Czytaj więcej:
Wstrząs okładka

Średnia Ocena:Wstrząs

Korupcja i przestępstwa w klinice leczenia niepłodności przyprawiają bohaterki thrillera o prawdziwy wstrząs... Joanna Meissner i Deborah Cochrane, serdeczne przyjaciółki i doktorantki na Uniwersytecie Harvarda, znajdują intrygujące ogłoszenie w uczelnianej gazecie. Klinika Niepłodności Wingate'a proponuje astronomiczne honoraria zdrowym i atrakcyjnym studentkom, które zgodzą się być dawczyniami komórek jajowych. Kobiety decydują się na to, ale po zabiegu dynamicznie opuszczają teren kliniki, która budzi w nich niemiłe skojarzenia z obozem koncentracyjnym i zamczyskiem hrabiego Draculi. Półtora roku później, po powrocie z długiego pobytu w Wenecji, Joanna i Deborah postanawiają się dowiedzieć, jaki los spotkał ofiarowane przez nie komórki jajowe. Niczego nie mogą ustalić drogą legalną, zatem uciekają się do podstępu. Pod fałszywymi nazwiskami -oraz po zmianie wyglądu i stylu - zdobywają pracę w klinice. Nie wiedzą jeszcze, że prawda o działalności tej instytucji okaże się przerażająca i że czeka je niejeden wstrząs...

Szczegóły
Tytuł Wstrząs
Autor: Cook Robin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Rok wydania: 2008

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wstrząs pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wstrząs Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wstrząs PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • maria

  Bardzo niezła książka-wciąga bardzo,szybko się czyta.Już czekają koledzy żeby przeczytać też.

 • mikaa997

  Książka, ciekawa, wciągająca fabuła. Zalecam również dla osób które mają coś wspólnego z medycyną. Polecam! :)

 • Ania

  Bardzo dawno czytałam tę książkę, lecz pamiętam że była wciągajaca. Na pewno do niej wrócę w najbliższym okresie :)

 • PaulisiaLow

  Dzięki Bogu oparłam się negatywnej opinii o tej książce pdf i sądzę ją za kolejną świetną opowieść z dorobku Cooka. Nie odkryłam, żeby w którymś momencie była przewidywalna, a tym bardziej, żeby przewidywalny był koniec. Cook zadbał o stosowne napięcie i jak w każdej powieści maltretuje nas medycznymi zagwostami. Moim zdaniem bardzo udana powieść.

 • Biśka

  Jako wielka wielbicielka mistrza thrillerów medycznych nie będę obiektywna oceniając tą pozycję. Jak każda inna pozycja autora pochłonęła mnie na dużo godzin. Byłam przygotowana na kolejną wielopoziomową powieść, jednak "Wstrząs" jest nietypowy jak na Cooka. Akcja powieści skupia się ja jednym wątku. Niemniej jednak dość ciekawym choć kontrowersyjnym.

 • mkolacki

  Niestety zawiodłem się na tej książce, bardzo liniowa, przewidywalna, jeżeli już musisz przeczytać Cooka to zostaw tę książkę na potem :)

 • morimar

  Następna idealna ksiązka Cooka, nie mogę nadziwić się tym pisarzem. Brawo za niczym nieograniczoną wyobraźnię i nieustanną inspirację medycyną. Każda jego książka ebook jest inna jednakże, wszytskie oparte są na tematyce medycznej. Tym razem poznajemy historię kobiet, które anażują się w działalność kliniki niepłodoności. Gorąco polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!