Czytaj więcej:
Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - poradnik do gry okładka

Średnia Ocena:Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - poradnik do gry

"Wiedźmin 3: Serca z Kamienia" to pierwszy obszerny dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Niniejszy tutorial przygotowany został z myślą o weteranach podstawowej odsłony gry, mimo to zawiera szczegółowy opis zadań głównych i pobocznych. Odnajdziesz w nim info o kolejnych celach zadań, ilości przeciwników na własnej drodze, a w trudniejszych momentach info o sposobach rozwiązywania zagadek, znajdywaniu ukrytych przedmiotów a także decyzjach i ich konsekwencjach. Zadania poszukiwania skarbów i zlecenia wiedźmińskie zostały bardzo szczegółowo opisane, żeby użytkownik poznał skuteczne sposoby potyczki z stworami a także nie natrudził się przy poszukiwaniu wartościowych artefaktów. Wszystkie dostępne zadania możesz sprawdzić w rozdziale z listą dostępnych zadań, dla osób które chcą ukończyć grę w 100%. Gra udostępnia także nowe fragmenty wiedźmińskiego rynsztunku, których także nie mogło zabraknąć w poradniku. Twórcy przygotowali też nowe osiągnięcia/trofea, które w zajęły ważne miejsce i zostały szczegółowo opisywane pod kątem ich odblokowania. Pojawia się też świeża funkcjonalność, jaką jest zaklinanie przedmiotów - bardzo kosztowne i umożliwiające zdobycie wyśmienitych ulepszeń usługi, których lista została przedstawiona w specjalnie im przygotowanym rozdziale. Nie zabrakło także opisu pomniejszych fragmentów gry, jakimi są na przykład karty do gry w Gwint i przeciwnicy, którzy pozwalają je zdobyć, często tylko raz w trakcie rozgrywki. Nie zabrakło także uwzględnienia romansu Geralta z dawną przyjaciółką Shani ze wskazaniem ważnych elementów, by doprowadzić go pomyślnie do punktu kulminacyjnego."Gra Wiedźmin 3: Serca z Kamienia" to pierwsze wielkie rozszerzenie przygotowane z myślą o fanach gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Dla graczy przygotowano całkowicie nowe opowieść niepowiązane z historią opowiadaną w podstawowej odsłony gry. Dodatek przygotowany jest dla weteranów "podstawki" i proponuje znacznie zwiększony poziom trudności, świeżych przeciwników i oryginalny ekwipunek. Wiedźmin Geralt mierzy się z świeżymi wyzwaniami, poznaje zamierzchłych znajomych, a całość zawarta jest w poszerzonym o nowe lokacje świecie gry.W poradniku do gry "Wiedźmin 3: Serca z Kamienia" to dokładna i szczegółowo zilustrowana solucja tego dodatku. Na łamach opracowania opisywane zostały wszystkie zagadki, ukryte przedmioty a także decyzje i konsekwencje. Nie zabrakło opisu romansu i osiągnięć."Wiedźmin 3: Serca z Kamienia" - tutorial do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Rynsztunek Oficerski Zaklinanie przedmiotów Romans z Shani Zagadka Pana Lusterko Wschodnie Velen (Eastern Velen) M1 - zadania Miłe złego początki (Evil's Soft First Touches) (Zadania główne) Osiągnięcia / Trofea Żyli długo i szczęśliwie (Scenes From a Marriage) (Zadania główne) Sezamie, otwórz się! (Open Sesame!) - element I (Zadania główne) Sezamie, otwórz się! (Open Sesame!) - element II (Zadania główne)

Szczegóły
Tytuł Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - poradnik do gry
Autor: Homa Patrick Yxu
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: GryOnline
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - poradnik do gry pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - poradnik do gry Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - poradnik do gry PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!