Czytaj więcej:
W śnieżną noc okładka

Średnia Ocena:W śnieżną noc

Trzy gwiazdy literatury młodzieżowej, z kultowym pisarzem Johnem Greenem na czele, napisały na czas Gwiazdki trzy połączone ze sobą opowiadania. Punktem wyjścia jest burza śnieżna, która w Wigilię kompletnie zasypuje miasteczko Gracetown. Na tle lśniących białych zasp cudownie prezentują się upominki przewiązane wstążeczkami i kolorowe światełka połyskujące w nocy wśród wirujących płatków śniegu. Śnieżyca zamienia małe górskie miasteczko w prawdziwie romantyczne ustronie. A przynajmniej tak się wydaje... Ponieważ przecież przedzieranie się z unieruchomionego pociągu przez mroźne pustkowia zazwyczaj nie kończy się upojnym pocałunkiem z czarującym nieznajomym. I nikt nie oczekuje, że dzięki wyprawie przez metrowe zaspy do Waffle House uda się odkryć uczucie do wieloletniej przyjaciółki. Lub że powrót prawdziwej miłości rozpocznie się od nieprzyzwoicie wczesnej porannej zmiany w Starbucksie. Jednak w śnieżną noc, kiedy funkcjonuje magia Świąt, zdarzyć może się wszystko…

Szczegóły
Tytuł W śnieżną noc
Autor: Myracle Lauren, Green John, Johnson Maureen
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Bukowy Las
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd W śnieżną noc pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. W śnieżną noc Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

W śnieżną noc PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Agnieszka Kaniuk

    Skuszona bardzo wieloma zachęcającymi opiniami o książce pdf pomimo że nie czytam zbyt wielu pozycji dla młodzieży postanowiłam ulec "presji"innych molików książkowych i dać jej szansę. Kolejnym argumentem za był fakt, że miały to być świąteczne opowiadania o miłości.Jako że uwielbiam święta Bożego Narodzenia i śnieg,którego tej zimy mamy niestety niewiele moja ochota na lekturę wzrosła.I wiem,że teraz pomyślicie sobie" Kobieto jakie święta,przecież mamy już niemal koniec stycznia".Tak wiem,doskonale zdaję sobie z tego sprawę,lecz miałam nadzieję,że utwór "W śnieżną noc" pozwoli mi jeszcze chodź na chwilę wrócić myślami do tego jedynego wyjątkowego dnia w roku i poczuć jego magię.Święta,śnieg,miłość czy może być coś piękniejszego?Ku mojemu ogromnemu rozczarowaniu książka ebook zupełnie nie spełniła moich oczekiwań.Owszem jest ona zestawem trzech opowiadań trzech autorów,których akcja rozgrywa się w dzień Wigilii w miasteczku sparaliżowanym przez śnieżyce,których nastoletni bohaterowie cierpią z miłości. Zdarzenia,których są uczestnikami pozwalają im spojrzeć na siebie i własne związki trochę z innej perspektywy i jeszcze raz wszystko przemyśleć Jednak według mnie opowiadania te nie posiadają większej wartości, nie wnoszą nic wartościowego dla czytelników.Jedyne co mi się w książce pdf podobało to sposób w jaki autorzy splatają dzieje bohaterów poszczególnych opowiadań.Gdyby zignorować ustalony podział na odrębne opowiadana stanowiły by one jedną opowieść.Natomiast jeśli miałabym wskazać opowiadanie, które najbardziej mi się podobało to zdecydowanie było by to opowieść pierwsze.Podsumowując,"W śnieżną noc" to książka ebook nie dla mnie lecz jak zawsze podkreślam jest to tylko moja subiektywna ocena.Jeśli miałabym ją komuś polecić to zdecydowanie młodzieży.Moja ocena to:3/10Pozdrawiam,Agnieszka Kaniuk

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!