu na treść lecz i formę.

 • kluska

  Książka ebook dla wszystkich tych, którzy zbyt nierzadko i nadmiernie przejmują się życiem a także tym ''co ludzie powiedzą''. Humorystyczne komentarze i przykłady sprawiają, że czytanie tej książki to nierzadko czysta przyjemność. Wszelkie treści przedstawione są prostym językiem, dzięki czemu łatwiej jest zrozumieć i przyswoić to nowe podejście do życia.

 • Runo

  Olać stres, wyluzować? Dzięki tej książce pdf nabrałem zupełnie nowego podejścia do życia. Terapia "pieprzę to" naprawdę daje mocnego kopa! Chciałem przemienić coś w swoim życiu, myślę że ta lektura to niezły początek. Kupując książke kierowałem się sławą autora. Sam motyw przypomina mi trochę sytuacje z filmu "Jestem na tak" :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!