Czytaj więcej:
Teraz matura. Geografia. Tuż przed egzaminem. Szkoła ponadgimnazjalna okładka

Średnia Ocena:Teraz matura. Geografia. Tuż przed egzaminem. Szkoła ponadgimnazjalna

Publikacja doskonała przy powtórkach krótko przed maturą: utrwala najistotniejsze i najczęściej sprawdzane na maturze wiadomości i umiejętności, pomaga zapamiętać metody rozwiązywania najczęściej występujących na maturze zadań, pokazuje, jak wykorzystywać nabytą wiedzę do rozwiązywania różnorakich typów zadań maturalnych, zapoznaje z najważniejszymi informacjami o egzaminie maturalnym. Publikacja opracowana przez ekspertów zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi egzaminu maturalnego z geografii od roku szkolnego 2014/2015.

Szczegóły
Tytuł Teraz matura. Geografia. Tuż przed egzaminem. Szkoła ponadgimnazjalna
Autor: Brożyńska Jadwiga, Woźniak Beata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Nowa Era
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Teraz matura. Geografia. Tuż przed egzaminem. Szkoła ponadgimnazjalna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Teraz matura. Geografia. Tuż przed egzaminem. Szkoła ponadgimnazjalna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Teraz matura. Geografia. Tuż przed egzaminem. Szkoła ponadgimnazjalna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Szymonka16

  Fajnie zapisane, lecz nie wszystkie info są w niej zawarte

 • Beata Mozolewska

  świetne kompendium wiedzy, z tym że na poziomie gimnazjalnym, a nie maturalnym. Polecam.

 • Daniela Cieślik

  Przydaje sie nawet do powtorzen danego dzialu przed sprawdzianem.

 • mateusz_romanek

  Ta publikacja jest jedną z lepszych pomocy naukowych podczas nauki geografii. Są tu tylko najistotniejsze rzeczy potrzebne do matury, idealne na ostatnią chwilę! Polecam. :)

 • MuFaBu

  Poręczne, treściwe, konkretne. Idealne do uporządkowania sobie ostatnich informacji albo do szybkiej powtórki/przypomnienia sobie ważnych wiadomości.

 • Monika Usarek

  Super książka, doskonała do powtorki przed matura. Empik jak zawsze godny polecenia niska cena i dynamiczna realizacja

 • Aneta Bujnicka

  Wszystko w skrócie, niezła powtórka przed sprawdzianem i za trochę przed maturą. najlepsza! POLECAM!!! :)

 • Agnieszka Frąckowiak

  Książka ebook bardzo przydatna. Zawiera najpotrzebniejsze rzeczy.

 • Paweł Moskała

  Jeśli masz maturę z geografii, to dynamicznie leć po książkę a na pewno nie będziesz żałować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • puzzle1997

  Książka ebook jest dopracowana w 100% . Jej mały format pozwala na zabranie jej w każde miejsce a przede wszystkim mieści się w małej torebce co pozwala nam ją przeczytać np. w okresie podróży autobusem do domu czy szkoły . Wszystko zostało spisane zwięźle i zrozumiale przez co maturzyści dynamicznie i nieźle nauczą się najistotniejszych informacji tuz przed egzaminem . Możemy także zauważyć wiele obrazków i wykresów które ułatwią prace wzrokowcom lecz nie tylko bo idealnie pokazują statystki i poszczególne zjawiska . Po każdym dziale są przykładowe rozwiązania zadań i testy,które pomagają zapamiętać materiał i utrwalić wiedzę :) Naprawdę zalecam tą książkę bo pomoże maturzyście nauczyć się na egzamin dojrzałości :)

 • Magdalena Jankun

  Kisiążkę zakupiłam w styczniu i uważam, że jest godna polecenia Maturzystom. Zachęcam do zakupu zarówno na podsumowanie wiadomości przed maturą, lecz nie tylko, wiele wcześniej również. Atutem książki są treści nie wykraczające z podstawy programowej a więc wszystko to co może być w pytaniach maturalnych zawarte. Treści przejrzyście opracowane a także testy, które dają możliwość sprawdzenia się. Oprawa godna uwagi, miękka, lekka nie zabiera dużo miejsca w torebce, więc można ją zabrać wszędzie.Magdalenka J.

 • Natalia

  Idealnie nadaje sie na powtórki nie tylko przed matura, lecz i pracą klasowa. Denerwowały mnie zbyt szczegółowe tresci w podreczniku, poki nie zakupiłam tej książki! Nie jest ona znaczna wiec, można ja wszędzie zabrać i w trakcie nudy sie z niej pouczyć, a takze sprawdzać własną wiedze przez interesujące zadania umieszczone zaraz przy kazdym dziale! Dodatkowo, kolorowe obrazki przedstawiajace dane zjawiska sprawiają, że aż chce sie uczyć!

 • Magda

  super! wszystko jest w jednym miejscu, w sam raz nadaje się do powtórzenie czy to przed samą maturą czy również do sprawdzianu ;)

 • Agata Serzysko

  Zakupy internetowe w empiku to dynamiczna realizacja, fachowa i miła obsługa. Zalecam

 • omgmgg

  Świetne repetytorium, bez zbędnego gadania i niepotrzebnego "lania wody". Tak powinny wyglądać podręczniki szkolne. W niewielkiej książeczce zawarte są wszystkie niezbędne informacje- można się z niej nauczyć dosłownie wszystkiego, a w dodatku są tez zadania maturalne z odpowiedziami i rozwiązaniem. Niektórym wydaje się, że jeśli książka ebook jest tak małego formatu to nie zawiera wszystkiego, co powinna. Nic bardziej mylnego. Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!