Czytaj więcej:
The Cheat Sheet okładka

Średnia Ocena:The Cheat Sheet

Poznaj urzekający romans friends – to - lovers, który stał się hitem tiktoka! Bree Camden, beznadziejnie zakochana w swoim przyjacielu i gwieździe piłki nożnej Nathanie Donelsonie, nie chce tkwić we friendzone. Niestety nie potrafi przyznać się do prawdziwych uczuć, ponieważ on widzi w niej tylko przyjaciółkę bez szans na związek, a Bree nie ma zamiaru zniszczyć ich relacji. Lecz te mięśnie… Nie! Tylko stara, dobra, platoniczna przyjaźń, żadnego dotykania najseksowniejszego faceta na świecie! Poza tym Bree ma większe problemy. Jest właścicielką studia baletowego i marzy o tym, by je rozwinąć. Niestety jeszcze jedna podwyżka czynszu i będzie musiała pożegnać się ze studiem. Nathan jak zwykle przychodzi z odsieczą i wykupuje cały budynek. Upartej Bree w ramach buntu postanawia wychylić parę shotów tequili – no dobra, może więcej niż parę. Niestety jej plan bierze w łeb i pijana Bree wyznaje własny największy tajemnica dziennikarce portalu plotkarskiego. Nagranie trafia do sieci i staje się hitem, a cały świat zaczyna postrzegać Bree i Nathana jako parę idealną. Agentka Nathana wychodzi z propozycją kontraktu, który rozwiązałby kłopoty finansowe Bree. Lecz jest jeden haczyk – Nathan i Bree będą musieli udawać zakochaną parę. Przez całe trzy tygodnie. Co się stanie, gdy Bree w końcu ulegnie uczuciom, które za wszelką cenę usiłuje ukryć? I czy w ogóle weźmie pod uwagę, że Nathanowi ten związek może się podobać? W tej emocjonującej komedii romantycznej Sarah Adams zapewnia roz(g)rywkę na najwyższym poziomie. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł The Cheat Sheet
Autor: Sarah Adams
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd The Cheat Sheet pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. The Cheat Sheet Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

The Cheat Sheet PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Daria

    Egzemplarz do recenzji dostałam we współpracy z @wydawnictwohype Bree ma przyjaciela, seksownego, umięśnionego, a przy tym dobrego, takiego który łaczy wszystkie cechy idealnego chłopaka. Nathan za to ma przyjaciółkę, która dba o wszystkich bardziej niż o siebie. Jest nieświadoma własnej urody, jest zabawna i odnajduje się w każdej sytuacji. Kochają się lecz łaczy ich platoniczna relacja. Czy mają szansę aby wyjść z friendzone? Przekonajcie się. Już okładka do mnie mówiła, że muszę to przeczytać. Potem przeczytałam opis, gdzie okazało się że to książka ebook o ludziach z pasją, którzy mają własne kłopoty i wiedziałam że będzie to pozycja po którą sięgnę. Jak ja się cieszę że to czytałam. Ta książka ebook jest przecudowna. Śmiałam się przy niej niezliczoną ilość razy. Pamiętacie jak zachwycałam się Aaronem Blackfordem? Zapomnijcie o nim. Musicie poznać Nathana Donelsona i zakochać się w nim! Tutaj w tej książce pdf wszystko mi grało, całą historię idealnie wykreowano, wątek friends to lovers mnie zachwycił, a zazwyczaj go nie lubię. Książka ebook jest pisana z dwóch perspektyw i jak fajnie było poznać myśli obydwu tych postaci. Mogłam wspólnie z nimi przeżywać te rozterki i zastanawiać się czy warto poświęcić przyjaźń dla miłości. Pokochałam Nathana, a z Bree chętnie bym się zaprzyjaźniła. W książce pdf prócz znacznej dozy humoru, poruszono kluczowy temat ataków paniki. I pokazano jak sobie można z nimi poradzić rozmową i ciepłym słowem. Wszystkie historie do których doprowadziła rozgadana, przyjacielska Bree, która nieświadomie rozmawiała z reporterką, sprawiły że jeszcze długo nie zapomnę o tej książce. Spoglądając na samą okładkę uśmiech ciśnie mi się na usta. Motyw fake dating to jeden z moich ulubionych, który tutaj występuję w wielkich ilościach, dlatego ta historia tak mnie wciągnęła. Wszystkim bardzo zalecam tę książkę.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!