Czytaj więcej:
Wakacje marzeń. Inspirujące trasy, najciekawsze miejsca okładka

Średnia Ocena:Wakacje marzeń. Inspirujące trasy, najciekawsze miejsca

Oto idealny przewodnik po najbardziej inspirujących trasach naszego globu. Bez względu na sposób, w jaki zamierzacie podróżować – drogami czy może bezdrożami, pociągiem, samolotem, łodzią czy pieszo – Wakacje marzeń zaprowadza was na kraniec Ziemi. W książce pdf znajdziecie opisy tras biegnących przez wszystkie kontynenty, prowadzących do najwspanialszych cudów natury, takich jak delta Okawango w Botswanie, starożytne miasta Majów w Ameryce Południowej czy wyjątkowa Droga 66 w Stanach Zjednoczonych. Słynna podróżniczka i reporterka Mary-Ann Gallagher przedstawia propozycje pięćdziesięciu podróży do najładniejszych miejsc na kuli ziemskiej: romantycznych miast, świetnych rezerwatów dzikiej przyrody, malowniczych i niebezpiecznych wybrzeży mórz i oceanów. Każda wyprawa jest wyjątkowa i niezapomniana, niezależnie od tego, czy prowadzi przez białe andaluzyjskie wioski, czy na zagadkowe i odludne Wybrzeże Szkieletów w Namibii. Każda wiedzie nas do pobudzających fantacje cudów stworzonych przez naturę albo człowieka. Żywej, fascynującej narracji ilustrowanej zachwycającymi fotografiami towarzysza porady dla podróżujących. Czytelnik znajdzie w książce pdf mnóstwo ciekawych informacji, a także kilka potrzebnych porad i wskazówek, jak podczas podróży odkrywać kolejne wspaniałości. Nieważne, czy jesteście niestrudzonymi poszukiwaczami świeżych przygód, czy tez wolicie przemierzać świat, nie ruszając się z domu, książka ebook Wakacje marzeń zabierze was w podróż życia.

Szczegóły
Tytuł Wakacje marzeń. Inspirujące trasy, najciekawsze miejsca
Autor: Gallagher Mary-Ann
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Arkady
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wakacje marzeń. Inspirujące trasy, najciekawsze miejsca pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wakacje marzeń. Inspirujące trasy, najciekawsze miejsca Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wakacje marzeń. Inspirujące trasy, najciekawsze miejsca PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ekspert Empiku

    Niedawno mój kuzyn miał 18 narodziny i kompletnie nie wiedziałam co, oprócz gotówki może mu się spodobać. Po namyśle postanowiłam go zainspirować. Lubi podróżować i zwiedzać, lecz jeszcze nie do końca wie, co chciałby zobaczyć. Książka ebook "Wakacje marzeń" jest idealnym zaproszeniem do przygody. Fotografie i opisy miejsc są zachętą do wyruszenia w niezwykłą podróż. Kuzyn już zapowiedział, że wraz z końcem szkoły otworzy książkę na przypadkowej stronie i pojedzie tam, dokąd skieruje go mój prezent. Mówi, że każda z tras jest na tyle ciekawa i ciekawa, że może wybrać którąkolwiek z nich. On jest zachwycony, myślę, że Państwu również się spodoba. Justyna Żukowska, Empik Stargard Szczeciński

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!